Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Witam Panów (bo chyba Pań w tym temacie do tej pory nie było)
Słuchane zespoły (kolejność chwilami przypadkowa, lista raczej wybrakowana): Iron Maiden, Judas Priest, Mercyful Fate, King Diamond, Nile (In Their Darkened Shrines, Catacombs Of Nephren-Ka), Metallica (tylko do czarnej), KAT, Closterkeller, Venom, Death, Alice in Chains, Viovod, Morbid Angel... Trochę tego jeszcze by było. Od razu zaznaczam, że znawczynią nie jestem - słucham tego, co mi się podoba i tyle.
Zupełnie nie rozumiem, dlaczego niby metal miałby być szkodliwy dla dzieci. Mój młody zaczął słuchać jeszcze przed urodzeniem i jakoś ujemnych skutków tego nie widzę (poza tym, że ulubiona płyta puszczana w kółko przez tydzień może obrzydnąć na długie miesiące).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich "uczciwych" metalheadów ("nu" to nie Metal ];P) gustujących m. in. w heavy,power,prog,speed no i oczywiscie solidnym thrashu, zapraszam do naszego forum http://www.annihilatormetal.com. (pod auspicjami fantastycznej, thrashowej kapeli Annihilator i jego najwyższej schizości Jeffa Watersa )
Pozytywna atmosfera, mili i zabawni ludzie z całego świata, dużo zwariowanych tematów (czasem jakis poważniejszy też sie znajdzie), konkursy z nagrodami, dla każdego coś miłego hehe

P.S.oficjalnym językiem jest angielski, acz polska placówka też funkcjonuje.

"Schizos are never alone" \m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 11:10, upiordliwy napisał:

Może mi ktoś powiedzieć czym jest Track 13 na samym końcu płyty KoRn ? Nie rozumiem o co w tym do końca chodzi.

A na której płycie ale? bo KoRn ich pare już wydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 11:38, WoWmen napisał:

> Może mi ktoś powiedzieć czym jest Track 13 na samym końcu płyty KoRn ? Nie rozumiem o co w tym do końca chodzi.

A na której płycie ale? bo KoRn ich pare już wydał


Mówiłem przecież " na płycie KoRn":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 11:52, upiordliwy napisał:

> > Może mi ktoś powiedzieć czym jest Track 13 na samym końcu płyty KoRn ? Nie rozumiem o co w tym do końca chodzi.

> > > A na której płycie ale? bo KoRn ich pare już wydał

Mówiłem przecież " na płycie KoRn":)

Aaa ja zrozumiałem że na jakiejś płycie KoRna ;)
W dysko grafii takiego czegoś nie ma :D sam nie posiadam tej płyty więc więcej nie moge powiedzieć :P w necie też o tym nic nie ma :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 12:29, upiordliwy napisał:

Strasznie dziwny jest ten track -cały czas jakaś gadka leci.
Nie mam pojęcia co to jest...

Pewnie jakiśbonus. Ekskluzywny wywiad może o tym co Go skłoniło do tej płyty. Pare razy miał jakieś przesłanie już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 14:20, Puszkin napisał:

Ja mam takie pytanko dla tych co są w mocniejszej muzyce obeznani :] Czy w Polsce wogóle wyszedł album zespołu Dope "American
Apathy" ??

W sklepach nie widziałem a byłęm we wrześniu w sklepue z muzą. Wydany był pod koniec sierpnia bodajże ale można zamówić przez internet. Cena ~60zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 16:23, Puszkin napisał:

A już odwiedzałem tą stronkę :] i chyba właśnie tam ją zakupie jeśli jest dostępna :] a kupowałeś coś kiedyś w tym sklepie
może??

W tym nie ale raczej jest pewny. Bo nie jest to żadna firma "krzak" nowiutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie czytac odpoczatku o czym piszecie ale ja slucham Iron Maiden, Slipknot, Metallica i troche guns `n` roses, Cradle of fifth(czy jak to sie picze), Slayer, Republiki, Dżem, Vader, Nightwish moze cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 16:45, Arcik napisał:

Nie chce mi sie czytac odpoczatku o czym piszecie ale ja slucham Iron Maiden, Slipknot, Metallica i troche guns `n` roses,
Cradle of fifth(czy jak to sie picze), Slayer, Republiki, Dżem, Vader, Nightwish moze cos jeszcze


Cradle Of Fifth, heh dobra nazwa :) A tak poprawnie to powinno być Cradle Of Filth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 12:22, Arcik napisał:

nvm jak to sie pisze :P
a czy waszym zdaniem slipknot to numetal ????

Po tym co pokazali w ostatnim albumie (nie licząc "The Best of 9") to zdecydowanie Nu metal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2005 o 12:22, Arcik napisał:

nvm jak to sie pisze :P
a czy waszym zdaniem slipknot to numetal ????


Cóż dotąd sądziłem, że nie.
Slipknot bodajże sam podawał, że grają Trasha (nie umiem pisać tego słowa)
A skoro zespół mówi, że to gra to chyba gra to ;)
Fanem metalu jestem, ale slipknota nie, ostatniego albumu nie słyszałem, ale może to być poprostu drobny "otchył" w ich twórczości, może chcieli pokazać coś trochę innego, ale wątpie by zmienili nurt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować