Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2011 o 23:23, jaki_of_blade napisał:

Troszeczkę autoreklamy, temat chyba najbardziej odpowiedni. Nagraliśmy w warunkach domowych
(bądź też melinowych) pierwszy utwór z moim zespołem, chciałbym poznać opinie.
http://www.youtube.com/watch?v=ejOsmIIPems&feature=channel_video_title

Jest moc. Jakość, jak na warunki melinowe, bardzo dobra. Przynajmniej w porównaniu z moim "meliowym studiem nagrań". :P
Coby się nie rozpisywać zbytnio powiem tylko, że kawałek przypadł mi do gustu (mimo, że taka ekspresja wokalna zwykle do mnie nie przemawia), jak będziecie grali kiedy jaki gig to daj znać, chętnie wpadnę i posłucham. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 23:43, Noxbi napisał:

> Troszeczkę autoreklamy, temat chyba najbardziej odpowiedni. Nagraliśmy w warunkach
domowych
> (bądź też melinowych) pierwszy utwór z moim zespołem, chciałbym poznać opinie.

> http://www.youtube.com/watch?v=ejOsmIIPems&feature=channel_video_title
Jest moc. Jakość, jak na warunki melinowe, bardzo dobra. Przynajmniej w porównaniu z
moim "meliowym studiem nagrań". :P
Coby się nie rozpisywać zbytnio powiem tylko, że kawałek przypadł mi do gustu (mimo,
że taka ekspresja wokalna zwykle do mnie nie przemawia), jak będziecie grali kiedy jaki
gig to daj znać. ;P

Gig jak najbardziej będzie, z tym, że raczej niezbyt wielu użytkowników mieszka w okolicach Ostrowca Świętokrzyskiego:) W kazdym razie, dzięki za dobre słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 10:44, Witcher1990 napisał:

Jasne czemu 60letnie dziadki którzy ledwo chodzą po scenie mieliby nie natrzepać jeszcze
trochę kasy


Z tym ledwo chodzeniem to bez przesady, Taki Lemmy z Motörhead jest całe trzy lata od nich starszy a wywija na scenie że aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 10:44, Witcher1990 napisał:

Jasne czemu 60letnie dziadki którzy ledwo chodzą po scenie mieliby nie natrzepać jeszcze
trochę kasy

Przecież Iommi miota gitarą jak szatan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 10:44, Witcher1990 napisał:

Jasne czemu 60letnie dziadki którzy ledwo chodzą po scenie mieliby nie natrzepać jeszcze
trochę kasy


Przecież oni mają więcej energii niż Slayer (którzy stoją na scenie jak kołki). ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zwłaszcza Ozzy którego jak widziałem na filmach z koncertu w Polsce wyglądał jak Tofik z kabaretu ani mru mru. Nie rozumiem po cholerę robić takie rzeczy jak reaktywacja zrobili swoje, powiedzieli dziękuje i tak powinno zostać. Teraz pewnie będą grać jak Scorpionsi do póki będą mogli utrzymać gitarę w ręce.
Ja pierdziu co się dzieje Meta już dawno ma swoje najlepsze lata za sobą co widać po materiale który nam serwują i głosie Heta a do tego jeszcze BS coś kombinuje.
Stoją jak kołki?:D Tom zawsze trzepie łbem jak oszalały (teraz nie może po operacji kręgosłupa), Kerry robi swój Bearbaninging, Jeff jest sobą a od Dava ciężko wymagać czegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to członkowie wszystkich tych starszych zespołów już nie wyrabiają. Nawet jak większości z nich nie słucham, to fajnie że dalej grają, no ale powiedzmy sobie szczerze, jak już ma się ponad pięć dyszek na karku, to nie ma się tyle energii. Jedyny który mi na myśl przychodzi to Flea z Red Hot Chili Peppers, on się dalej rzuca po całej scenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 15:57, Graszcz napisał:

A Lemmy to co? Sześć dych na karku i niezliczone ilości wypitego alkoholu, a ten nadal
śpiewa, koncertuje i nagrywa albumy - i to wciąż dobre


Pomijając fakt, że wszystkie albumy i piosenki są dokładnie takie same, to racja. Ale teraz się rozchodziło o to czy na scenie dziadki stoją jak kołki czy biegają jak nie-kołki, a nie o to, czy w ogóle występują itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 16:01, Skazeusz napisał:

Pomijając fakt, że wszystkie albumy i piosenki są dokładnie takie same, to racja

E tam, chyba nie oczekujesz, by każda nowa płyta brzmiała równie świeżo co te z lat osiemdziesiątych? IMHO jak na tak stary zespół jest zajebiście, zwłaszcza że niejedna młoda kapela jest bardziej wtórna

Jeśli o zachowanie na scenie chodzi, to nie wiem. Swoją drogą, szkoda że ilekroć Motorhead przyjeżdża do Polski, to gra na jakichś ogromnych metalfestach. Bo oglądanie występu w tłumie spoconych długowłosych facetów kilkaset metrów od sceny wcale nie brzmi atrakcyjnie. Zwłaszcza że na wspomnianych festiwalach zazwyczaj 90% kapel kompletnie mnie nie interesuje. Marzy mi się koncert Lemmy''ego i spółki w jakimś ponurym, ciasnym klubie. Coś mi mówi, że tego nie dożyję. No, chyba że wyjadę za granicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 16:09, Graszcz napisał:

> Pomijając fakt, że wszystkie albumy i piosenki są dokładnie takie same, to racja
E tam, chyba nie oczekujesz, by każda nowa płyta brzmiała równie świeżo co te z lat osiemdziesiątych?
IMHO jak na tak stary zespół jest zajebiście, zwłaszcza że niejedna młoda kapela jest
bardziej wtórna


Ja generalnie niczego nie oczekuję od zespołów, których nie słucham. Aczkolwiek Motorhead pomimo całej swojej charyzmy jest dla mnie doskonałym przykładem nagrywania w kółko tego samego.

Dnia 23.10.2011 o 16:09, Graszcz napisał:

Jeśli o zachowanie na scenie chodzi, to nie wiem. Swoją drogą, szkoda że ilekroć Motorhead
przyjeżdża do Polski, to gra na jakichś ogromnych metalfestach. Bo oglądanie występu
w tłumie spoconych długowłosych facetów kilkaset metrów od sceny wcale nie brzmi atrakcyjnie.
Zwłaszcza że na wspomnianych festiwalach zazwyczaj 90% kapel kompletnie mnie nie interesuje.
Marzy mi się koncert Lemmy''ego i spółki w jakimś ponurym, ciasnym klubie. Coś mi mówi,
że tego nie dożyję. No, chyba że wyjadę za granicę


Zgadzam się, ja też wolę koncerty w klubach. Myślę, że możesz obadać ich koncerty np. w Niemczech, tam się trafi klubowy szybciej niż u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 22:06, Heimdallr napisał:

Ktoś poleci jakąś dobrą płytę Entombed? Ostatnio zabrałem się za poznawanie zespołu i
chcę wiedzieć, od czego zacząć i co najbardziej może się spodobać.

Polecam "Morning Star", chyba najbardziej przystępna płyta, a jeśli nie chodzi o przystępność, a po prostu o jakość to "Left Hand Path"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 22:06, Heimdallr napisał:

Ktoś poleci jakąś dobrą płytę Entombed? Ostatnio zabrałem się za poznawanie zespołu i
chcę wiedzieć, od czego zacząć i co najbardziej może się spodobać.


left hand path

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 22:06, Heimdallr napisał:

Ktoś poleci jakąś dobrą płytę Entombed? Ostatnio zabrałem się za poznawanie zespołu i
chcę wiedzieć, od czego zacząć i co najbardziej może się spodobać.


Hmm, pierwsze trzy to jest dość dobry wybór. Dla mnie kolejność ''Clandestine'' - ''Left Hand Path'' - ''Wolverine Blues'' byłaby dobra, ale wybierz sobie jak tam chcesz.xD

@Graszcz - znam takie powiedzonko, które ma już dobre 10 lat: ''Dlaczego Lemmy nie biega po scenie? Bo fani nie lubią, jak śpiewa z zadyszką''. Także z nim nie jest już tak znowu świetnie, jak było kiedyś - wieku nie da się oszukać. Imo to taki Dickinson za parę lat będzie miał szanse pokazać, że można szaleć po 60tce, ma dobre przygotowanie poprzez aktywny tryb życia, który lubi.

@Gen_Radius - stare.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować