Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Nowe Gotsu Totsu Kotsu jest nudne, na plus jest brzmienie gitar, na minus - cała reszta. Ostatni utwór, "The Last Setting Sun" czy jakoś tak też się broni, ale niestety produkcja jest kiepska (wokale zakopane w miksie, a perkusja brzmi żałośnie, a boli to tym bardziej, że na poprzedniej płycie była przepotężna), a całość nieciekawa, ze stylu i wariactwa poprzedniej płyty nie zostało nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, nie wierzę... :( Cholera, chodziło mi po głowie jakieś takie przeczucie, że któregoś dnia wejdę w ten wątek, a tam ktoś zapoda info o śmierci któregoś z członków Slayera, kompletnie nie wiem, skąd się wzięło :/ Hanneman i King to IMO najlepszy duet gitarzystów, chłopaki świetnie się uzupełniali. Uwielbiam sposób gry Hannemana, jego headbanging, gram na gitarze i stawiam go sobie jako jeden ze wzorów. Najbardziej żal mi tego, że nie zdążyłem zobaczyć Jeffa na żywo - byłem na koncercie Slayera w zeszłym roku, ale zastępował go wtedy Gary Holt. Slayer miał najbardziej żelazny skład spośród członków Wielkiej Czwórki i jeden z najbardziej żelaznych w ogóle - poza zmianami perkusistów trwali razem od 30 lat. Jeff to także świetny kompozytor, będzie mi bardzo brakowało jego riffów, solówek i tekstów. Slayer już nigdy nie będzie taki sam.

Spoczywaj w pokoju, Jeff. Dzięki za wszystko.

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki? Zna ktoś jakiegoś wokalistę growlującego/screamującego? Zastanawiam się nad spróbowaniem swoich sił w tym fachu, ale jak zacząłem czytać o tym jak to mogę sobie szybko sam rozwalić głos chętnie spytałbym kogoś konkretnego o rady. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 23:20, JayL napisał:

Trochę z innej beczki? Zna ktoś jakiegoś wokalistę growlującego/screamującego? Zastanawiam
się nad spróbowaniem swoich sił w tym fachu, ale jak zacząłem czytać o tym jak to mogę
sobie szybko sam rozwalić głos chętnie spytałbym kogoś konkretnego o rady. ;p


InfidelAmsterdam - poszukaj na youtubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Powerwolf w drodze na półki sklepowe. :D Tracklista już od jakiegoś czasu jest dostępna na oficjalnej stronie zespołu.

Månegarm, Powerwolf... To będą piękne wakacje. :3

20130506133427

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 13:34, Kardithron napisał:

Nowy Powerwolf w drodze na półki sklepowe. :D Tracklista już od jakiegoś czasu
jest dostępna na oficjalnej stronie zespołu.

Månegarm, Powerwolf... To będą piękne wakacje. :3


Mam złe przeczucia co do Manegarm - http://www.youtube.com/watch?v=9Fy4tHP2VUc&feature=youtu.be . Pierwszy fragment nowego utworu to kiepścizna (ten anglojęzyczny refren to tragedia), ten od 40 sekundy daje radę (choć szału nie ma), ten pod koniec zalatuje gejozą tylko trochę mniej niż pierwszy. ;/ Szykuje się ich najgorszy album. Powerwolf raczej nie zawiedzie, jedyny znośny powerek dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować