Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Ja moze jeszcze raz zapytam? Jedzie ktos samochodem na AC/DC w czwartek badz w srode przez Opole albo z Opola, dorzuce sie na paliwo. ; P Ewentualnie czy ktos jedzie pociagiem, bo sam jechac nie chce, zeby mnie znow nie okradli. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Watpie, wsluchaj sie w jego akcent, slychac ze to Francuz (zwlaszcza 0:59 - 1:02, 1:50 - 1:53, 1:58 - 2:00, 2:02 - 2:07). A HammerFall87 jest chyba Polakiem :P
wg mnie spiew ok, ale przeszkadza mi duza amplituda wysokosci dzwiekow.

P.S. jak jestesmy przy coverach Nightwish (vocal) to wole juz to:
http://www.youtube.com/watch?v=gzAbaZpaq5M&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 21:48, Witcher1990 napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=yAkTf9Ti4S0&feature=related
>
> posłuchajcie tego młodego zdolnego wokalisty
A co to ty?


a co pociągają cię owłosione torsy pewnie takie widujesz gdy pogujesz na hanterze ,przyznaj sie po pogo to sobie pleciecie warkoczyki pod pachami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 22:12, hammerfall87 napisał:

a co pociągają cię owłosione torsy pewnie takie widujesz gdy pogujesz na hanterze ,przyznaj
sie po pogo to sobie pleciecie warkoczyki pod pachami

Nie wiesz, ze Witcher sie goli? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 22:22, hammerfall87 napisał:

> Właśnie na Last.fm wyszła akcja całkiem poważna żeby na SF podczas Blackened krzyczeć

> tak jak James tutaj http://www.youtube.com/watch?v=A7teJOntFeQ
> PRZYŁANCZAJCIE SIĘ

tak się zastanawiam kto tworzy akcje ,niech zgadne batony i kindery

Nie, wydaje mi się, że ludzie którzy coś chcą mieć z tego koncertu a nie tylko przestać 4godziny machając łapami \m/. Weź się ogarnij bo nawet nie wiesz kiedy ci życie zleci a będziesz już starym, zgorzkniałym dziadem na co już masz predyspozycje. W zasadzie nie wiem po co Ci odpisuję poziom Twojej wypowiedzi jest tak żałośnie niski, że na prawdę nie wiem co mnie do tego słania. Pozdrawia baton i kinder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 22:46, Ksar666 napisał:

> a co pociągają cię owłosione torsy pewnie takie widujesz gdy pogujesz na hanterze
,przyznaj
> sie po pogo to sobie pleciecie warkoczyki pod pachami
Nie wiesz, ze Witcher sie goli? ^^


szkoda jakby był kosmaty to byl milszy w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmarł basista Slipknot''ów Paul Gray. Został znaleziony martwy w hotelu w Urbandale w stanie Iowa.
Póki co nie podano oficjalnie przyczyny zgonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 08:47, hans_olo napisał:

Za slipgniotem nie przepadam, ale rok ten jest wyjątkowo smutny dla metali - co chwila
ktoś umiera :(


nie znam przyczyny zgonu to nie bede pisal ze mi go szkoda/nie szkoda, bo mogl sie przekrecic na wlasne zyczenie. A DIO mi cholernie szkoda bo przegral z choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 13:58, EmperorKaligula napisał:

> Za slipgniotem nie przepadam, ale rok ten jest wyjątkowo smutny dla metali - co
chwila
> ktoś umiera :(

nie znam przyczyny zgonu to nie bede pisal ze mi go szkoda/nie szkoda, bo mogl sie przekrecic
na wlasne zyczenie. A DIO mi cholernie szkoda bo przegral z choroba...

Ja jeszcze Petera Steele do pieca dorzucam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 20:22, Nephren-Ka napisał:

Przyjemny kawałek(Daniel Gildenlöw jak zwykle czaruje głosem), ale wydaję mi się że jednak
stać ich na coś lepszego. BTW - jak cała płyta jest taka(a coś mi się wydaje, że tak)
to nie trafiłeś chyba z tematem, większe zainteresowanie byłoby chyba w tym rockowym,
względnie progresywnie rockowym.


Wokalista jest wspaniały, wcześniej słyszałem go tylko na płycie Ayreon. Hmm, płyta jest różna, są kawałki blues''owe, prog rockowe, melancholijne, jeden ma nawet cyrkowy klimat, ogólnie naprawdę bdb płyta, to mój pierwszy kontakt z PoS i jestem zaskoczony.

Dnia 24.05.2010 o 20:22, Nephren-Ka napisał:

Przy okazji zapytam też, czy trafiają się takie niespodzianki
jak "Spitfall" na Scarsick?
http://www.youtube.com/watch?v=5WlorPypVj4


Wiele słyszałem o Scarsick, nieźle mnie ten kawałek zdziwił :o Nie ma takich zagrywek na Road Salt One ;)

Co do odwołanego koncerty Mastodon to dobrze, teraz to już ani trochę nie żałuję (no może Slayer), że zrezygnowałem z Sonisphere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 19:31, Kardithron napisał:

Tylko muzyka nie zachwyca, po raz kolejny. :P Mogę sobie tylko wyobrażać thrash metal
w ich wykonaniu.

Lordi faktycznie, ale Rob Zombie moim zdaniem muzycznie jest conajmniej ciekawy, nic ambitnego, ale połączenie kilku gatunków w wykonaniu Roba jest bardzo strawne i niepowtarzalne. Między innymi od niego moją przygodę z tego typu muzyką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Akercocke - "Words That Go Unspoken, Deeds That Go Undone". Słucham albumu dzisiaj już drugi raz, świetny progressive... weird shit (szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak go zaklasyfikować ;P Piwo temu kto to zrobi). Bardzo fajny wokal (od czystego, przez blackowy skrzek, po growl), chaos przerywany (mniej lub bardziej) spokojnymi melodyjnymi wstawkami... Cholernie dziwna płyta. ;)

http://www.youtube.com/watch?v=lalmm8uF9d0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować