Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2011 o 08:16, kuba9876543210 napisał:

A jak tam, drodzy forumowicze, wrazenia po Ozzym? Ja sie ciesze, ze odpuscil sobie kawalki
Scream i bylo sporo klasykow z BS. Wrocilem dopiero 2h temu, wiec troche jeszcze zmeczony
jestem, ale na szczescie w autokarze sobie odespie, MHF juz za pare godzin! :)


Całkowicie popieram, również podobał mi się repertuar - stare kawałki BS + kilka z Blizzard of Ozz to było właśnie to czego oczekiwałem :) Szkoda wprawdzie, że koncert był dość krótki, no ale Ozzy jednak swoje lata ma ;)
Ponarzekać trochę można na support, bo niestety chłopaki z Maqamy mimo chęci byli po prostu za słabi - nie te progi. Z drugiej strony trochę mi ich było żal po reakcjach publiczności :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gral 1h40, wiec w sumie ze 20 min, zeby bylo rowno mogl jeszcze pograc, ale jestem zadowolony ;)

Co do Maqamy - przynajmniej na plycie - tracili troche przez slabe naglosnienie, ze 2 czy 3 kawalki dawaly rade, reszta taka sobie. Niestety, nam sie ze Slashem na supporcie nie poszczescilo :D

Co do Metal Hammer Festival w Spodku... kto nie byl naprawde ma czego zalowac. W szczegolnosci 3 glownych zespolow (JS, MA, Exodus), ale nasz Vader tez sie bardzo dobrze spisal, Tank i Mech spelnili moje oczekiwania, ale niczym nie zaskoczyli, Animations takie se, Soulburners juz lepiej.
Nie mam teraz za bardzo sily pisac (jestem 46 godzin na nogach), wiec nie bede za bardzo pisal. Dodam tylko, ze bylem bardzo pozytywnie zaskoczony Judasami, ktorzy swietnie poradzili sobie bez K.K., no i Halford caly czas sie dobrze trzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halford dawał radę, ale przy Painkillerze chyba już wysiadł, bo brzmiał nieco jak niemowle:)

Ogółem Metal Hammer dobrze się udał, pomijając piwo za 6 złotych. Zawiodłem się nieco tylko na Morbidach, ale chyba to jest kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2011 o 08:16, kuba9876543210 napisał:

Tak :D
Wychodze za pol godziny. Mam nadzieje, ze MA oszczedza nam kawalkow z ostatnich 2 plyt,
w sumie do szczescia wystarczyloby mi cale Altars of Madness.

>
a ja jechałem we Wtorek, a wróciłem dzisiaj o 22, powiem tyle JP na 100%, dali radę, fakt Halford nie dawał rady z głosem przy Painkillerze i Sentinelu :D
a tak właściwie to gdzie stałeś? bo ja byłem 3 rząd mniej więcej na wysokości Glenna czyli środek // prawa strona :)
więcej opiszę jak się wyśpię bo 3 nocy już nie wytrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 23:42, kindziukxxx napisał:

a ja jechałem we Wtorek, a wróciłem dzisiaj o 22, powiem tyle JP na 100%, dali radę,
fakt Halford nie dawał rady z głosem przy Painkillerze i Sentinelu :D
a tak właściwie to gdzie stałeś? bo ja byłem 3 rząd mniej więcej na wysokości Glenna
czyli środek // prawa strona :)


Przy Painkillerze rzeczywiscie brzmial dziwnie, przez chwile zastanawialem sie czy to moze jakas ''odswiezona'' wersja utworu xD

Ale co sie dziwic jak codziennie lub co drugi dzien, od ponad dwoch miesiecy graja non-stop koncerty:
http://www.setlist.fm/search?query=judas+priest

A wlasciwie wiekszosc zespolow przesiedzialem lub przelezalem na trybunach G i H, dopiero na Judasow zszedlem na dol na plyte (zamienilem sie biletem z jakims kolesiem, bo normalnie nie pozwalali schodzic tym z sektorow na plyte, mimo ze bilety na sektory byly drozsze - ale jakby kazdy chcial zejsc to ci z biletami na plyte mogli by nie miec juz miejsca :D), gdzies w samym srodku, 25-30m przed scena stalem.

Kto z forumowiczow byl na Vaderze wczoraj w Spodku i dzis w Pabianicach? Ja wlasnie wrocilem rowerem z Pabianic i troche szkoda, ze zagrali nie dosc, ze chyba wszystkie (albo wiekszosc) te same utwory to chyba jeszcze w tej samej kolejnosci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2011 o 23:52, kuba9876543210 napisał:

Ale co sie dziwic jak codziennie lub co drugi dzien, od ponad dwoch miesiecy graja non-stop
koncerty:
http://www.setlist.fm/search?query=judas+priest

z tego co się zorientowałem tylko u nas i w Wacken Breaking the law było dla publiki :)

Dnia 11.08.2011 o 23:52, kuba9876543210 napisał:

A wlasciwie wiekszosc zespolow przesiedzialem lub przelezalem na trybunach G i H, dopiero
na Judasow zszedlem na dol na plyte (zamienilem sie biletem z jakims kolesiem, bo normalnie
nie pozwalali schodzic tym z sektorow na plyte, mimo ze bilety na sektory byly drozsze
- ale jakby kazdy chcial zejsc to ci z biletami na plyte mogli by nie miec juz miejsca
:D), gdzies w samym srodku, 25-30m przed scena stalem.

ja pomogłem ludziom wejść użyczając biletu :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 23:52, kuba9876543210 napisał:

Kto z forumowiczow byl na Vaderze wczoraj w Spodku i dzis w Pabianicach? Ja wlasnie wrocilem
rowerem z Pabianic i troche szkoda, ze zagrali nie dosc, ze chyba wszystkie (albo wiekszosc)
te same utwory to chyba jeszcze w tej samej kolejnosci :/


Ja byłem w Pabianicach, świetny koncert. Nie widziałem MH, więc nie mam porównania. Nie dawno dopiero wstałem, do domu wróciłem ok 8 rano. Po koncercie poszwędaliśmy się z kumplami po mieście i wróciliśmy do fabryki gdzie Vader zaprosił nas do stolika i ugościł sowicie swoim, ekhm, prowiantem. Świetne uczucie pogadać z Jamesem (perkusista) - gość ma dopiero 21 lat i już gra w światowego formatu legendzie death metalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam do was zapytanie. Gdzie zakupujecie płyty? Znacie jakieś sprawdzone sklepy z cenami nie tak kosmicznymi jak np Empik, czy Merlin?
Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 18:08, Feno napisał:

Witam.
Mam do was zapytanie. Gdzie zakupujecie płyty? Znacie jakieś sprawdzone sklepy z cenami
nie tak kosmicznymi jak np Empik, czy Merlin?
Z góry dzięki :)



saturn i allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 18:08, Feno napisał:

Witam.
Mam do was zapytanie. Gdzie zakupujecie płyty? Znacie jakieś sprawdzone sklepy z cenami
nie tak kosmicznymi jak np Empik, czy Merlin?
Z góry dzięki :)


Ja często przeszukuję eBay. Ostatnio np. udało mi się wyhaczyć dwie pierwsze płyty Korpiklaani w sumie za 13 euro (wliczone koszty przesyłki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaskoczyła mnie płyta March Of The Norse człowieka o pseudonimie Demonaz, czyli gościa odpowiedzialnego za założenie Immortal. Od początku do końca album trzyma poziom, co prawda wszystkie kawałki są do siebie dość podobne, przez co można odnieść wrażenie, że słucha się ciągle tego samego, ale mimo to muza wpada w ucho. Jest klimatyczna i "inna". Moim zdaniem jedna z najciekawszym pozycji w muzyce metalowej tegoż roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że głupio wygląda post, ale sprawa ma się następująco;

Chcę sobie uszyć lub ew. kupić katanę czyli tkz. kamizelkę na naszywki.
Mój problem jest taki że gdy poszukuję jakieś strony z grafikami wyskakują miecze samurajskie, albo jakieś kamizelki dla lasek.
Dlatego prosze o linki do jakiś zdjęć / sklepu z odzieżą / instrukcji obsługi jak uszyć sobie taką.

Pozdrawiam.

PS jak ktoś chcę się pośmiać
http://www.youtube.com/watch?v=Vpug_zaLBes
od 5 : 30 proszę oglądać do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 20:14, sevrond napisał:

Dlatego prosze o linki do jakiś instrukcji obsługi jak uszyć


Kup normalną kurtkę dżinsową i upiernicz rękawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 23:26, Skazeusz napisał:

Black Sabbath w składzie z Ozzym wraca.

Nie wraca, Iommi zdementował dzisiaj tę plotkę. Szkoda, miałem nadzieję, że uda mi się ich jeszcze usłyszeć razem na żywo. Cóż, przynajmniej widziałem Ozzy''ego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować