Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2011 o 17:04, Niflheim napisał:

Nazwa "Old Silver Key" przewinęła się raz przez ten temat jeśli się nie mylę, ale wtedy nie zwrócili tak mojej uwagi. Brzmi bardzo dobrze chociaż nie wiem jak wypada w porównaniu do muzyki Drudkh, bo jeszcze jej nie słyszałem ( tak, muszę nadrobić zaległości ).
Premiera debiutanckiej płyty OSK wyznaczona jest na 16 września czyli zaraz przed Opethem. Oj, będzie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 17:45, Zabujca_Smokuf napisał:

Nazwa "Old Silver Key" przewinęła się raz przez ten temat jeśli się nie mylę, ale wtedy
nie zwrócili tak mojej uwagi. Brzmi bardzo dobrze chociaż nie wiem jak wypada w porównaniu
do muzyki Drudkh, bo jeszcze jej nie słyszałem ( tak, muszę nadrobić zaległości ).


Ostatni album Drudkh, Handful of Stars, jest jedyną podobną rzeczą z ich dyskografii. ;P Pozostałe albumy to atmospheric/pagan black ze słowiańskim klimatem. Polecam albumy Autumn Aurora i Blood in our Wells, jedne z największych arcydzieł gatunku.

@Miklak

Pewnie że trochę wrzasków się by przydało, ale i tak coś czuję w kościach że ten duet mnie nie zawiedzie. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj jeszcze ma konta na fcukbooku? Fotki, słit komcie i inne ch*je muje można olać, a serwis bardzo przydatny do śledzenia muzyków(większość ma tam konta), no i linków znajomych gdy coś znajdą ;> Można zamiennie wypi*przyć nk ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=c3P05luwNDg&feature=player_embedded
Dobry blackened funeral doom. Brzmienie raczej lo-fi, ale nadaje to smaczku tejże produkcji.
http://www.myspace.com/nivathe

@Infinitas
Ja akurat dzięki Facebookowi poznaję ostatnio sporo djentu, czasem dobrego. Ostatnio np. Friend For A Foe:
http://www.youtube.com/watch?v=BahQdr6EWVk&feature=player_embedded
Co jak co, ale teaser mi się podoba, czekam na gotową EP-kę. Szkoda tylko, że czasami takie teasery są lepsze niż pełne albumy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 18:57, Infinitas napisał:

Ktoś tutaj jeszcze ma konta na fcukbooku?

Po tym jak gra logiczna w klimatach mojego ukochanego "Back to the Future" wciągała mnie na ~1h dziennie to rzuciłem to :(

Dnia 29.07.2011 o 18:57, Infinitas napisał:

Fotki, słit komcie i inne ch*je muje można olać, a serwis bardzo przydatny do śledzenia muzyków(większość ma tam konta),

Fakt, ale nie wszyscy. Jednak sporo świeżaków na scenie muzycznej reklamuje się tam i od czasu do czasu można coś przesłuchać.

Dnia 29.07.2011 o 18:57, Infinitas napisał:

no i linków znajomych gdy coś znajdą ;>

Pożycz tych pomocnych znajomych ludzie z moich okolic używają tego portalu, aby każdego dnia poprawiać swoje własne(niskie) mniemanie. Ot miałem jednego, który dobrym brzmieniem w(prawie) każdej kwestii umiał ''zasponsorować''.


@Miklak
Zainteresowania(cytuje): "List blondynki: Pisze do ciebie tych parę linijek, żebyś wiedział, że do ciebie pisze. Jak ten list dostaniesz, to znaczy, że do ciebie doszedł. Jak go nie dostaniesz, to daj mi znać, to go wyśle jeszcze raz. Pisze do ciebie wolno, bo wiem, że"

Wyszedłem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 16:45, Zabujca_Smokuf napisał:

Jako że ostatnio non-stop słucham japońskiego Boris(a?) to wrzucę coś na zachętę. Mocarne
solo ciągnące się przez 3/4 kompozycji - Naki Kyoku:

http://www.youtube.com/watch?v=0LF9WMk7OtE
edit: Nie wiem czy wybrałem dobry temat, ale jak już jest tutaj to niech pozostanie.


Ja niestety tylko krążek Pink od Boris znam :( Chyba czas coś więcej poznać ;) Na koncercie we Wrocławiu się było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 19:19, Mateuszencjowaty napisał:

Ja niestety tylko krążek Pink od Boris znam :(

Sprawdzaj kolejno: Smile, Flood, Heavy Rocks, Feedbacker, New Album ( chociaż ten większości nie podchodzi, nie wiem czemu - jest świetny ), drugi Heavy Rocks a potem po kolei.

Dnia 08.08.2011 o 19:19, Mateuszencjowaty napisał:

Na koncercie we Wrocławiu się było?

No koncertach nie mam zwyczaju bywać, więc nie. Chociaż z drugiej strony nieco żałuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 19:28, Wintesun napisał:

Miklaku, już jakis czas po premierze, a o nowym Powerwolfie nic nie wspomniałeś?
;)

Heheh, bo nie ma za wiele o czym mówić. Trochę się zawiodłem. Mniej bombastycznego power metalu niż na "Biblii", za to sporo nudnych heavymetalowych riffów. Týr pozostaje bez konkurencji jeśli chodzi o tegoroczny power metal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 21:09, Heimdallr napisał:

Jesteś wielki. Jak to znalazłeś?


Nic wielkiego. Po prostu znam ten sklep i jestem ciekawski. Sam często sprawdzam, czy są tam jakieś mało znane albumy.
Sprzedają tam sporo metalu, więc z takim klasykiem jak Dismember nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 16:45, kindziukxxx napisał:

Wybiera się ktoś na jutrzejszy koncert Judas Priest?


Tak :D
Wychodze za pol godziny. Mam nadzieje, ze MA oszczedza nam kawalkow z ostatnich 2 plyt, w sumie do szczescia wystarczyloby mi cale Altars of Madness.

@Naymar

Vader gra dzis na MHF w Katowicach, ale do Pabianic tez pojade, bo mam tylko 10 km, no i w Pabianicach pogra 2x dluzej.

A jak tam, drodzy forumowicze, wrazenia po Ozzym? Ja sie ciesze, ze odpuscil sobie kawalki Scream i bylo sporo klasykow z BS. Wrocilem dopiero 2h temu, wiec troche jeszcze zmeczony jestem, ale na szczescie w autokarze sobie odespie, MHF juz za pare godzin! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować