Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2013 o 02:31, hammerfall87 napisał:

ale ileż można :)

Powerwolfa? Bez ograniczeń. :D Bardzo udany album. Zawiera najbardziej kopniaste utwory z ich repertuaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2013 o 23:17, Niflheim napisał:

Szaleństwo, nawiedzanie ludzi w snach, kolory (dźwięki ;D) z przestworzy nieporównywalne
z niczym co zdołało zobaczyć ludzkie oko i inne rzeczy niepojęte - Portal w swoim mrocznym
chaosie dobrze oddaje Lovecraftowe klimaty. Sami muzycy zresztą przyznają się do inspiracji
jego dziełami.

Przeczytałem opis i od razu skojarzyłem go z filmikiem koncertowym, który oglądałem parę miechów temu. :D Nie wdrążyłem się wówczas w temat.

Bardzo ciekawy zespół; w wolnej chwili przyjrzę się mu bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi polecić jakiś sklep internetowy, gdzie kupujecie płyty :D? Bo u mnie "na wsi" to są 2 empiki (gdzie na regale podpisanym "ciężkie brzmienie" można znaleźć płyty Nirvany...) oraz MM o ofercie chyba wygenerowanej przez jakiś randomizer, bo mają niemal dosłownie "groch, mydło i powidło"... Ostatni normalny sklep muzyczny upadł chyba z 10 lat temu.
Tylko błagam, nie zagraniczny czy eBay, bo mnie koszty przesyłki zjedzą... I nie Rockmetalshop :P (empik.com też :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to fan.pl ma masę rzeczy, których nie znajdziesz nawet na allegro, ale osobiście polecam odwiedzić pobliskiego Saturna bo mają tam masę płytek po 20-36zł co prawda starsze wydawnictwa i nie znajdziesz tam niczego niszowego, ale można się obłowić dość tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 18:45, Fimbulvinter napisał:

...

To fan.pl obadam, dzięki. A z Saturnem może być lekki problem, do najbliższego mam jakieś 120 kilosów :-). No ale dzięki, jak ktoś coś jeszcze może polecić, to piszcie śmiało :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszty przesyłki powiadasz? W Amazonie UK za zamówienie bodaj powyżej 25 funtów masz darmową wysyłkę. Czy może już od 20, nie pamiętam, w każdym razie coś ok 130 złotych, przynajmniej kiedy ja tam kupowałem. A oferta wiadomo spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 21:40, Blackhand napisał:

> ...
To fan.pl obadam, dzięki. A z Saturnem może być lekki problem, do najbliższego mam jakieś
120 kilosów :-). No ale dzięki, jak ktoś coś jeszcze może polecić, to piszcie śmiało
:-).

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=6100598

z mojego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forumowiczach z gram.pl to jednak można polegać :). Widzę, że ten fan.pl ma całkiem przyzwoitą ofertę, choć z dostępnością jest bardzo różnie. Solidna firma czy "krzak"?

@JayL
Dawniej na Zavvi kupowałem, ale źródełko wyschło ;). Znaczy z tego, co widzę, to już w ogóle płytami nie handlują.

Ogólnie - dzięki wszystkim Wam za taki odzew :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 20:35, Blackhand napisał:

Na forumowiczach z gram.pl to jednak można polegać :). Widzę, że ten fan.pl ma całkiem
przyzwoitą ofertę, choć z dostępnością jest bardzo różnie. Solidna firma czy "krzak"?


Nie wiem jak jest teraz, ale parę lat temu brat tam regularnie zamawiał i zawsze wszystko było ok. Tylko czas ściągania niektórych płyt diabelnie długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D

Ja to się zastanawiam czemu ci idioci nie posilą się sprawdzić czy poprawnie wypisują nazwy, które są według nich "sejtanistyczniejsze" od innych.

Closterkiller czy Lowna Coil nie wyglądają na przypadkowe literówki, ale zresztą wątpię by były nimi Def Leopard, Van Morrisin czy Hammerfail. :DD

I pamiętajcie!
Słuchając hiphoperków, techniawek, a nawet Depeche Mode czy Tangerine Dream czcicie Sejtana!

\m/ 666 Ave

:D

filmy okultystyczne i satanistyczne „Bliskie
spotkania trzeciego stopnia”, „E.T.”, „Odmienne stany świado
mości”, „Odyseja kosmiczna 2000”, „Powrót Jedi”, „Gwiezdne
wojny”, „Ciemny kryształ”, „Indiana Jones i świątynia potę
pienia”, „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Niekończąca się histo
ria”, „Imperium Kontratakuje”, „Kto wrobił królika Rogera”,
„Frankenstein”, „Mission Impossible” (film finansowany przez
scjentologów)


:DDD

Tu możecie sprawdzić jak bardzo zatraciliście się w satanizmie bezbożnicy:
http://newage.pingwin.waw.pl/dokumenty/ks.dr.Sawa-Zagrozenia.pdf

20130724003402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sabbath Bloody Sabath... artystą? Dziecku to tylko na dobranoc czytać, to pewne, że uśnie jak Sejten gdzie tam chcecie. Niezła jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2013 o 00:34, meryphillia napisał:

I pamiętajcie!
Słuchając hiphoperków, techniawek, a nawet Depeche Mode czy Tangerine Dream czcicie Sejtana!

Ciekawe, że takie Depeche Mode czy The Beatles są zakazane przez KK, a Gorgoroth, Mayhem czy Marduk są w porządku :D Ludzie niby wykształceni, a świadomość rodem ze Średniowiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam bardziej pasjonuje czym wyróżnił się taki sympatyczny film jak "Kto wrobił królika Rogera", że trafił do indeksu zakazanych filmów satanistycznych?

]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2013 o 23:46, JayL napisał:

...

Nie wiem jak jest teraz, ale parę lat temu brat tam regularnie zamawiał i zawsze wszystko
było ok. Tylko czas ściągania niektórych płyt diabelnie długi.


No tak, od razu rzuciły mi się w oczy te kropki symbolizujące dostępność :). Cóż, zamówię coś "na próbę" (choć raczej nie w najbliższym czasie, ostatnio portfel trochę za bardzo nadwyrężyłem) i zobaczymy. Tak czy inaczej - dzięki za opinię.

meryphillia
You made my day :D.
Widzę, że niektórzy "dla pewności" są wymienieni więcej, niż raz xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować