Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2006 o 12:44, Renor Mirshann napisał:

www.megaupload.com/?d=1CNB29SJ


To mnie właśnie załamuje - nie wiem jak pozbyć się tych limitów z MU i nic nie można ściągnąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 12:06, nico5 napisał:

Metalu jako całości :)


I przyszedłeś tutaj aby nam to oznajmić, że aby słuchać metalu trzeba być na haju ?
Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie to raczej negatywne określenie, więc po co je piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga dla wszystkich forumowych fanów i lubiących zespół KoЯn:
W temacie ogólnym o zespole toczy się głosowanie na najlepszy kawałek do czasu premiery nowej płyty ekipy z Bakersfield.Zainteresowanych zapraszam:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1954&u=106
Na miejscu informacje o głosowaniu,regulamin,itp.

Proszę tylko,nie bijcie za tego posta:).

Czy dużo jest forumowiczów,którzy lubią zespoły Staind,P.O.D. i Creed?I tak z innej beczki:gdzieś wyczytałem określenie P.O.D. jako chrześcijańskiego metalu,LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 19:52, Skywalker560 napisał:

I tak z innej beczki:gdzieś wyczytałem określenie P.O.D. jako chrześcijańskiego metalu,LOL.


Ja też o tym czytałem jakiś czas temu, ale nie tyle chrześcijański metal co niby jeden czy tam dwóch z P.O.D. to chrześcijanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowie Się ... A więc lubie baaaardzo, wręcz uwielbiam Metallice :D , czasami posłucham Iron maiden i Korna.. Pobocznie podoba mi sie tez Limpbizki, Green Day Linkin Park.. Praktycznie to lubie wszystko ale tak to caly czas Metallica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 20:21, Vaxinar napisał:

> I tak z innej beczki:gdzieś wyczytałem określenie P.O.D. jako chrześcijańskiego metalu,LOL.


Ja też o tym czytałem jakiś czas temu, ale nie tyle chrześcijański metal co niby jeden czy
tam dwóch z P.O.D. to chrześcijanie.


Chrzescijanie czy nie wiadome jest, że oni grają christian metal, czy tam white metal jak kto woli ;- )
Słyszałem ich kilka kawałków. Mortęga dla uszu ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 23:38, Feno napisał:

Chrzescijanie czy nie wiadome jest, że oni grają christian metal, czy tam white metal jak kto
woli ;- )
Słyszałem ich kilka kawałków. Mortęga dla uszu ;- )


Może i mordęga dla ciebie,ja ich tam lubię;).Ale to ja już wolałbym dla nich określenie nu-metal lub hard rock...z chrześcijańskim metalem przecież nie mają nic wspólnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o, a ja słyszałem, ze soulfly tez chrześcijanski, ja tem tego nie zauważyłem, oprócz braku satanistycznych tekstów i napisie ''dedicated to god'' nie widze róznicy miedzy tym a innymi zespolami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 18:17, tkoeman napisał:

Jeśli chodzi o chrześcijański metal to zaatakuję was tym: http://ateista.pl/forum/viewtopic.php?t=828&start=0&sid=7d24ab6d1b500a7bc8e93f4c287e753b
Czyż to nie jest prześliczne? :D
Ja się zastanawiam jaka by była reakcja na tego typu kolesi podczas koncertu...


Wiesz z tekstów chrześcijańskich (ogólnie) w death metalu nie śmiałbym się, bo granie deathowe i teksty o śmierci by jakoś spasowały, ale nie pasi mi image tego kolesia i teksty też nie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno była premiera Vader''a - nienawidzę tego bo zamist wokalu mamy chorych na gardło panów co nie umieją śpiewać, ale deathalleluja (sama zagrywka) jest całkiem niezła - reszta i jedno i to samo klepanisko :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 17:16, Locker HEHE napisał:

Niedawno była premiera Vader''a - nienawidzę tego bo zamist wokalu mamy chorych na gardło panów
co nie umieją śpiewać, ale deathalleluja (sama zagrywka) jest całkiem niezła - reszta i jedno
i to samo klepanisko :].


Mam podobne zdanie, nie lubię growlu w wykonaniu behemotha, ani Vader, ale muzyka jest niczego sobie.
Np z behemotha bardzo podoba mi się rytm, melodia tego utworu http://video.google.pl/videoplay?docid=-4313032826680883938&q=behemoth
Ogólnie jego muzyka, ale wokal... tragedia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 17:21, Locker HEHE napisał:

Panie Vaxinar - jak zwykle się zgadzamy :)


Przepraszam za podwójnego posta, ale już, niestety, sobie Ciebie skojarzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinarze. Niestety, nie posiadam żadnych utworów Avantasii, Iron Mask czy Dawnridera. Choć... bardzo chciałbym je usłyszeć, narobiłeś mi na te zespoły niezłego apetytu ;> .

Jeśli możesz-odezwij się do mnie na GG w chwili wolnej. Moim numerem jest 79!658!30 :> .

PS Czy pamiętasz może (jeśli w w ogóle wiesz), ile kosztowały w okolicach premiery poprzednie albumy HF? Bo ja kupowałem detalicznie i fizycznie, w sklepie. Może przez Sieć jest taniej...? To już w ten piątek :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 22:12, MonkOfWar napisał:

Jeśli możesz-odezwij się do mnie na GG w chwili wolnej. Moim numerem jest 79!658!30 :> .

Odezwę się. :)

Dnia 16.10.2006 o 22:12, MonkOfWar napisał:

PS Czy pamiętasz może (jeśli w w ogóle wiesz), ile kosztowały w okolicach premiery poprzednie
albumy HF? Bo ja kupowałem detalicznie i fizycznie, w sklepie. Może przez Sieć jest taniej...?
To już w ten piątek :D .

OKoło 50 złotych, różnie to bywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować