Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2011 o 15:18, Niflheim napisał:

> A ja od Sierpnia zapuszczam długą brodę.

Już na początku określ jak długą chcesz mieć brodę, nie rób tego samego błędu co ja.
Zapuszczam od ~2 lat i chcę nadal (efekt widoczny na załączonym zdjęciu), to chyba uzależnienie.
xP

Szkoda, że nie jesteś grubszy. Pasowała by idealnie. Teraz i tak jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Poszukuję kapeli podobnej do Machinae Supremacy, macie coś podobnego?
Ewentualnie jak macie coś godnego polecenia z muzyki bez wokalu (djent też się nada), będę zachwycony (nie przepadam za muzyką wokalną, ostatnimi kapelami jakie słucham i mają wokal to Monstrum, Alestorm i właśnie MaSu).

Z góry dziękuje i przepraszam za nieco chaotyczny post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 16:10, Transylvanian_Hunger napisał:

No ale chyba ją przycinasz, bo po dwóch latach bardziej bym się spodziewał facjaty a''la
krasnolud.
Ja tylko co jakiś czas zapuszczam zarost na podgardlu do linii szczękowej, przez co klienci
czasem mówią do mnie Faraon. Choć jeden przypuszczał, że mam jakieś związki z judaizmem
;)


Też miałem podobny incydent. ;P Teraz w zamian za pomacanie brody stawiają mi browar, jak widać ma ona same plusy. ;)

Dnia 23.07.2011 o 16:10, Transylvanian_Hunger napisał:

Edit. nie zauważyłem warkocza ;D


Najwspanialsza część mojego zarostu, jak mogłeś. ;P

@Nikodem95

Spokojnie, byłem na wsi i dostałem od rodziny sporo tamtejszej kiełbaski, trochę ciała mi przybędzie. xP

EDIT: Właśnie zakupiłem bilet na urodzinowy koncert Primordial w Dublinie. http://www.youtube.com/watch?v=JrHR6Kggoy0 - jak widać Irlandczycy z roku na rok są coraz lepsi, spodziewam się niesamowitego przeżycia. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 15:18, Niflheim napisał:

Już na początku określ jak długą chcesz mieć brodę, nie rób tego samego błędu co ja.
Zapuszczam od ~2 lat i chcę nadal (efekt widoczny na załączonym zdjęciu), to chyba uzależnienie.
xP


Kurde... Bardzo fajnie wyszła Ci ta broda... Ja zapuszczam od trzech miesięcy, taką powiedzmy "pełną", ale od kilku dni zastanawiam się, czy nie użyć golarki i nie zostawić "koziej bródki"...

Jeszcze takie pytanie, jak się prezentuje Twoja broda, kiedy rozplączesz warkocz? Chyba, że robisz to tylko, aby ją umyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 20:20, Heimdallr napisał:

Kurde... Bardzo fajnie wyszła Ci ta broda... Ja zapuszczam od trzech miesięcy, taką powiedzmy
"pełną", ale od kilku dni zastanawiam się, czy nie użyć golarki i nie zostawić "koziej
bródki"...


Zapuszczaj pełną, bądź prawdziwym wikingiem! ;D

Dnia 23.07.2011 o 20:20, Heimdallr napisał:

Jeszcze takie pytanie, jak się prezentuje Twoja broda, kiedy rozplączesz warkocz? Chyba,
że robisz to tylko, aby ją umyć...


Tylko żeby ją umyć. Po rozpuszczeniu wygląda jak na zdjęciu poniżej (sorki, innego nie mogłem znaleźć xP).

@hammerfall87

Bliżej mam chyba do Scott''a Ian''a. ;P

[Zdjęcie usunięte na prośbę autora]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2011 o 21:25, Niflheim napisał:

Tylko żeby ją umyć. Po rozpuszczeniu wygląda jak na zdjęciu poniżej (sorki, innego nie
mogłem znaleźć xP).


Dobrze robisz. Zaplataj. Lepiej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 23:10, mskarpeta napisał:

Spoko. Tylko nie rozumiem o co te całe spiny z Witcherem, zachowaniem na koncertach i
priorytetach. To, że jeden woli sobie postać i posłuchać w spokoju, nie znaczy, że inny
też musi. Osobiście sam lubię wpaść w pogo i się trochę poobijać, jeśli muzyka temu sprzyja
i pozwala się wyładować. Nie oszukujmy się, metal to nie tylko ambitna muzyka, ale i
agresja i pierwotne instynkty ;)


Hmm, ale to działa tak, jakbym w temacie ''piłka nożna'' zrelacjonował ''swoje przygotowania do walki z kibicami drużyny przeciwnej w meczu x. To, że jedni kibice wolą postać i dopingować w spokoju nie znaczy, że inni też muszą. Piłka nożna w polskim wykonaniu to w końcu nie jest ambitny sport i na trybunie można uwolnić agresję i pierwotne instynkty.''
Pewnie, to jest znacznie bardziej radykalny przykład, ale jednak nieco podobny. Ja rozumiem iść, pomachać głową, poskakać, pobiegać. Ale robić z tego swoją filozofię życiowo-koncertową to już imo nieco dziwne jest.:P
Poza tym widziałem już nie raz(ciekawe, bo na koncertach rzadko bywam) ludzi, których właśnie muzyka nic a nic nie interesuje(nawet nie wiedzą, kto gra), a liczy się właśnie tylko ''agresja i pierwotne instynkty''(najczęściej j podkręcone % dodatkiem), i jakoś nie mam o nich za dobrego zdania.:>

@Niflheim - właśnie zmotywowałeś mnie do zapuszczenia brody.:P Taką 'akerfeldtową' mam nieprzerwanie od jakiś 7 lat, taką 'krasnoludową' zawsze przez kilka miesięcy w roku(lenistwo:P), ale teraz zacznę pracować taką 'warkoczykową'.:> Akurat do włosów sięgających do końca pleców będzie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie przed chwila pomyślałem: "Heh, Vektor. Jeden z najlepszych zespołów tharsh metalowych, a na dobra sprawę tylko jedna płytę maja". Wszedłem, więc na RYM w celu zmienienia oceny ''Black Future'' z 4.5 na 5.0 i oto co znalazłem:

http://rateyourmusic.com/release/album/vektor/outer_isolation/

Kolejny must have w tym roku, a zarazem poważne zagrożenie dla nowego Opethu w moim rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 01:00, Zabujca_Smokuf napisał:

Dosłownie przed chwila pomyślałem: "Heh, Vektor. Jeden z najlepszych zespołów tharsh
metalowych, a na dobra sprawę tylko jedna płytę maja". Wszedłem, więc na RYM w celu zmienienia
oceny ''Black Future'' z 4.5 na 5.0 i oto co znalazłem:

http://rateyourmusic.com/release/album/vektor/outer_isolation/

Kolejny must have w tym roku, a zarazem poważne zagrożenie dla nowego Opethu w moim rankingu.


sam jestem ciekaw co wysmażą pewnie ebdzie voivodowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 11:51, Nikodem95 napisał:

> A ja od Sierpnia zapuszczam długą brodę.
Zrób zdjęcie przed i po urośnieciu. Długie brody rlz ;)

Nooo, jak się ogolę to ze względu na moją budowę facjaty (raz dla jaj na otrzęsinach w LO przebrałem się za baletnicę - tzn szminka, puder + tusz do naturalnie długich i gęstych rzęs i gdyby nie brak cyckuf i włochate nogi to miałem wrażenie że jestem z twarzy ładniejszy niż 3/4 dziewczyn w szkole, tzn. coś w tym rodzaju http://www.youtube.com/watch?v=mFsjP9KqrvI&feature=player_embedded, tylko że moje umiejętności makijażu równały się umiejętnościom jeździeckim worka kartofli a efekt był taki sam i co chwila te głosy "kurwa nabrałem się") i długie blond włosy wyglądam jak coś pośredniego między dziewczynką a skrzywdzonym chłopcem, więc ta broda to absolutna konieczność. A ździry lubiące na krótko obciętych chłopców o licach gładkich jak pupa niemowlaka mogą mnie pocałować w moją włochatą rzyć.
HAIL THOR!
A obie foty być może wrzucę po hodowli ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno dorwałem się do płyty Trans-Siberian Orchestra "Beethoven''s Last Night" i się zakochałem :P. Znacie może jakieś podobne zespoły, bo Night Castle już mi tak nie podchodzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2011 o 19:43, Infinitas napisał:

wyglądam jak coś pośredniego między dziewczynką a skrzywdzonym chłopcem, więc ta broda
to absolutna konieczność. A ździry lubiące na krótko obciętych chłopców o licach gładkich
jak pupa niemowlaka mogą mnie pocałować w moją włochatą rzyć.


Tak wyglądasz groźniej, masz rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończmy te włochate tematy, dobrze?;)

PETRYCHOR - http://rateyourmusic.com/artist/petrychor
Siedzę trochę w sieci i dorwałem się przed chwilą do tego(więc jeszcze nie odsłuchałem - http://petrychor.bandcamp.com/
"Petrychor''s new album, Effigies and Epitaphs, can be downloaded for free or a donation. A 2CD set including Dryad will be available at www.khrysanthoney.com/store/ soon. "

EP & Full-length for free!
Enjoy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według niektórych informacji pozostały 2 dni do premiery singla z "Hertiage" Opethu.
Z tego co wiem usłyszymy "The Devil''s Orchard" także nastawiajcie uszy i bądźcie w gotowości. Nie sądzę, żeby Mike mnie zawiódł ( on nigdy nie zawodzi ) więc od razu celuję w edycję limitowaną, która jak w przypadku BWP będzie zawierała płytę audio 5.1 oraz materiał wideo z nagrywania płyty. Oprócz tego dostaniemy dwa dodatkowe utwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować