Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2010 o 11:43, Nephren-Ka napisał:

Przesłuchaj cały album, to wyjdą proporcje death metal(70%) i progressive metal(30%).

Spokojnie, znam już większość pozostałych utworów i wiem, że to mocna progresja. Przyznam nawet, że ładna proporcja Ci wyszła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, podoba mi się ta nowa płytka kanibali. Kawał fantastycznego mięsistego death metalu. Evisceration Plague i Unnatural to mistrzostwa.
Świetny teledysk do tytułowego utworu:
http://www.youtube.com/watch?v=UgnEU77kcA8
Ponadto fajna atrakcja w postaci DVD Making Of. Cały materiał załadowany jest na YouTube:
http://www.youtube.com/watch?v=v0-XxTbX52s
Wczoraj obejrzałem całość. Goście jednak mają poczucie humoru. :) Najlepiej zapamiętałem przegląd bębnów - facet z załogi obpukiwał werbel sprawdzając czy wszystko jest ok, a tu nagle "Oh, shit...". :D
Corpsgrinder też sobie niezłe jaja robił w salce nagraniowej. Generalnie naprawdę warto zobaczyć jak to wszystko powstawało. Polecam film.
Tak z ciekawostek, to dopiero niedawno dowiedziałem się, że mający polskie korzenie, co nietrudno zauważyć po nazwisku, perkusista Paul Mazurkiewicz jest wegetarianinem. Faktycznie, chuda z niego szkapa przy reszcie załogi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, ot takie IM jak zwykle- stare i dobre:) równy poziom, wokalnie świetnie, kawałek dobry i trzyma poziom. Nie wydaje mi się żeby coś to kombinowali, jest w ich stylu.
A co do ostatniego album- póki co siłę mają- wokal dobry, gitary poziom trzymają, nie wiem jak to na żywo wygląda. Póki co mogą śmiało nagrywać więcej cd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 21:15, Witcher1990 napisał:

Mi się podoba, ot takie IM jak zwykle- stare i dobre:) równy poziom, wokalnie świetnie,
kawałek dobry i trzyma poziom. Nie wydaje mi się żeby coś to kombinowali, jest w ich
stylu.
A co do ostatniego album- póki co siłę mają- wokal dobry, gitary poziom trzymają, nie
wiem jak to na żywo wygląda. Póki co mogą śmiało nagrywać więcej cd:)

Tak, pytanie tylko czy utrzymają świetny poziom z "A Matter of Life...", mam nadzieję, że tak, ale przekonamy się w sierpniu. BTW. na stronie zespołu już jest rozpiska trasy koncertowej, najbliższy koncert będzie w Niemczech podczas tegorocznego Wacken (5 sierpnia). Szanse, że tam się udam w tym roku są jak jeden do 100, płakać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2010 o 21:31, rhyz napisał:

> wiem jak to na żywo wygląda. Póki co mogą śmiało nagrywać więcej cd:)
Tak, pytanie tylko czy utrzymają świetny poziom z "A Matter of Life...", mam nadzieję,
że tak, ale przekonamy się w sierpniu. BTW. na stronie zespołu już jest rozpiska trasy
koncertowej, najbliższy koncert będzie w Niemczech podczas tegorocznego Wacken (5 sierpnia).
Szanse, że tam się udam w tym roku są jak jeden do 100, płakać się chce.

No co roku przyjeżdżać nie będą:) Poza tym pomyśleli sobie Polaczki mają już okrojone SF my im niepotrzebni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 21:42, Miklak napisał:

O kurde, kolejny album IM, niesamowite...


A nie?:P W ich wieku każdy kolejny album będzie niesamowity(m osiągnięciem).:>
BTW - Krzakowy album dla Skiby już na YT(który kiedyś polecałem), a że temat o bluesie jest martwy(ostatni jest Twój post, ale jeszcze pod startym nickiem), to wspomnę tutaj.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 22:08, Nephren-Ka napisał:

> O kurde, kolejny album IM, niesamowite...

A nie?:P W ich wieku każdy kolejny album będzie niesamowity(m osiągnięciem).:>
BTW - Krzakowy album dla Skiby już na YT(który kiedyś polecałem), a że temat o bluesie
jest martwy(ostatni jest Twój post, ale jeszcze pod startym nickiem), to wspomnę tutaj.:)

Żeby tylko nie doszło do tego, że będą się ścigać kto dłużej pociągnie bo nikt nie chce oglądać 70letniego dziadka;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 22:34, Witcher1990 napisał:

Żeby tylko nie doszło do tego, że będą się ścigać kto dłużej pociągnie bo nikt nie chce
oglądać 70letniego dziadka;]


W sumie normalny podstarzaly dziadzio wyglada lepiej niz nawalone/nacpane "cos" z dredami i tatuazem/kolczykiem wszedzie gdzie sie da ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 21:42, Miklak napisał:

O kurde, kolejny album IM, niesamowite...

nie śledziłem info, ale nikt nic nie pisał więc niespodziewanie dość rzeczywiście.
co do kawałka, chyba pójde pozmywać.. gniot !! bass ujdzie, ale bardziej za brzmienie ta ocena ponieważ nie ma rewelacji.. Bruce, choć brzmi, to jakos męczy.. siebie i na dłuższą metę i mnie. ehh gdyby tak wróciły maidenowskie lata 80-te ;]

Spoiler

a wrrr.. sześć bramek! ];<

no jeszcze 8min, idziemy na remis!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 23:38, deusER4 napisał:

Spoiler

a wrrr.. sześć bramek! ];<

no jeszcze 8min, idziemy na remis!! ;D


ktos jeszcze oglada tych zalosnych patalachow ktorzy maja czeslnosc zwac sie reprezentacja narodowa ? im sie nawet kuzwa nie chce biegac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 23:46, EmperorKaligula napisał:

ktos jeszcze oglada tych zalosnych patalachow ktorzy maja czeslnosc zwac sie reprezentacja
narodowa ? im sie nawet kuzwa nie chce biegac...

dwa kroczki w przód, sześć w tył.. eee, załamka. oglądam bo.. kurde, czemu to nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 23:50, deusER4 napisał:

dwa kroczki w przód, sześć w tył.. eee, załamka. oglądam bo..

..bo ileż można siedzieć przy kompie... Tak przynajmniej u mnie sprawa wygląda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 23:38, deusER4 napisał:

nie śledziłem info, ale nikt nic nie pisał więc niespodziewanie dość rzeczywiście.
co do kawałka, chyba pójde pozmywać.. gniot !! bass ujdzie, ale bardziej za brzmienie
ta ocena ponieważ nie ma rewelacji.. Bruce, choć brzmi, to jakos męczy.. siebie i na
dłuższą metę i mnie. ehh gdyby tak wróciły maidenowskie lata 80-te ;]


Aj marudzisz, ostatnie lata też mieli niczego sobie. Bardzo energetyczny album po zjednoczeniu, fajny Dance of Death, rozbudowany(i dla mnie znakomity wręcz) A Matter of Life and Death. Dla mnie same dobre płyty, z których cały czas mam w pamięci po kilka kawałów.:>

Mecz fajny, choć nasi ośmieszeni lekko.:P

@Miklak - niezły żart.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2010 o 23:46, EmperorKaligula napisał:

ktos jeszcze oglada tych zalosnych patalachow ktorzy maja czeslnosc zwac sie reprezentacja
narodowa ? im sie nawet kuzwa nie chce biegac...


Przy 4-5-6 bramkach w plecy też by Ci się raczej odechciało i tylko byś czekał na końcowy gwizdek ;) IMO bardziej żenujące były próby wymiany się koszulkami z Fabregasem, Torresem etc. Komicznie to wyglądało.

Co do tematu - zamówiłem sobie właśnie "Candlelight Years" Opeth. Nareszcie! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować