Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2011 o 09:41, Nephren-Ka napisał:

Panie, wolnego!:P Manowar miał kilka naprawdę dobrych płyt(niestety na "Louder Than Hell"
się skończyły), i jakiekolwiek łączenie go(pod względem muzycznym) z Dragonforce jest
co najmniej dziwne.


Wiedzialem, ze ktos zaraz wyskoczy w ich obronie ;)
Jak dla mnie to skonczyli sie na latach 80'', pozniej juz nic ciekawego nie wydali.

Dnia 23.06.2011 o 09:41, Nephren-Ka napisał:

Przy okazji - kiedyś niezłą bekę z wielu power metalowych kapel zrobili sobie chłopaki
z Opeth i Dan Swano, nagrywając pod szyldem Steel minie album "Heavy Metal Machine".
Ballada(bo są też dwa szybkie numery) wygląda tak: http://youtu.be/SzsPTvOUQNU Niby ''for
fun'' i dla żartu, a fajnie się słucha jak Dan piszczy.:P


Ja z kolei moge tutaj polecic Nanowar, znane takze jako Nanowar of Steel. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 18:32, ThimGrim napisał:

> Szukam dobrego Rockowego/Metalowego/Punkowego kawałka z harmonijką. Najlepiej coś
ala
> Black Sabbath - Wizard, Armia - Underground.

http://www.youtube.com/watch?v=kx6FV2qR2TY&feature=fvst

To też nie to. Szukam tej bardziej wyróżnionej harmonijki, a tu ona ginie wśród wokalu i innych instrumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 18:57, Nikodem95 napisał:

> > Szukam dobrego Rockowego/Metalowego/Punkowego kawałka z harmonijką. Najlepiej
coś
> ala
> > Black Sabbath - Wizard, Armia - Underground.
>
> http://www.youtube.com/watch?v=kx6FV2qR2TY&feature=fvst
To też nie to. Szukam tej bardziej wyróżnionej harmonijki, a tu ona ginie wśród wokalu
i innych instrumentów.



Jak!? Przecież ma swoje solo! ;)

No to teraz pozostaje Ci już tylko Bob Dylan... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 22:52, Nikodem95 napisał:

Szukam dobrego Rockowego/Metalowego/Punkowego kawałka z harmonijką. Najlepiej coś ala
Black Sabbath - Wizard, Armia - Underground.


Again od Archive prawie całe opiera się na harmonijce, ale to raczej nie jest rock/metal/punk a''la BS czy Armia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 16:16, Net_com napisał:

Jakiś czas temu poznałem zespół Ulver. Sam się sobie dziwie , że ja osoba lubiąca metal
progresywny (Opeth między innymi) nie znałem tej świetnej kapeli. Grają naprawdę klimatycznie.

Z tym, że Nocne Madrygały im wyszły przeciętnie[bo Kveldssanger i Bergtatt to były cuda], a najnowszy krążek też niespecjalny był :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 17:13, RazorBMW napisał:

> Jakiś czas temu poznałem zespół Ulver. Sam się sobie dziwie , że ja osoba lubiąca
metal
> progresywny (Opeth między innymi) nie znałem tej świetnej kapeli. Grają naprawdę
klimatycznie.
Z tym, że Nocne Madrygały im wyszły przeciętnie[bo Kveldssanger i Bergtatt to były cuda],
a najnowszy krążek też niespecjalny był :S

Nawet nie wiem dokładnie , jakich utworów z jakiej płyty słuchałem , włączyłem sobie last.fm i nagle z głośników takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować