Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2013 o 15:35, Niflheim napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=UtbH4iafYuQ
Póki co żadna black metalowa płyta z tego roku nie przebiła Fanisk.

I to się nazywa czysty black metal w jego surowej formie. Do tego jeszcze amerykański, a rzadko podobają mi się twory tego gatunku z USA. Pozycja na pewno godna uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VOMITORY 1989 - 2013

After 24 years, eight albums and hundreds of live shows across 30 countries, we have finally come to the end of the road. We in the band -Tobias, Urban, Erik and Peter - have made the collective decision to end Vomitory by the end of 2013. It has been a blast on all accounts, but all good things come to to an end, and for Vomitory it is now.

We will still play as many shows as possible during 2013, and we hope to see as many of you fans as possible there, so we can thank you for your true support during all these years!


:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę w kiepskiej dekadzie się urodziłem, skoro tyle fajnych zespołów się teraz rozpada. Mam nadzieję, że Polskę też odwiedzą, to chociaż ten jeden raz ich zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 20:08, EmperorKaligula napisał:

za malo vokalu (za bardzo w tle), kompletnie mi nie lezy.

i za 2 dni przebije nowy Vreid ;)


Słyszałem kawałek z nowej płyty i raczej średni. Jakoś żaden z tych post-Windirowych tworów nie przypadł mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 21:38, Niflheim napisał:

Słyszałem kawałek z nowej płyty i raczej średni.


no coz zmienili styl, lzej graja, ale mi tam sie podoba. nie ma rewelacji ale jest solidnie.

Dnia 20.02.2013 o 21:38, Niflheim napisał:

Jakoś żaden z tych post-Windirowych
tworów nie przypadł mi do gustu.


Cor Scorpii > Mistur/Vreid > Ulcus. ale i tak w kolko slucham Windira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy orientuje się ktoś czy na Impacie fani slayera coś szykują? bo moja siostra się wybiera ale na 30 sek do marsa i eirborna, a że nie śledzę fanclubów slayera a wiem że moga dziać się różne akcje bo to ciekawi ludzie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2013 o 17:24, hammerfall87 napisał:

A na margiensie to się zachwycam nowym helloween niby już tyle lat na scenie a ich muzyka
nadal świerza oraz zaskakuje fajnymi patentami.Oni się nie starzeją !!

od wczoraj mam nowy album i powiem że jest to jedna z lepszych ich płyt, podobna jakościowo do Better than Raw z ery Derisa oczywiście, jednak jedno stacza ten zespół jeżeli idzie o występy na żywo. Dlaczego muszą grać utwory z pierwszych trzech płyt? z ery Keeperów i WoJ? fakt są najlepsze kompozycje, ale nie pod tonację Andiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 23:33, Heimdallr napisał:

Znaczy ściany śmierci, młyn i te inne to standard. A co innego miałoby się dziać?

jakieś rzucanie śmieciami jak kiedyś w SoAD, bo pogo to standard, chodzi mi o jakieś inne atrakcje nie będące standardem koncertów, chociaż jak będzie jechała to dam jej moją koszulkę slayera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 22:57, kindziukxxx napisał:

mam pytanie czy orientuje się ktoś czy na Impacie fani slayera coś szykują? bo moja siostra
się wybiera ale na 30 sek do marsa i eirborna, a że nie śledzę fanclubów slayera a wiem
że moga dziać się różne akcje bo to ciekawi ludzie są :)

uważaj na witchera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 23:38, hammerfall87 napisał:

> mam pytanie czy orientuje się ktoś czy na Impacie fani slayera coś szykują? bo moja
siostra
> się wybiera ale na 30 sek do marsa i eirborna, a że nie śledzę fanclubów slayera
a wiem
> że moga dziać się różne akcje bo to ciekawi ludzie są :)
uważaj na witchera

to chyba będę też musiał pojechać, bo to za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie uważaj na mnie chociaż po tym co się dzieje nie wiem czy się pojawię
http://www.cgm.pl/aktualnosci,28647,perkusista_slayera_wyrzucony_z_trasy,news.html
Mosh pit to nie pogo. Poniżej 70kg masy nie przyjmujemy na koncert. Slayer nie jest dla słabych dziewczynek i chłopczyków z koncertów Metalliki.
Marsów wygwizdam. Inne gówno też. Będę się bawił tylko na Paramore bo doszedłem to wniosku że są tru alternative.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno Kerry mówił, że jedynym członkiem Slayera, z którym pozostaje w bliższym kontakcie poza trasą jest Dave, a teraz chce go wywalić z zespołu, bo odkrył on, że Slayer daje się ciąć na kasę? Dziwne. Jako perkusistę zastępczego wolałbym raczej Paula Bostapha, a nie Jona Dette. Mam nadzieję, że w Polsce za perkusją ujrzę Dave''a, a gdyby tak na scenie pojawił się jeszcze Jeff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 21:06, Gumisiek2 napisał:

Jeszcze niedawno Kerry mówił, że jedynym członkiem Slayera, z którym pozostaje w bliższym
kontakcie poza trasą jest Dave, a teraz chce go wywalić z zespołu, bo odkrył on, że Slayer
daje się ciąć na kasę? Dziwne. Jako perkusistę zastępczego wolałbym raczej Paula Bostapha,
a nie Jona Dette. Mam nadzieję, że w Polsce za perkusją ujrzę Dave''a, a gdyby tak na
scenie pojawił się jeszcze Jeff...


Oni niechcieli go wywalic tylko postawili mu jakieś powalone ultimatum czyt umowe do podpisania.Ale głupio zrobil bo te 10 procent i tak jest dużo a z innym bandem tyle nie zarobi :).Ale bulwers z jego strony rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imo poki co najlepsza plyta blackowa 2013:

http://www.metal-archives.com/albums/Synkvervet/V%C3%A5r_Avmakt/366071

Synkvervet - Porten Til Det Forlovede http://www.youtube.com/watch?v=OaJhYB5T7EY
Synkvervet - En Siste Gang Til Vare Forfedr http://www.youtube.com/watch?v=3WSUs4D8sok

meloblaczek z sympatycznymi i jednoczesnie nie wiesniackimi klawiszami; plus bardzo dobry voc. czyli to co szalony cesarz lubi najbardziej! (do drzemek szczegolnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"around this Summer I will release a new Burzum album, with the title «Sôl austan, Mâni vestan» (translation found in the title of this post).

«Sôl austan, Mâni vestan» will feature ≈58 minutes of instrumental electronic music, that can best be described as relaxing, slow-paced, contemplative and very much original. You have not heard anything like this before, although we can compare it to other electronic music, such as Tangerine Dream, from the 1980ies — and I guess to old electronic Burzum music as well."

Można się było tego spodziewać. ;) Mam nadzieję, że album będzie ciekawszy od "Hliðskjálf" i "Dauði Baldrs".

@EmperorKaligula

Brzmi nieźle, ale i tak upieram się przy Fanisk jeżeli chodzi o najlepszy black 2013. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2013 o 20:07, kindziukxxx napisał:

kurczę nawet nie wiedziałem że Rage grają tak fajnie i klasycznie :)


no unity najlepsza cd

soilwork i nowy wolfchant :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2013 o 00:40, hammerfall87 napisał:

...

soilwork i nowy wolfchant :)


Dzisiaj się przekonałem, że Polska jednak nie należy do EU. No chyba, że powinniśmy być dumni z tego, że zostaliśmy potraktowani na równi z UK. No ale gorzej mają mieszkańcy Ameryki, oni na The Living Infinite muszą czekać do 5.03 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować