Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Przepraszam, że jedno pod drugim, ale chciałem napisać pewną ciekawostkę apropos zespołu Motorhead. W 1998 roku studio DICE (ci od Battlefielda) wydali grę wyścigową o nazwie... Motorhead (bez kropeczek nad drugim O). Były to wyścigi futurystycznych samochodów. Bardzo dobre zresztą.

Kody wpisywało się w ciekawy sposób. W opcjach można było podać swoje imię i nazwisko. Kod na "Hell mode" (czerwone niebo i burza z piorunami) aktywowało się poprzez wpisanie imienia... LEMMY, nazwisko ACE. Tam w DICE to mocno musieli słuchać Motorheada :) Koniec ciekawostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 13:14, KannX napisał:

W 1998 roku studio DICE (ci od Battlefielda) wydali grę wyścigową o nazwie...
Motorhead (bez kropeczek nad drugim O).


Grałem, polecam, choć szkoda, że w grze nie raczono nas utworami Lemmy''ego i jego bandy, lecz jakimiś futurystycznie brzmiącymi kawałkami elektro (co nie oznacza, że soundtrack był zły, wręcz przeciwnie). Choć gra sprzedała się w ponad milionie kopii, dziś mało kto już o niej pamięta (z drugiej strony kiedyś milion kopii to wcale nie był tak dobry wynik, jak dzisiaj, a wydawałoby się, że powinno być odwrotnie). Wydaje mi się jednak, że mam gdzieś płytkę z tym tytułem. Obecnie chyba jedyna szansa na zagranie w ten tytuł to polowanie na eBayu lub czekanie, aż GOG wypuści ten tytuł u siebie, choć na liście życzeń graczy ma on zaledwie 186 głosów (przy czym najbardziej pożądane gry mają ich ponad 20 tysięcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam nowy album Gloryhammera - 1992: Rise of the Chaos Wizards. Po raz kolejny profesjonalne granie i równie profesjonalne kręcenie beki. Jak tego słucham to mi się sama gęba cieszy :)

Wojownicy pod wodzą Angusa McFife'a muszą ponownie stawić czoło Zargothaxowi, który po tysiącu lat został odmrożony i chce zniszczyć galaktykę. Każda piosenka jak wcześniej opowiada część epickiej i szalenie zabawnej historii walki dobra ze złem. Jako, że wszystko dzieje się 1000 lat po wydarzeniach z pierwszego albumu, to Młot Chwały jest teraz zasilany laserami ;) Jest nawet jedna piosenka w stylu techno-metalu. Jest epicko :)

https://www.youtube.com/watch?v=YGV6bCTMM5w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tu jakiś mniej lub bardziej szczęśliwy nabywca nowego albumu Alestorm w wersji Limited Edition? Zawiera ona coś co usprawiedliwiałoby ponad 2x wyższą cenę (ten drugi CD chyba nie bardzo, co widać po cenie wersji na stronie wydawcy choćby - 13,99€ vs 16,99€)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio słucham sobie ten ostatni album Alestorm  "No Grave But The Sea". Szczerze najlepszy utwór to Nr. 6 "Fucked with an Anchor" I chyba nie muszę pisać dlaczego.

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 21:28, Thorn_of_pain napisał:

Chej chlopaki, widzialem ze pare razy pojawily sie tu wzmianki o zespole KAT. Tak sie sklada ze slyszalem dwie piosenki i mi bardzo przypadlo do gustu to co oni wyprawiaja. Widzialem ich dyskografie, i jest doscy obszerna. Jezeli ktos jest w temacie, to czy moze polecic jakies konkretne albumy ktorymi wypadaloby zainteresowac sie najpierw?

2. Closterkeller - ta sama prosba.

Bede wdzieczny.

Nigdy nie lubiłem specjalnie KAT, ale ich najlepszy utwór jaki słyszałem ever to "Łza dla cieniów minionych" Coś niewiarygodnie pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować