Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2010 o 01:42, deusER4 napisał:

cudeńka demokracji.. weźmie jeden z drugim klikne dla ''zabawy'' by innym burdel robić :<


Jest też bardzo ładna opcja pozbywania się takich zabaw, które czasami się zdarzają. Aczkolwiek złośliwości raczej nie zauważam, raczej niewiedza(która jest szybko poprawiana).

Dnia 12.06.2010 o 01:42, deusER4 napisał:

..idąc dalej, wiesz skąd wzieły się te całe określenia gatunkowe? napewno wiesz.. od
wybitnych, tworzących nieszablonową sztukę.. ale powiedz czy tak samo jak z muzyką jest
również z literaturą czy filmem? ile tu rozróżniamy rodzajów? właściwie obowiązująca
od chwili powstania grecka zasada jest niezmienna do dzis. te całe tagowisko [skojarzenie
ze śmietnisko, prawidłowe] sprowadzi nas do tego że wrócimy do nazw własnych artystów..
czujesz już tą całą stratę czasu i mój śmiech na cały dom ]:>


Po RYM-owych tagach masz takie zdanie?:P Śmietnisko z tagami jest na Last, gdzie ludzie często lubią jakieś dziwne rzeczy w miejsce tagu wpisywać. Na RYM jest porządek, a jakieś dziwaczne akcje są szybko kontrowane przez innych użytkowników. Masz do wyboru dość nieźle opisane gatunki i ich podgatunki(w sporej liczbie): http://rateyourmusic.com/rgenre/

Dnia 12.06.2010 o 01:42, deusER4 napisał:

RPA-Meksyk jakoś bardziej mi sie podobał, z ciężkim sercem obserwowałem próby Urugwaju
w drugim, czerwona kartka dla świeżaka na boisku podłamała zespół, a na bank samego piłkarza..
młody i nieokrzesany jest, albo wyciągnie lekcje z tego, albo sie spali w tym turnieju ;[


Podobał to chyba za duże słowo.:P Dla mnie jak na razie dwa przeciętne spotkania, wpadające w nudę przez dłuższy czas.:( A Lodeiro to nie jest taki młodziak - 21 lat - taki wiek na zachodzie oznacza już nieźle ukształtowanego piłkarza. Chociaż w tym przypadku akurat psychika siadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 10:11, Nephren-Ka napisał:

Po RYM-owych tagach masz takie zdanie?:P Śmietnisko z tagami jest na Last, gdzie ludzie

w tym rzecz, mam takie zdanie i nie odnosiłem tego do konkretnej strony, dziwne że akurat odniosłeś takie wrażenie ;]

Dnia 12.06.2010 o 10:11, Nephren-Ka napisał:

Podobał to chyba za duże słowo.:P Dla mnie jak na razie dwa przeciętne spotkania, wpadające
w nudę przez dłuższy czas.:(

? oO nie pisałęm że mi sie podobał tylko ''jakoś bardziej mi sie podobał'' ..jak nie widać różnicy to juz nie wiem :>

Dnia 12.06.2010 o 10:11, Nephren-Ka napisał:

A Lodeiro to nie jest taki młodziak - 21 lat - taki wiek

oznacza że gość jest młody [napisałem ''młody i nieokrzesany'', a nie ''młodzik'', bo to wypacza wypowiedź;p], czy piłkarz, czy górnik rozwijać się będzie jeszcze do 25 roku życia, więc nie zabijaj w nim młodości.. wiem że wszyscy mając tyle lat co on, chcą być uważani za ch*j wie kogo, ale rzeczywistość jest inna ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 10:35, Sarturias napisał:

Death Breath - słyszeliście? Naprawdę niezła kapela ze Szwecji grająca death metal w
niezłym oldschoolowym stylu. Na koncie 2 EPki.

http://www.youtube.com/watch?v=4_Sz71svIPY

A przyzwoicie grają. Choć dla mnie bez rewelacji.

Pozostając w obrębie death metalu, wiadomo coś o czymś nowym by Bloodbath?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 11:28, deusER4 napisał:

w tym rzecz, mam takie zdanie i nie odnosiłem tego do konkretnej strony, dziwne że akurat
odniosłeś takie wrażenie ;]


Dobra, dobra.:P Sam odnosiłem się do RYM i żadnej innej i na jej przykładnie będę pewnie odnosił się dalej w podobnych tematach. Inne, mniej czy bardziej konkretne mnie nie interesują.:>

Dnia 12.06.2010 o 11:28, deusER4 napisał:

? oO nie pisałęm że mi sie podobał tylko ''jakoś bardziej mi sie podobał'' ..jak nie
widać różnicy to juz nie wiem :>


Sorki, ale oba mecze dla mnie były nudne jak flaki z olejem - żadnego nie wyróżniłbym bardziej czy mniej. Chociaż wrażenia słuchowe w drugim były minimalnie lepsze - gospodarze nie grali, także było mniej tych trąbek z piekła rodem ...:P

@MarchewaSoler - pewnie nagrają coś, jak znowu najdzie ich ochota na nieco relaksu i zabawy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 12:41, Nephren-Ka napisał:

Sorki, ale oba mecze dla mnie były nudne jak flaki z olejem -

O.o? Chyba inny mecz otwarcia oglądaliśmy.

A vuvuzele są genialne. Przypominają mi fragment z Agharty od Sunn O))), klimat jest potężny i robi wrażenie :) Haters gonna hate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 13:13, Miklak napisał:

> Sorki, ale oba mecze dla mnie były nudne jak flaki z olejem -
O.o? Chyba inny mecz otwarcia oglądaliśmy.

no właśnie, widać że chłopaki byli spięci z początku, Mexyk, szybciej się uporał z tremą i powoli zaczęło miło bujac, a bramka dla RPA.. CUDO =]

Dnia 12.06.2010 o 13:13, Miklak napisał:

A vuvuzele są genialne. Przypominają mi fragment z Agharty od Sunn O))), klimat jest
potężny i robi wrażenie :) Haters gonna hate.

jak pierwszy raz usłyszałem trybuny byłem w niezłej konsternacji, przez parę minut nie wiedziałem co mysleć, później było to tak wkręcające że na drugi mecz czekałem by znów tylko to usłyszeć, skojarzenie z Sunn O))) prawilne, dorzuciłbym tu jeszcze mości Lustmorda ;] ..troche tylko żal piłkarzy, 124 decybele przez 1,5h raczej robi miazgę ]:>

ed.
gwizdek! go Korea!! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 13:27, deusER4 napisał:

gwizdek! go Korea!! ;p

Przed meczem postawiłbym i kibicowałbym Grekom, ale patrząc na grę Koreańczyków, moje serce podświadomie skłania się ku Tygrysom. 2:0 lub nawet 3:0 będzie, ja to mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 12:41, Nephren-Ka napisał:

@MarchewaSoler - pewnie nagrają coś, jak znowu najdzie ich ochota na nieco relaksu
i zabawy.:P

Czyli, tak z grubsza, nikt nie wie, kiedy im się zachce coś robić.

@deusER4
Oglądałem w zeszłym roku Puchar Konfederacji, więc te niezwykle przejmujące ciche dopingowanie kibiców z RPA nie robi na mnie większego wrażenia, ani też nie wywołało zdziwienio-oburzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 14:28, MarchewaSoler napisał:

Oglądałem w zeszłym roku Puchar Konfederacji, więc te niezwykle przejmujące ciche dopingowanie
kibiców z RPA nie robi na mnie większego wrażenia, ani też nie wywołało zdziwienio-oburzenia.
;)

a było głośno, było.. tyle że dziś to nie problem ''wyjąć'' dźwięk z przekazu i go lekko zmanipulować.. 124 dB, nie mów że byłbyś happy biegajac 90 minut w okół startującego helikoptera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 14:35, deusER4 napisał:

a było głośno, było.. tyle że dziś to nie problem ''wyjąć'' dźwięk z przekazu i go lekko
zmanipulować.. 124 dB, nie mów że byłbyś happy biegajac 90 minut w okół startującego
helikoptera :D

Zaraz, zaraz, to na stadionie jest 124 dB?! Przecież Fifa powinna czegoś takiego zabronić, kibicowanie kibicowaniem, ale bez przesady... Nawet nie idę zobaczyć wyniku meczu, wkręciłem się i to strasznie w Disillusion ("Back to the Times of Splendor"). Oczywiście zespół znam już od dawna, ale dopiero teraz się mi spodobał w pełni. Potem posłucham "Glorię" i będzie można robić małe przygotowanka na następny mecz. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 15:02, hammerfall87 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=hBT95Ci8-uY

jeśli ma tak slayer zagrać koncert to nie mam pytań....



No, Araya i jego wokal po tylu latach darcia mordy mają się tak sobie. Slayer poza płytą Show No Mercy jak dla mnie nie ma nic do zaoferowania w kwestii dobrej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 14:56, MarchewaSoler napisał:

Zaraz, zaraz, to na stadionie jest 124 dB?! Przecież Fifa powinna czegoś takiego zabronić,
kibicowanie kibicowaniem, ale bez przesady...


i co ? jak kibice zacznal np krzyczec/spiewac (glosniej na stadionie sie zrobi w pewnych momentach) to maja wpasc sluzby prewencyjne i palowac, tak ? :] Tak kibicuje sie w afryce od daaaaaaaawna i jakos normalne rozgrywki ligowe sie odbywaja, puchar afryki, a teraz mundial... A moze fifa powinna zabronic jeszcze grania powyzej 500m npm ? W afryce stadiony stoja nawet na 1800 - i takie szkopinki czy hiszpanie sa kompletnie nie przyzwyczajeni do takich warunkow... tylko kogo to obchodzi ?

jak ja nie lubie ludzi ktorzy by "zabraniali" tylko dlatego ze u nas jest inaczej... dla mnie te cale trabki dodaja uroku i egzotyki mundialowi - o ile mundial w szokplandii mialem w dupie, to tym w RPA "zyje"

do boju nigerio!

a w przerwie meczu slucham sobie: Howling Syn - Forebearers of Dusk http://www.metal-archives.com/release.php?id=2255 zmiany tempa, przyjemny wokale. Nie jest to czysty gothic, zajezdza przyjemnie powerkiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 14:56, MarchewaSoler napisał:

Zaraz, zaraz, to na stadionie jest 124 dB?! Przecież Fifa powinna czegoś takiego zabronić,
kibicowanie kibicowaniem, ale bez przesady...

czemuż to zabraniac, a czemuż? ..to jest piękno tego typu imprez, w Hiszpanii było ''Ole!'', w Mexyku mieliśmy falę.. itd, koszmarny pod względem oprawy był szkopski mundial ..w ogóle zestawienie Niemiec ze słowem Mundial jest tak idiotyczne że hej ;D
..do tego mozna znaleźć w sieci stanowisko Fifa w sprawie vuvuzeli i nikt tam nikogo nie potępia, a nawet chwalą tam pomysł ''już i tak nie taki nowy'' kibiców afrykańskich ;p

Dnia 12.06.2010 o 14:56, MarchewaSoler napisał:

Nawet nie idę zobaczyć wyniku meczu, wkręciłem [...]
i będzie można robić małe przygotowanka na następny mecz. :>

ze spotkania na spotkanie [pomińmy Fra-Uru] jest coraz ciekawiej, jak bedzie zachowna taka tendencja, to aż piszcze jak małolat ze szczęścia.. jak dla mnie ten turniej może być jednym z lepszych w historii =]

co do muzyki, między meczami, jak i w ich przerwach Cash przygrywa do nadchodzącego wielkimi krokami Entombed ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować