Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2010 o 21:26, Warchild napisał:

O, kolejny zespół znalazłem... ;p Świetny oczywiście, ale dziwię się w takim razie czemu
nikt mi go nie polecił, kiedy o dobry powerek pytałem... Szczególnie, że na YT wszystkie
piosenki są, i to z na prawdę nie małą ilością wyświetleń. Dream Evil, jeśli nie
słyszeliście, to macie ;p

http://www.youtube.com/watch?v=UEpcS1r9-m4
http://www.youtube.com/watch?v=ZfQaRIJIJ3U


pierwsze 3 plyty kopia dupsko po calosci, pozniejsze juz mnie nie porwaly - lubie sobie czasem ich posluchac, a sluchalem ich maniakalnie przed premiera United - teraz od czasu do czasu pare trackow. O ich ostaniej plycie pisalem w temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=134&pid=19348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 02:14, Nephren-Ka napisał:

O, kolejna premiera, tym razem za niecały miesiąc atakują Norwedzy z Enslaved:
http://www.metal-archives.com/release.php?id=280456
Chyba należy jak zawsze spodziewać się porządnej płyty.:)

Co tyle tych "staraków" w tym roku wychodzi? ;) Enslaved to Enslaved, marka pewna, pewnie też i pokuszę się o zakup nowej płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 23:04, Miklak napisał:

Za 2 lata będziesz czytał te swoje posty i mówił do siebie "ale ja byłem dziecinnie głupi".

E tam, chyba troszkę za bardzo bierzesz do siebie tego typu posty w tym temacie. :P Każdy lubi sobie czasem pożartować, niektórym zdarza się nagminnie... Bywa. Krzywdy nikomu to nie robi. Nie ma co narzekać, póki dyskusja na poziomie nadal jest możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 17:03, Kardithron napisał:

E tam, chyba troszkę za bardzo bierzesz do siebie tego typu posty w tym temacie. :P

lol, wtf? Do siebie? Chyba żartujesz :P Rozumiem żarty, ale kolega Wiedźmak się po prostu ośmiesza. Mi to nie przeszkadza, niech się ośmiesza nadal, choć mógłby sobie oszczędzić takich żałosnych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 16:19, MarchewaSoler napisał:

Co tyle tych "staraków" w tym roku wychodzi? ;) Enslaved to Enslaved, marka pewna, pewnie
też i pokuszę się o zakup nowej płyty.


Niedawno wyszła też nowa Apocalyptica(ale ponoć słaba jest), a w niedalekiej przyszłości pokaże się nowy Grave Digger, co powinno uszczęśliwić fanów heavy/power metalu.:> Jak już zaczęły nowości wychodzić, to lawinowo poszło.:)
Edit - i nowy Flotsam and Jetsam wychodzi, ciekawe czy będzie dobry. Jakby tak Newsted wrócił, to można by z góry zakładać że będzie dobre(ich debiut to znakomita, zapomniana płyta), ale póki co się nie zanosi.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 17:45, Nephren-Ka napisał:

Niedawno wyszła też nowa Apocalyptica(ale ponoć słaba jest),

Słaba, słaba, ledwo dotrwałem do końca, od "Apocalyptyci" jest już tylko gorzej.

Dnia 02.09.2010 o 17:45, Nephren-Ka napisał:

a w niedalekiej przyszłości pokaże się nowy Grave Digger, co powinno uszczęśliwić fanów heavy/power metalu.:>

Przesłuchałem tylko dwie płyty tegoż zespołu, tzn "The Grave Digger" i "Rheingold" i wszystkie utwory były do siebie podobne. Moje opinia po tych dwóch płytach jest taka - jeżeli słyszałeś jeden utwór z danej płyty, słyszałeś wszystkie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 02:14, Nephren-Ka napisał:

O, kolejna premiera, tym razem za niecały miesiąc atakują Norwedzy z Enslaved:
http://www.metal-archives.com/release.php?id=280456
Chyba należy jak zawsze spodziewać się porządnej płyty.:)


http://www.amazon.co.uk/Axioma-Ethica-Odini/dp/B003ZY259W

Próbki bardzo smaczne więc może być ciekawie. ;>

Dnia 02.09.2010 o 02:14, Nephren-Ka napisał:

ŁAŁ!:> Co prawda skład gitarowy nie ten co kiedyś, ale panowie z Gnostic też są nieźli.:>
Edit - buuuuuuu, teraz dopiero zauważyłem że Tony Choy jest nieobecny już w składzie, nie będzie > magicznego basu, buuuuuuuuu.:(


Jak napisał pewien osobnik na RateYourMusic - jeżeli płyta okaże się crapem/przeciętniakiem po prostu udamy że nie istnieje. ;D Co do nowej Apocalyptiki - słyszałem tylko kawałek z Lombardo za bębnami, jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętniej bym zobaczył nowe Summoning czy Agallocha, ale dobrze, że coś jeszcze wychodzi. Od takiego Grave Diggera nie spodziewam się rewelacji, ale Enslaved powinno sprostać wyzwaniu. Wolałbym jednak więcej Viking niż Progressive, ale cóż, niech robią co chcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 18:05, Miklak napisał:

Chętniej bym zobaczył nowe Summoning czy Agallocha, ale dobrze, że coś jeszcze wychodzi.
Od takiego Grave Diggera nie spodziewam się rewelacji, ale Enslaved powinno sprostać
wyzwaniu. Wolałbym jednak więcej Viking niż Progressive, ale cóż, niech robią co chcą...

A ja napiszę, że Enslaved bardziej progresywny mi przypadł. Oczywiście, pierwsze płyty to klasyki i świetna muzyka, jednak taka "Isa" ma dla mnie jakaś dodatkową iskrę, która czyni ją jeszcze bardziej ciekawą.

@Nephren-Ka
Za Apokaliptyką jakoś nigdy nie przepadałem, więc aż tak się ich nową słabą płytą nie przejmuję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dwa lata będę leżał z beki, tak jak teraz zresztą, patrząc na to co mi odpisujecie na te pierdoły wy moje mroczne metale.
Nie podoba mi się ta nowa płyta AD. Szatany zbeszcześciły SELERA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 22:06, Witcher1990 napisał:

JAK TO!!! Metal musi być mhroczny jak dupa szatana inaczej nie jest tru.


Jeśli próbujesz być zabawny to Ci nie wychodzi. Pozdro&poćwicz.

@Nephren-Ka - jeśli by się ta druga płyta pojawiła to byłoby świetnie, śmiem twierdzić, że mogłaby trzymać poziom poprzedniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 21:29, Witcher1990 napisał:

Za dwa lata będę leżał z beki, tak jak teraz zresztą, patrząc na to co mi odpisujecie
na te pierdoły wy moje mroczne metale.
Nie podoba mi się ta nowa płyta AD. Szatany zbeszcześciły SELERA!!!

Śmieszne. Przez Twoje antypozerskie teksty sam stajesz się pozerem. Jakby to powiedział pewien mądry człowiek "śmiać się chcę i rzygać"

Martwi mnie nowa płyta Kata, bo tytuł mało katowski, wspominają coś o nowoczesności. No i te długie kompozycje jakoś szczególnie pozytywnie mnie nie nastrajają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubodłeś mnie w samo serce! Ma mroczna dusza też to odczuła.
jaki_of_blade
A Ty rozumiesz to co piszesz?
Kat z Romanem będzie TRU jak zwykle! I będzie trasa i znowu będę pić z brudasami a owi spożywać będą w ilościach nadmiernych alkohol gaworząc przy tym o Kościele i tym jaki świat jest zuy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 21:29, Witcher1990 napisał:

na te pierdoły wy moje mroczne metale.

Sry kinderku, nie jestem metalem. Metale dawno się mnie wyparli. Komu ty w ogóle chcesz zaimponować tą swoją marną ironią, hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 22:23, Witcher1990 napisał:

Sory metalu nie jestem kinderkiem;p

Stałeś się facetem przed czy po pogowaniu nago na Hunterze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować