Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Na rymie nowy album Paradise Lost już oceniają, ech te ludzie... :F
Ale niby dobrze oceni9ają, ciekawe, no ale ich ostatni album też niezły był.
W przeciwieństwie do ostatnich wypocin MDB. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 10:36, RazorBMW napisał:

Na rymie nowy album Paradise Lost już oceniają, ech te ludzie... :F
Ale niby dobrze oceni9ają, ciekawe, no ale ich ostatni album też niezły był.
W przeciwieństwie do ostatnich wypocin MDB. :|

Ostatni byl niezly, a ten nowy ma byc powrotem do stylistyki Draconian Times/ Icon. Jezeli okaze sie prawda to dla mnie bomba. Czytalem o tym pare dni temu w wywiadzie z Holmsem+Mackintoshem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 10:36, RazorBMW napisał:

Na rymie nowy album Paradise Lost już oceniają, ech te ludzie... :F
Ale niby dobrze oceni9ają, ciekawe, no ale ich ostatni album też niezły był.
W przeciwieństwie do ostatnich wypocin MDB. :|


Co tam Paradise Lost, nowy album Burzum jest oceniany gruuuubo przed premierą, konkretniej 2 miesiące przed nią (!!!). "Tragic Idol", z tego co udało mi się póki co przesłuchać, brzmi średniawo. Może nawet równie średniawo co ostatnia EPka od MDB właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 20:30, Witcher1990 napisał:

To wypuścili tego trv satanistę, że coś nangrywają?

Zdaje sie, że juz od jakiegoś czasu chodzi na wolności. Nie wiem czy to wyszło na dobre jego muzyce, bo nie śledzę tego zespołu, nie moje klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 20:30, Witcher1990 napisał:

To wypuścili tego trv satanistę, że coś nangrywają?


Wypuścili go chyba już w 2009 roku. Już wydał dwie płytki na wolności, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się stało i "Aleph" Czterech Pytajników (Four Question Marks tudzież "????") nawet mi się spodobało. Już przestałem na to mówić "1/10 1/4 riffu ze Stengah", bo jak człowiek się wsłucha, to djentów tam nie ma, technik grania jest całkiem sporo, perkusja też robi wrażenie, tylko brakuje temu ikry. Produkcja świetna i w ogóle, ale płyta taka sobie i w większych ilościach męczy, ale posłuchać można.

Tak czy siak "Titan", ich druga i ostatnia płyta jest całkiem niszczycielskim, naprawdę agresywnym albumem, aż się zdziwiłem. Co prawda instrumentacja momentami brzmi jak upośledzona, a choć umiejętności kompozycyjne zespół rozwinął do całkiem satysfakcjonującego poziomu to wciąż czegoś w ich muzyce brakuje, a sporo sekwencji jest wymuszonych i ciągną się czasem niemiłosiernie, wskazując, że niekiedy ekipa nie miała pomysłu, jak dalej dany utwór ciągnąć. Mimo wszystko - niezłe, choć też się nudzi, ale co jakiś czas jednak lubię do tej płyty wracać. Plus za fajną okładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po roku poszukiwań udało się... dostałem w ręce świeżą, zafoliowaną płytę Like An Everflowing Stream. Jeśli ktoś tu jeszcze szuka to - hellshop. Wszystkie inne sklepy mają, jako niedostępny towar.

Ech... SZATAN się mną interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

In Exile jest w połowie prac nad nowym utworem, może być fajnie. Oby było lepiej niż ostatnio! Ta ich EP-ka, nad któą pracują, pewnie będzie zbiorem do tej pory wydanych utworów, tak swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 22:46, darth_16 napisał:

Mam pytanie - jakie płyty Dream Theater polecilibyście do zakupu? Oprócz Falling into...
ponieważ to mam już.


Images and Words, Awake, A Change of Seasons, Metropolis Pt. 2: Scenes From a Memory, Six Degrees of Inner Turbulence, Train of Thought, Live at Budokan, Octavarium, Systematic Chaos.
A potem DT stał się tragicznie wręcz nudny...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować