Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2012 o 21:51, Skazeusz napisał:

Heh, ogłosili Slayera na Ursynalia. Nie, żeby mi to osobiście pasowało, ale trzeba przyznać,
że nieźle dowalili.


slayera widziałem to nie jade :D chociaz 50 zl to padaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, wybrałbym się na Ursynalia. Nie dość że tanio to jeszcze Slayer. Przy okazji mógłbym zmierzyć się z trasą na której zarżnąłem Poloneza (już naprawiony). Byłby podwójny sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 23:15, Niflheim napisał:

Vikernes również nie próżnuje - nowy album w maju. ;D

Wiadomo czego się spodziewać?
"Æra" to również nazwa utworu Sólstafir, ale wątpię, żeby Varg chciał nagrywać Antichristian Icelandic Heathen Bastards Metal :D
Z tego co wiem to :Of the Wand and The Moon: miał utwór, który nazywał się "Valgaldr" także może będzie to jakaś inspiracje neofolkiem, kto wie? :> W dodatku okładka i tytuły "Gallow Forest" oraz "Elven Dance" potwierdzają moją tezę. Przyznam szczerze, chciałbym usłyszeć folkowego Varga, naprawdę!

Chociaż możliwe, że będzie to powrót do korzeni czyli czysty black metal. W końcu "Attack from Below", "Soaked in Blood" czy "Song of the Fallen" nie świadczą o niczym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 14:52, Zabujca_Smokuf napisał:

"Æra" to również nazwa utworu Sólstafir, ale wątpię, żeby Varg chciał nagrywać Antichristian
Icelandic Heathen Bastards Metal :D
Z tego co wiem to :Of the Wand and The Moon: miał utwór, który nazywał się "Valgaldr"
także może będzie to jakaś inspiracje neofolkiem, kto wie? :> W dodatku okładka i
tytułyi "Gallow Forest" oraz "Elven Dance" potwierdzają moją tezę. Przyznam szczerze,
chciałbym usłyszeć folkowego Varga, naprawdę!

Chociaż możliwe, że będzie to powrót do korzeni czyli czysty black metal. W końcu "Attack
from Below", "Soaked in Blood" czy "Song of the Fallen" nie świadczą o niczym innym.


"Burzum persists. A new Burzum album, titled "Umskiptar" (Metamorphoses), is scheduled for release in May 2012 on Byelobog Productions. "Umskiptar" consists of 65 minutes of skaldic metal, recorded in Grieghallen Studio in Bergen in September 2011. "

"The lyrics on "Umskiptar" are all taken from a Norse poem, Völuspá."

Nazwy utworów pochodzą z pranordyckiego, użytego w Völuspá, a same teksty również będą pochodzić z tego poematu. ;) To będzie najdłuższy album Burzum, a i pewnie będzie więcej folkowego klimatu niż na poprzednich dziełach (w końcu sam nazwał go "skaldic metal"). Także nie liczę na mrok i przygnębienie niczym z pierwszych albumów, a muzykę pełną pogańskiej dumy. ;>

Na pewno będzie więcej czystych wokali i epickości (inaczej interpretacji Voluspy sobie nie wyobrażam ;P), może pojawią się klawisze (Varg w jednym z wywiadów powiedział, że może ich użyć w przyszłych albumach) albo gitara akustyczna (użyta w ostatnim utworze na "Fallen").

A piękny, folkowy klimat potrafi chłop stworzyć - http://www.youtube.com/watch?v=GUYtonPBG04 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aloeswood to projekt wykonujący black metal z elementami folku. Tematycznie nawiązuje do natury, jak w zasadzie większość muzyki tego typu. Utwory z albumu "Forsaken Landscapes" tworzą świetny klimat. Warto się nimi zainteresować, zwłaszcza z uwagi na fakt, że wykonawca udostępnił je za darmo. Link znajduje się na stronie na Facebooku. Polecam. :)

http://www.youtube.com/watch?v=t8J4MHAvzgU
http://www.facebook.com/#!/OfficialAloeswood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba dobry temat.
Czy wie ktoś gdzie można kupić zestaw wszystkich albumów Iron Maiden w przystępnej cenie? Sprawdzałem allegro, ale niestety nie ma tam nic interesującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2012 o 18:15, Fimbulvinter napisał:

Chyba dobry temat.
Czy wie ktoś gdzie można kupić zestaw wszystkich albumów Iron Maiden w przystępnej cenie?
Sprawdzałem allegro, ale niestety nie ma tam nic interesującego.


nie ma takiego zestawu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybiorę się, pomimo że nie nagrali nic godnego uwagi od jakichś 15 lat, a obecny głos Hetfielda jest parodią jego własnego głosu z lat 80-tych. Slayer i Metallica, dorzućcie mi do tego SoaD i jestem w niebie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować