Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Za późno na edit:
Tony w sumie nie zdementował tej plotki - zaprzeczył jedynie jakoby to on miał zdradzić tajemnicę w rozmowie z dziennikarzem parę miesięcy temu. Może więc jest jakaś szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze raz, bo znalazłem pełną wypowiedź Iommi''ego. Tony faktycznie zdementował plotkę. Black Sabbath się nie reaktywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 00:15, Sandro napisał:

I jeszcze raz, bo znalazłem pełną wypowiedź Iommi''ego. Tony faktycznie zdementował plotkę.
Black Sabbath się nie reaktywuje.


Hah, ciekawe skąd wyciągnęli to, że niby on powiedział o tej reaktywacji, skoro wychodzi na to, że nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 00:30, Skazeusz napisał:

Hah, ciekawe skąd wyciągnęli to, że niby on powiedział o tej reaktywacji, skoro wychodzi
na to, że nie powiedział.

W trakcie prywatnej rozmowy z zaufanym dziennikarzem Tony zaczął spekulować i gdybać nad ewentualnym powrotem Black Sabbath, a owy dziennikarz nadmuchał z tego "oficjalną" zapowiedź reaktywacji zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 01:27, kuba9876543210 napisał:

No ale chociaz Ozziegom widzial niedawno..

Domyślam się więc, że byłeś na GC lub na trybunach? Bo reszta ludzi, szczególnie w tylnej części płyty, miała ponoć problemy z zobaczeniem czegokolwiek ze względu na brak telebimów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 10:28, kuba9876543210 napisał:

Nie :)

Ja miałem świetne miejsce na GC, ale po Maqamie stanęło przede mną kilku dwumetrowych gości i musiałem oglądać ich plecy. Ale na Suicide Solution zrobił się niezły młyn i facetów gdzieś poniosło, a ja wywalczyłem miejsce w polu rażenia piany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 02:16, Bedwyr napisał:

Nic wielkiego. Po prostu znam ten sklep i jestem ciekawski. Sam często sprawdzam, czy
są tam jakieś mało znane albumy.
Sprzedają tam sporo metalu, więc z takim klasykiem jak Dismember nie było problemu.


Zamówiłem i czekam, czekam. Patrzę na status - czekają na dostawę od wydawcy...

Dziwne, że łatwiej winyla znaleźć niż płytę CD. Jest jeszcze jakiś legalny sposób, aby dostać płytkę, nie licząc aukcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juhc, nie hoduję brody, bo za cienka jeszcze jest :/ Jeszcze z rok/dwa muszę się golić żeby mi porządnie rosła. No cóż w wieku 17 lat trudno mieć brodę jak Zakk Wylde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel pożyczył mi dzisiaj Welcome To The Morbid Reich. Ta płyta miecie ! Necropolis było takie jakieś twarde , ciężkie , ale bez duch. Za to nowa płyta jest po prostu świetna. Bałem się , że może wyjść tak sobie , ale widac nie było takiej potrzeby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 22:44, Heimdallr napisał:

Zamówiłem i czekam, czekam. Patrzę na status - czekają na dostawę od wydawcy...

Dziwne, że łatwiej winyla znaleźć niż płytę CD. Jest jeszcze jakiś legalny sposób, aby
dostać płytkę, nie licząc aukcji?


Wydawać by się mogło, że jak trzymają na stronie to mają na składzie.
Cóż, muszę przyznać że już jakiś czas tam nie kupowałem. Ostatnio raczej bezpośrednio od kapel kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/LYu_Os4_n-0
Trąbka i sweterek rządzą.

A tak już zupełnie poważnie to choć początkowo RXYZYXR (odbiło im?) wyglądało jak grupka nerdzików, to jednak muszę im przyznać, że w dziedzinie djentu/progtechu to oni naprawdę rządzą i ustępują niewielu. Grają bardzo precyzyjnie i przejrzyście, gdy usłyszałem solówkę, to aż westchnąłem z zachwytu, bo ichni gitarzysta robi to jak Thordendal, a trąbka po prostu rządzi i już. Swoją drogą, to nasza rodzima Proghma-C powinna uczyć się od tych ludzi jak się tworzy dobre kompozycje, bo takie "Denial of Death" trzyma przy sobie od początku do końca, a Proghma-C ma kilka fajnych motywów, a potem powolna, smętna i nudna sekcja instrumentalna ciągnąca się w nieskończoność i tak praktycznie w każdym kawałku. Oceniłem ich dobrze, bo brzmienie mają świetne, ale jak RXYZYXR wydadzą płytę na poziomie choćby powyższego utworu, to zjedzą naszych djentowców na śniadanie. Z drugiej strony jednak Bob ma lepszy wokal, Thomas Wills jest jakiś taki pretensjonalny, ale daje się polubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 11:16, Demagol napisał:

http://youtu.be/LYu_Os4_n-0
Trąbka i sweterek rządzą.

A tak już zupełnie poważnie to choć początkowo RXYZYXR (odbiło im?) wyglądało jak grupka
nerdzików, to jednak muszę im przyznać, że w dziedzinie djentu/progtechu to oni naprawdę
rządzą i ustępują niewielu. Grają bardzo precyzyjnie i przejrzyście, gdy usłyszałem solówkę,
to aż westchnąłem z zachwytu, bo ichni gitarzysta robi to jak Thordendal, a trąbka po
prostu rządzi i już. Swoją drogą, to nasza rodzima Proghma-C powinna uczyć się od tych
ludzi jak się tworzy dobre kompozycje, bo takie "Denial of Death" trzyma przy sobie od
początku do końca, a Proghma-C ma kilka fajnych motywów, a potem powolna, smętna i nudna
sekcja instrumentalna ciągnąca się w nieskończoność i tak praktycznie w każdym kawałku.
Oceniłem ich dobrze, bo brzmienie mają świetne, ale jak RXYZYXR wydadzą płytę na poziomie
choćby powyższego utworu, to zjedzą naszych djentowców na śniadanie. Z drugiej strony
jednak Bob ma lepszy wokal, Thomas Wills jest jakiś taki pretensjonalny, ale daje się
polubić.


Z tego co da się zauważyć to panowie są bardzo zaawansowani technicznie mimo młodego wieku. Jak cała płyta im tak wyjdzie no to będzie niekiepsko. I perkusista zauważyłem że nie używa tradycyjnej stopy tylko " kopyta " Normalnie miodzio !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=v3ZvGBSq_OA

Coś mało w tym roku viking metalu - na szczęście jest Einherjer. ;>

http://www.youtube.com/watch?v=2ETIOXZni18

Arkona trzyma poziom, choć ten kawałek brzmi jak słowiańska wersja Eluveitie. Niby jest ok, ale mam nadzieję że reszta utworów na nowym albumie będzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 16:18, Niewiernus napisał:

Enslaved wydaje nowego EPka(wg. MA). Ktoś wie czy zamierzają robić następną radochę?


Dosyć negatywny wydźwięk płynie z Twojej wypowiedzi. Chodzi ci o Axioma Ethica Odini? Dla mnie jeden z najlepszych albumów w ich dorobku, ucieszyłbym się gdyby jeszcze dalej poszli w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować