Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Coś mi Voivod nie przypadł do gustu. Wszelkie technicial jakoś nie przychodzą mi z smakiem.Może jedynie Municial Waste .Ale za to ostatnio całkiem mi się spodobał stary album Vendetta Brain Damage. Violator też jest niezły,ale mam wrażenie ,że gdzieś podobnego "coś" słyszałem. Gatunek ? Thrash Metal. Natomiast coś słabo oceniłem Gama Bomb. Evile nieźle grają,ale fakt ctrl+c i ctrl+v, coś gdzieś słyszałem,ale w innej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sarturias w tej kwestii bardzo dobrze prawi. Choć aktualnie byłbyś tym tatuażem, kolokwialnie mówiąc, wyjątkowo podjarany, to później mógłbyś żałować do końca życia.
Jeżeli jesteś zdesperowany, to przemyśl kwestię jakichś tatuaży krótkoterminowych. Zdaje mi się, że słyszałem kiedyś o dziarach trzymających się koncepcyjnie przez okres paru lat.

Osobiście raczej nie jestem za tatuażami, głównie przez wzgląd na fakty wypisane w poście Sarturiasa. I ogólnie... nie potrzebuję ich do szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 20:32, Davian napisał:

Warbringer,Mantic Ritual, Bonded By Blood, Fueled By Fire.
Evile strasznie kojarzy mi się z Slayerem.

Jedynie Warbringera nei znam. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawisz człowiecze ale o takim tattoo to już dobry rok myślę więc to nie takie hop siup. Metalu słucham od małego więc też nie jest tak, że zacząłem dwa lata temu i za pół roku mi przejdzie. Do subkultury nie należę i nie mam zamiaru należeć ale inwestycja w logo SLAYERA to pewna inwestycja bo to nie jest kapela która zacznie grać miłosne piosenki. No i samo logo bardzo mi się podoba, a w temacie piszę chaotycznie bo lubię się pośmiać z tych wszystkich stereotypów i wyolbrzymiać je:)
hammerfall87
Ooo też o tym myślałem, dobre. I mosh to nie pogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 20:49, Witcher1990 napisał:

Do subkultury nie należę i nie mam zamiaru należeć ale inwestycja
w logo SLAYERA to pewna inwestycja bo to nie jest kapela która zacznie grać miłosne piosenki.


Ja bym sobie raczej strzelił jakiś cytat (niekoniecznie z piosenki, ale tak też może być) niż logo ulubionego zespołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 20:49, Witcher1990 napisał:

Dobrze prawisz człowiecze ale o takim tattoo to już dobry rok myślę więc to nie takie
hop siup. Metalu słucham od małego więc też nie jest tak, że zacząłem dwa lata temu i
za pół roku mi przejdzie. Do subkultury nie należę i nie mam zamiaru należeć ale inwestycja
w logo SLAYERA to pewna inwestycja bo to nie jest kapela która zacznie grać miłosne piosenki.
No i samo logo bardzo mi się podoba, a w temacie piszę chaotycznie bo lubię się pośmiać
z tych wszystkich stereotypów i wyolbrzymiać je:)

Tez kiedys myslalem o takim tatoo, jakies 8 lat temu mniej wiecej. W koncu sobie nie zrobilem, teraz sie ciesze z tej decyzji, nie dlatego żebym się wypiął na metal czy coś, po prostu ogólnie tatuaze już mnie nie kręcą ;) Ale to indywidualna sprawa, jak czujesz że bardzo chcesz i nie będziesz załować to czemu nie. Odradzałbym Ci tylko mocno widoczne miejsca jak dłonie, szyja, głowa, z oczywistych raczej względów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 17:42, BartexooN napisał:

Coś mi Voivod nie przypadł do gustu. Wszelkie technicial jakoś nie przychodzą mi z smakiem.Może
jedynie Municial Waste .Ale za to ostatnio całkiem mi się spodobał stary album Vendetta
Brain Damage. Violator też jest niezły,ale mam wrażenie ,że gdzieś podobnego "coś" słyszałem.
Gatunek ? Thrash Metal. Natomiast coś słabo oceniłem Gama Bomb. Evile nieźle grają,ale
fakt ctrl+c i ctrl+v, coś gdzieś słyszałem,ale w innej wersji.


Hmm, a słuchałeś "Phobos"? Imo to jest najlepsza płyta Viovod, strasznie dziwna, pokręcona i świetnie brzmiąca. Warto też dodać, że Voivod to strasznie charakterystyczny zespół, i raczej nie każdemu będzie się podobał.
Z technicznego thrashu na pewno warto zabrać się za Coroner, dwie pierwsze płyty Annihilator(z czego druga "Never, Neverland" znacznie bardziej mi się podoba), Sadus(z panem DiGiorgio na basie), Mekong Delta czy takie coś z Finlandii jak Stam1na. No i jeszcze jest Watchtower(genialny Ron Jarzombek na gitarze), który miał już niezły album w 1985 roku(i drugi cztery lata później).:>
PS - wow, ktoś zna Vendettę.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2011 o 20:49, Witcher1990 napisał:

Metalu słucham od małego więc też nie jest tak, że zacząłem dwa lata temu i
za pół roku mi przejdzie.


Ale Slayera od dwóch lat więc jeśli uważasz, że jest to kapela, z która pozostaniesz duszą i ciałem (przede wszystkim) na całe życie, to...decyzję zresztą podejmiesz sam. Pochwalisz się jpegiem na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no chyba nic z tego nie wyjdzie, przynajmniej nie u tatuażysty u którego miałem to robić bo ma kolejki do listopada a ja będę w Gdyni jeszcze tylko tydzień:( To może na razie poczekam i zrobię na jesień jak już wrócę do siebie z tym, że w Częstochowie są słabi, lepiej wybrać Wrocław lin Kraków.
Pochwalić się oczywiście pochwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 22:21, Witcher1990 napisał:

lepiej wybrać Wrocław lin Kraków.
Pochwalić się oczywiście pochwalę.


Jak wpadniesz do Kraka po tatuaż to daj znać, to się wbijemy na jakąś imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe znalazłem innych tatuażystów i studia z wolnymi terminami, dzisiaj obdzwoniłem kilku z nich no i jestem umówiony na wtorek, już wpłaciłem zaliczkę. Tattoo będzie na barku gdzie będzie ładnie wyglądał bo i bark i tattoo są okrągłe:) Widać nie jestem pierwszy bo niektórzy wiedzieli o co chodzi. Pochwalę się jak już zejdzie osocze i opuchlizna. SLAYER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Album Bilateral norweskiego zespołu Leprous po prostu mnie roz__erdala...
Miazga na każdej płaszczyźnie...niesamowite wokale, zajebiste riffy, ten krążek ma świetną atmosferą, im dłużej się go słucha, tym mocniej się nim nasiąka i chce się więcej. Myślę, że mając taki album w dorobku zespół prędzej czy później zdobędzie mnóstwo fanów i wszechobecne rozpoznanie w metalowym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wygląda sprawa z dojazdem do Stodoły z Białegostoku? Po koncercie daleko szukać busa jakiegoś? A może ktoś z okolic wybiera się na Saxona w grudniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie pominąć mojego poprzedniego posta, ten zespół to naprawdę perełka ;> Pytanie, czy pójdzie w stronę progresywy( Dream Theater, ociupinkę Tool), jak teraz, czy nu-badziewia a la Korn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 15:58, Morton_axe napisał:

A może ktoś z okolic wybiera się na Saxona w grudniu?


Ja nie z okolic, nawet bym się wybrał, tylko nie warto iść na takie stare badziewia. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 15:58, Morton_axe napisał:

Panowie jak wygląda sprawa z dojazdem do Stodoły z Białegostoku? Po koncercie daleko
szukać busa jakiegoś? A może ktoś z okolic wybiera się na Saxona w grudniu?


Wiesz nie wiem jak wygląda dojazd z Białegostoku do Warszawy, ale spod Stodoły masz metro + bus + tramwaj pod Dworzec Centralny prosto, a tam i busy, i pociągi, więc ze znalezieniem czegoś jadącego do Ciebie problemu być nie powinno ;) . Ew. obok masz 3 uczelnie i ich akademiki - nocleg zawsze się znajdzie :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować