Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

A ja chciałbym polececić wszystkim fanom heavy/power metalu zespół Iced Earth, a w szczególności ich album Horrorshow. JEdnym słowem arcydzieło! Kawał genialnej muzki i genialnego głosu wokalisty. Gorąco, ale to gorąco polecam!!!!
P.S. Posłuchajcie "Wolf" i "Ghost of Freedom"
Miłego słuchania :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, niektóre kapele są widać bardzo przywiązane do ideologiii (screen poniżej)...:)

A tak przy okazji - zetknął się ktoś z tą kapelą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 09:39, Wodzasty napisał:

Heh, niektóre kapele są widać bardzo przywiązane do ideologiii (screen poniżej)...:)

A tak przy okazji - zetknął się ktoś z tą kapelą?


Zdaje mi się, że o nich coś czytałem, ale muzyki nie słyszałem. A tu podaję przykład z naszego podwórka przywiązania do ideologii. Jest to płytka rodzimego black metalowego zespołu Crionics - "Armageddon''s Evolution". Na płycie jest 9 utworów, potem długo cisza i na końcu dwa utwory: 65 - Dept.666 i 66 - Total Blasphemy. No i długość płyty nie mogła być odpowiedniejsza :) A tak poza tym to całkiem niezły zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 10:08, bombel1981 napisał:

> Heh, niektóre kapele są widać bardzo przywiązane do ideologiii (screen poniżej)...:)
>
> A tak przy okazji - zetknął się ktoś z tą kapelą?

Zdaje mi się, że o nich coś czytałem, ale muzyki nie słyszałem. A tu podaję przykład z naszego
podwórka przywiązania do ideologii. Jest to płytka rodzimego black metalowego zespołu Crionics
- "Armageddon''s Evolution". Na płycie jest 9 utworów, potem długo cisza i na końcu dwa utwory:
65 - Dept.666 i 66 - Total Blasphemy. No i długość płyty nie mogła być odpowiedniejsza :) A
tak poza tym to całkiem niezły zespół.


Słuchałem tylko Human Error - Ways To Self Destruction. Dobra muzyka, ale trochę wtórna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 10:09, bombel1981 napisał:

Przepraszam za drugiego posta, brat mnie zagadał i zapomniałem dodać obrazek

Szkoda że jeszcze 66 sekundy tam nie ma tyle brakuje nam do szczęścia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 17:32, Thorongil napisał:

Słuchałem tylko Human Error - Ways To Self Destruction. Dobra muzyka, ale trochę wtórna.


Masz rację z tą wtórnością ale z tego co pamiętam to zespół "z premedytacją" tworzy taką muzykę. Nie kryją również fascynacji takimi kapelami jak Carpathian Forest. Moim zdaniem płyta "Human Error - Ways To Self Destruction" jest lepsza od "Armageddon''s Evolution" chociaż i tu ciekawe fragmenty się trafiają.

=> Bagieta
Gdyby minuta miała conajmniej 66 sekund to możliwe, że jeszcze jedna 6-ka by się tam znalazła :) ale wtedy w długości płyty byłyby cztery 6-ki a nie 666 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 10:22, bombel1981 napisał:

> Słuchałem tylko Human Error - Ways To Self Destruction. Dobra muzyka, ale trochę wtórna.
=> Bagieta
Gdyby minuta miała conajmniej 66 sekund to możliwe, że jeszcze jedna 6-ka by się tam znalazła
:) ale wtedy w długości płyty byłyby cztery 6-ki a nie 666 :)


Eh... a wydalej temat numeru bestii? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah naszedł mnie nastrój sentymentalny... heh więc powróciłem dzisiaj do czasów mojego pierwszego zapoznania się z doom metalem... http://mp4.centurymedia.com/sentenced/thecoldwhitelight/sentenced_killing.ram Tu macie pierwszy teledysk - jaki usłyszałem - tego nie istniejącego już od roku zespołu :[ a szkoda... Może słabe ale teledyski mieli na wysokim poziomie... mimo że niskiej jakości brandwich tutaj dostępny (lepsze były do pobrania na stronie Sentenced.org)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już niedługo nowy album Iron Maiden. Na stronie można znaleźdź dwa utwory z tego albumu. Jeśli je już słyszeliście to powiedzcie co o nich sądzicie bo mnie bardzo się podobają, szczególnie "Different World".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 20:58, darkwind21 napisał:

A już niedługo nowy album Iron Maiden. Na stronie można znaleźdź dwa utwory z tego albumu.
Jeśli je już słyszeliście to powiedzcie co o nich sądzicie bo mnie bardzo się podobają, szczególnie
"Different World".


Niezłe są, bardziej mi się podoba "Brighter Than A Thousand Suns", jest dość klimatyczny. A tu można posłuchać pierwszego singla, "Reincarnation Of Benjamin Breeg" i obejrzeć teledysk: http://www.flashenhanced.com/ironmaiden/# Jakoś mi się ten utwór w pewnym momencie kojarzy z "Fear Is The Key", chociaż jako całość jest lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe, chociaż brakuje mi w tym utworze jakiegoś takiego pożądnego punktu kulminacyjnego.Jest bardzo równomierny, ale podoba mi się. Pozostaje tylko czekać aż wydadzą album i mieć nadzieję że znowu do nas przyjadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 10:22, bombel1981 napisał:

=> Bagieta
Gdyby minuta miała conajmniej 66 sekund to możliwe, że jeszcze jedna 6-ka by się tam znalazła
:) ale wtedy w długości płyty byłyby cztery 6-ki a nie 666 :)


Nie wiem co tam się podniecać tymi liczbami. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 20:58, darkwind21 napisał:

A już niedługo nowy album Iron Maiden. Na stronie można znaleźdź dwa utwory z tego albumu.
Jeśli je już słyszeliście to powiedzcie co o nich sądzicie bo mnie bardzo się podobają, szczególnie
"Different World".


slyszalem tylko Reincarnation of Benjamin Breeg i mimo tego ze granie jak na Brave New World, a wokal jak w Tyranny of Souls to jednak piosenka nie jest rewelacyjna, tak jak piosenki z wyzej wymienionych plyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, dla mnie Brave New World był świetny albumem, a przy Tyranny of Soul po prostu odlatywałem.Przesłuchaj jeszcze tych 2 pozostałych utworów może one ci się spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 22:48, darkwind21 napisał:

Kwestia gustu, dla mnie Brave New World był świetny albumem, a przy Tyranny of Soul po prostu
odlatywałem.Przesłuchaj jeszcze tych 2 pozostałych utworów może one ci się spodobają.


sory, rzeczywiscie zle napisalem. wlasnie brave new world i tyranny od souls to dla mnie genialne albumy, a wlasnie reincarnation nie jest taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słyszał ktoś Stonesour na nowej płycie Come what ever may?? Bardzo fajna płytai nie jest znowu aż tak mocna jak pierwsza. Polecam.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować