Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2011 o 21:09, Zabujca_Smokuf napisał:

Yakuza - niebanalny post-metal z wpływem tradycyjnej muzyki japońskiej. Co prawda na
tym albumie tych wpływów niezbyt dużo, ale ogólnie zespół mi się podoba.


Kocham album Transmutations. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 21:46, The_Beast666 napisał:

Wybiera się ktoś na Amon Amarth do Krakowa? :)

No koleś ja specjalnie przygotowuję się na jesień do moshu na tym koncercie i na DT lub IF. Lub na obu. Teraz ze dwa miechy redukcji, później trochę masy i 3-4tygodnie wytrzymałości łączone z bieganiem, basenem i rowerkiem. Chyba będę w życiowej formie bo tam litości nie będzie. WIKING!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 22:01, Witcher1990 napisał:

No koleś ja specjalnie przygotowuję się na jesień do moshu na tym koncercie

Tak z ciekawości. Na koncertach interesuje cię coś poza obijaniem się o innych? Np. muzyka?
Pytam serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 11:54, Transylvanian_Hunger napisał:

> No koleś ja specjalnie przygotowuję się na jesień do moshu na tym koncercie
Tak z ciekawości. Na koncertach interesuje cię coś poza obijaniem się o innych? Np. muzyka?
Pytam serio.

20110722171645

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 17:34, Woo-Cash napisał:

Zagiąłeś chłopaka ;>

Tak sobie wyobrażam "jego" koncerty na podstawie jego słów.
Tygodnie pakowania, wzmacniania kondycji żeby ...przez 2 godziny napieprzać się z łokcia po ryju.
Kiedyś na koncertach to był: head banging, skakanie, śpiewy, ryki, skakanie ze sceny jak się dało, robiło się gest Dio no i...było się tam dla kapeli, ich muzy.
Teraz chodzi o to żeby z radością dostać wpierdal, przy okazji jak najbardziej przyrżnąć i komuś? Tylko po co do tego im Amon Amarth...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 17:46, Transylvanian_Hunger napisał:

Kiedyś na koncertach to był: head banging, skakanie, śpiewy, ryki, skakanie ze sceny
jak się dało, robiło się gest Dio no i...było się tam dla kapeli, ich muzy.
Teraz chodzi o to żeby z radością dostać wpierdal, przy okazji jak najbardziej przyrżnąć
i komuś? Tylko po co do tego im Amon Amarth...


O, o, o, ja mam identyczne zdanie jak Ty.:> Dlatego też po części nie lubię atmosfery panującej wśród dzisiejszych fanów na koncertach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby mnie tylko mosh interesował to bym chodził na byle jakie kapele a nie bulił 100zł na AA
Jedno wynika z drugiego- kapela Napier to ludzie też poza tym wiele kapel zachęca do ścian śmierci, moshu itp
A z tą atmosferą na koncertach kiedyś to jak kulą w płot- polecam film Get thrashed tam widać co się kiedyś działo- łamali sobie nosy, ręce, wyrywali włosy, bili itp
nie moshowac na koncercie tylko stać pod ścianą to tak jak iść na dyskotekę czy wesele i nie tańczyć.
Ale wy tego nie zrozumiecie, póki co urodził się tylko jeden człowiek który mnie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 21:53, Witcher1990 napisał:

A z tą atmosferą na koncertach kiedyś to jak kulą w płot- polecam film Get thrashed tam
widać co się kiedyś działo- łamali sobie nosy, ręce, wyrywali włosy, bili itp


Thrashed właśnie. Na starych dobrych Judasach takich rzeczy nie ma. Przynajmniej nie powinno, inna szkoła ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 22:01, Witcher1990 napisał:

No koleś ja specjalnie przygotowuję się na jesień do moshu na tym koncercie i na DT lub
IF. Lub na obu. Teraz ze dwa miechy redukcji, później trochę masy i 3-4tygodnie wytrzymałości
łączone z bieganiem, basenem i rowerkiem. Chyba będę w życiowej formie bo tam litości
nie będzie. WIKING!


Heh, byłeś kiedykolwiek w klubie Studio? Jeśli tak strasznie trenujesz, to może lepiej jedź na jakiś open air festival, bo tam ledwo się rozpędzisz już ściana (nie, nie z ludzkiego mięsa, tylko betonowa) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 21:58, mskarpeta napisał:

Kolejna dyskusja na temat bycia trve metalem. Cool :3


No ba, zawsze takie będą.:P
Ja z wyglądu pasuje idealnie i dzięki temu fajne rzeczy można robić na ''różnorodnych'' koncertach. Gra sobie lokalny thrash - wszyscy pogują, moshują, itp ; gra lokalny power - wszyscy pogują, moshują, itp ; wychodzi Alicja Majewska - i zostaje tylko jeden długowłosy na placu boju.:P Satysfakcja 20 normalnie.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Tylko nie rozumiem o co te całe spiny z Witcherem, zachowaniem na koncertach i priorytetach. To, że jeden woli sobie postać i posłuchać w spokoju, nie znaczy, że inny też musi. Osobiście sam lubię wpaść w pogo i się trochę poobijać, jeśli muzyka temu sprzyja i pozwala się wyładować. Nie oszukujmy się, metal to nie tylko ambitna muzyka, ale i agresja i pierwotne instynkty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 10:19, Infinitas napisał:

A ja od Sierpnia zapuszczam długą brodę.


Już na początku określ jak długą chcesz mieć brodę, nie rób tego samego błędu co ja. Zapuszczam od ~2 lat i chcę nadal (efekt widoczny na załączonym zdjęciu), to chyba uzależnienie. xP

[Zdjęcie usunięte na prośbę autora]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 15:18, Niflheim napisał:

Zapuszczam od ~2 lat i chcę nadal (efekt widoczny na załączonym zdjęciu), to chyba uzależnienie.

No ale chyba ją przycinasz, bo po dwóch latach bardziej bym się spodziewał facjaty a''la krasnolud.
Ja tylko co jakiś czas zapuszczam zarost na podgardlu do linii szczękowej, przez co klienci czasem mówią do mnie Faraon. Choć jeden przypuszczał, że mam jakieś związki z judaizmem ;)
Edit. nie zauważyłem warkocza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować