Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2006 o 23:43, Bagieta napisał:

> Jak w opisie, Widek-muzyka, ja-wokale. Ktory kawalek sciagasz? Calibrate Your Brain czy
Inside?
Calibrate your Braind ściągam, zaraz przesłucham


no własnie takie rytmy :) I wokal nawet troszke podobny ;)

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=147F7A8B482E8A10 / jeszcze raz daje zeby sie przez strony nie przebijać /

pamietajcie ze kolega nagrywał to na mikrofonie na 5zł wiec i tak jakosc jak na to moim zdaniem powala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam świetny, polski zespół None. Mają na koncie 3 płytki i grają bardzo basowy i urozmaiconu numetal (nie mylić z crossoverem bo pokroję żywcem). Tak dobrego wokalisty dawno w tym kraju nie było. Płytki nie sa drogie i z przecietnego kieszonkowego sporo jeszcze zostanie a naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 19:49, hans olo napisał:

Polecam świetny, polski zespół None. Mają na koncie 3 płytki i grają bardzo basowy i urozmaiconu
numetal (nie mylić z crossoverem bo pokroję żywcem). Tak dobrego wokalisty dawno w tym kraju
nie było. Płytki nie sa drogie i z przecietnego kieszonkowego sporo jeszcze zostanie a naprawdę
warto.


Znam, mam i słucham :) Ostatnio w zeszłym roku byłem na ich koncercie w Lublinie i było jak zawsze bardzo fajnie. Cieszy też fakt, że Olass jest od jakiegoś czasu w załodze Acid Drinkers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w klubie u Bazyla w Poznaniu pare lat temu i było zajefajnie. To byla promocja "black stara" a w lokalnym radiu afera robili w tym czasie furorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tematem wątku - ja nigdy nie słuchałem (jakos nie lubię), ale kumple z pracy i owszem.
Czasem nawet za głośno (co jest przyczyną sporów - twierdzą, iż cicho słuchać się tego nie da ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 22:12, lukmistrz napisał:

Sweet noise to metal ? Jak tak to też słucham metalu :P

Czasami metal czasami nie:). Ale i tak sweet noise to koncerty, koncerty i jeszcze raz koncerty. nie mają ich wiele, ale zawsze są udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 22:16, olbin napisał:

twierdzą, iż cicho słuchać się tego nie da ;)))


No w sumie to się da :) Ale kiedy słuchasz metalu głośno wtedy możesz poczuć tą energię, moc i emocje jakie chce przekazać zespół przez muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 22:16, Widek napisał:

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=1C3D3EB928175490

nowy kawałek , swiezy :) Staram sie isc w strone In Flames, cos w tych klimatach ;) Co sądzicie
?

Słuchałem waszych wszystkich kawałków i najbardziej mi przypadł do gustu INSIDEEEEEEE, 157276 i In the Distance. 1 za tekst, którego nie rozumiałem, a 2 i 3 za muze które mi sie spodobała. czekam na więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 23:31, Bagieta napisał:

> http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=1C3D3EB928175490
>
> nowy kawałek , swiezy :) Staram sie isc w strone In Flames, cos w tych klimatach ;) Co
sądzicie
> ?
Słuchałem waszych wszystkich kawałków i najbardziej mi przypadł do gustu INSIDEEEEEEE, 157276
i In the Distance. 1 za tekst, którego nie rozumiałem, a 2 i 3 za muze które mi sie spodobała.
czekam na więcej


Droga Bagieto ;) Nie za bardzo zrozumiałem co napisałeś :) Nie naszych tylko moich ;) Tylko 2 kawalki nagrałem z wokalistą ;) Ale i tak bradzo dzieki za wysluchanie , aha co 157276 co to znaczy ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować