Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2013 o 22:06, Sarturias napisał:

Nie wiem co Forteca ma wspólnego z metalem, ale z tych klimatów to Horytnica wymiata.


początek z iron maiden :) Horytnice znam i to jest słuchalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, może ktoś będzie w stanie pomóc...
Widziałem na naszywce na czyimś plecaku (xD) takie logo w kształcie plusa (nie krzyża, plusa - wszystkie ramiona jednakowej długości, kształt normalny, jak np w przypadku Czerwonego Krzyża, bez jakichś szczególnych udziwnień, chyba tylko jakieś litery były ułożone tak, że tworzyły ten plus), a właściwie - konturu plusa (wnętrze było puste) i nie wiem czemu wydaje mi się, że to logo jakiegoś zespołu metalowego ew. rockowego (widziałem już je kiedyś razem z nazwą zespołu ale za ChRL nie mogę sobie przypomnieć nazwy... a Google jest mocno niepomocny - im bardziej wydumane frazy wpisuję tym bardziej absurdalne wyniki uzyskuję :D). Ktoś jest w stanie podpowiedzieć nazwę zespołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 18:56, Blackhand napisał:

Ktoś jest w stanie podpowiedzieć nazwę zespołu?


Oprócz Rammsteina to nie mam żadnych pomysłów, ale tak na przyszłość ten symbol to krzyż grecki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Niezawodnych Forumowiczów po raz kolejny :).
Możecie polecić coś pokroju Paragon, coś bliskiego ich The Dark Legacy czy Revenge (bardziej tego pierwszego niż tego drugiego :)). Tylko nie Manowar, Motorhead czy Dragonforce, bardzo proszę :). No i inne albumy Paragon też odpadają :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 21:08, Blackhand napisał:

Witam Niezawodnych Forumowiczów po raz kolejny :).
Możecie polecić coś pokroju Paragon, coś bliskiego ich The Dark Legacy czy Revenge (bardziej
tego pierwszego niż tego drugiego :)). Tylko nie Manowar, Motorhead czy Dragonforce,
bardzo proszę :). No i inne albumy Paragon też odpadają :).


Macie Panie całą RYMową topkę powerku...

http://rateyourmusic.com/customchart?page=1&chart_type=top&type=album&year=alltime&genre_include=1&include_child_genres=1&genres=Power+Metal&include_child_genres_chk=1&include=both&origin_countries=&limit=none&countries=

...i poszukajcie sobie czegoś fajnego, a nóż się coś trafi.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 21:08, Blackhand napisał:

Witam Niezawodnych Forumowiczów po raz kolejny :).
Możecie polecić coś pokroju Paragon, coś bliskiego ich The Dark Legacy czy Revenge (bardziej
tego pierwszego niż tego drugiego :)). Tylko nie Manowar, Motorhead czy Dragonforce,
bardzo proszę :). No i inne albumy Paragon też odpadają :).


iron savior i wizard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 20:53, Ratt-Poison napisał:

Metal cóż rodzaje u mnie różnie chwilowa glam zespoły RATT Poison i Bon Jovi

Też ostatnio sięgnąłem po mieszankę glam/hard rocka z lat ''80: Scorpions, Queensryche, Quiet Riot, Guns''n''Roses, W.A.S.P., Twisted Sister, KISS i inne. Z czasem stałem się bardziej otwarty na różne nurty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie uznać za wariata bez gustu ale polecam nową sepulture świetnie partie bębnów tam są zdecydowanie zaczeli wreszcie cos sensownego grać i ta płyta deklasuje nowe popłuczyny soulfly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować