Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Eee za drogie to Halloween znajomy chciał jechać ale też kasy nie skombinuje więc się nie wybierzemy. Poza tym najlepsze są małe klubowe koncerty.
Ja idę w czwartek na Turbo tylko pojawi się odwieczny dylemat dziewczynki czy pogo. Ciężko mi jedno z drugim łączyć... W sumie na dupeczki zawsze można iść na inną imprezę a tutaj pokazać swojego skilla. Taaa to jest dobry pomysł.
Jeśli ktoś się Katem interesuje to na ich oficjalnej stronie jest link do próbek nowych kawałków.
Diabelski Dom IV i ma morda się cieszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość jest taka, że grają na koncertach głównie kawałki z lat świetności ( w tym moje ulubione Eagles Fly Free), a z nowej płyty 2, 3 kawałki. A, że tak spytam, gdzie nocujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 21:45, jaki_of_blade napisał:

Dobra wiadomość jest taka, że grają na koncertach głównie kawałki z lat świetności (
w tym moje ulubione Eagles Fly Free), a z nowej płyty 2, 3 kawałki. A, że tak spytam,
gdzie nocujesz?

nigdzie, po koncercie wracamy jeden ze znajomych się poświęcił i furką jedziemy, a to że będą grać z okresu świetności to wiem bo tymi utworami promują koncert ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2010 o 23:08, kindziukxxx napisał:

> Szkoda, liczyłem na jakieś afterparty:) A słyszałeś o konkursie na dr.Steina?
nie? a co to ma być?


masz sie przebrac za niego toi wystapisz na scenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 20:35, hammerfall87 napisał:

Kto idzie na Accept?


Ja bym poszedl, ale troche drogo...
i jak zwykle Lodz omijaja :-C
Kurcze, jest dylemat, bo taki zespol naprawde wypadaloby zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam atmosferycznego sludge metalu, coś w stylu Year of No Light, ale z wokalem.
Może to to graniczyć z post-metalem, byle nie było jakieś niszowe jakościowo. Za każdą propozycję jestem wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Ocean jest określane czasami jako "atmospheric"... Chociaż tutaj spodziewaj się raczej ostrego wokalu, bardzo mało tutaj "czystych" partii, pomijając dwa ostatnie albumy. Wiem, monotematyczny jestem, ale to dobry zespół i warto posłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 17:35, Zabujca_Smokuf napisał:

Szukam atmosferycznego sludge metalu, coś w stylu Year of No Light, ale z wokalem.
Może to to graniczyć z post-metalem, byle nie było jakieś niszowe jakościowo. Za każdą
propozycję jestem wdzięczny.


Wypadałoby zwiedzić kilka płyt Neurosis("Through Silver in Blood", "Times of Grace", "A Sun That Never Sets", itd.) i Isis(ostatni "Wavering Radiant" mi się bardzo podoba, ale fani wolą "Panopticon" czy "Oceanic"). Mam wrażenie, że to są podstawy i jedni z najlepszych wykonawców zarazem jeśli chodzi o temat ''atmospheric sludge metal''.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, Neurosis zdecydowanie, gdyż jest to klasyka post-metalu i możliwe, że najważniejszy wykonawca w tym gatunku, razem z Godfleshem, który go zainspirował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.metalunderground.com/news/details.cfm?newsid=63040

Szybko, ale Negura jeszcze nie zawiodła.

Destruction ( http://www.metal-archives.com/release.php?id=289918 ) i Amon Amarth ( http://rateyourmusic.com/release/album/amon_amarth/surtur_rising/ ) też szykują nowy materiał. A poprzeczka jest postawiona wysoko, bo IMO ich ostatnie płyty są ich najciekawszymi.

@Zabujca_Smokuf

Jeżeli jakimś cudem nie znasz Isis, Neurosis, Pelican i Cult of Luna to czym prędzej poznaj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować