Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Teraz słucham sobie Children of Bodom i musze przyznać że grają dość ciekawie. Kiedyś słuchałe albumu Follow the reaper(czy jakoś tak) ale jakoś mnie to nie przejeło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem zdanie co do Predictable z pierwszej płyty KoRna - ta piosenka jakoś nie pasowała mi początkowo do tej płyty ale teraz - przypomina mi trochę inne gatunki metalu, terz doceniam ją bardziej. Jeszcze raz pytam - co sądzicie o Guano Apes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 22:13, upiordliwy napisał:

Ja przeżywam ostatnio powrót do staroci i tak odgrzewam sobie stare kawałki KoRna, Judas Priesta ,ACDC , Metallice... Btw.
Camel Song coraz bardziej mi się podoba:)


Ja tez niestety ostatnio jestem zmuszony sluchac przebojow baardzo reto i o niezwylkym ciezarze gatunkowym...
moja mala (nie ma jeszcze dwoch latek) zaczela przejawiac zainteresowanie muzyka i ksztalcic talenty wokalne ... akuratnio ma na tapecie fasolki i domowe przedszkole ... kolorowe kredki snia mi sie juz po nocach ... dobrze ze teraz spi i na sluchawkach leci sobie stary poczciwy Burzum ... A za moment Summoning :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 22:18, buras napisał:

Ja tez niestety ostatnio jestem zmuszony sluchac przebojow baardzo
reto i o niezwylkym ciezarze gatunkowym...
moja mala (nie ma jeszcze dwoch latek) zaczela przejawiac zainteresowanie muzyka
i ksztalcic talenty wokalne ... akuratnio ma na tapecie fasolki i domowe przedszkole ... kolorowe kredki snia mi sie juz
po nocach ... dobrze ze teraz spi i na sluchawkach leci sobie stary poczciwy Burzum ... A za moment Summoning :D



:) Perypetie młodego ojca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 22:18, buras napisał:

Ja tez niestety ostatnio jestem zmuszony sluchac przebojow baardzo
reto i o niezwylkym ciezarze gatunkowym... moja mala (nie ma jeszcze dwoch latek) zaczela przejawiac zainteresowanie muzyka i ksztalcic talenty wokalne ... akuratnio ma na tapecie fasolki i domowe przedszkole ... kolorowe kredki snia mi sie juz po nocach ... dobrze ze teraz spi i na sluchawkach leci sobie stary poczciwy Burzum ... A za moment Summoning :D

Heh musisz przeżywać poświęcenie :D. Ale możesz nadal słuchać swojej ulubionej muzyki, to pozytyw. Choć gdybym miał słuchać fasolek to bym miał więcej ran ciętych żyletkami na żyłach niż jest bugów w windowsie :D. Fasolek to niedawno słuchałem dla jaj bo te teksty są rozwalające :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwalajace to malo powiedziane ... psychodelka na max ... nie daj boze zalapac przy tym humor. Matko ale by sie dzialo... Zuzia wielka jak Sosna biegala by pomiedzy zielonymi jak Ogorek Ufoludkami ...

Niestety moja sliczna krzywi sie okrotnie jak cos w dzien puszczam ... bo podobno na dzieci moja muzyka negatywnie wplywa ( ?? ) ... leca czasem jakies delikaty (aczkolwiek milutkie dla ucha) typu muzyczki z Battle Magic, albo wyjatki z Theli ...
Za to w nocy jak mala spi schodze do podziemia i leci miodna muza leczac poraniona dusze metala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 22:50, buras napisał:

Rozwalajace to malo powiedziane ... psychodelka na max ... nie daj boze zalapac przy tym humor. Matko ale by sie dzialo...
Zuzia wielka jak Sosna biegala by pomiedzy zielonymi jak Ogorek Ufoludkami ...

Niestety moja sliczna krzywi sie okrotnie
jak cos w dzien puszczam ... bo podobno na dzieci moja muzyka negatywnie wplywa ( ?? ) ... leca czasem jakies delikaty (aczkolwiek
milutkie dla ucha) typu muzyczki z Battle Magic, albo wyjatki z Theli ...
Za to w nocy jak mala spi schodze do podziemia
i leci miodna muza leczac poraniona dusze metala ...



Współczucia o Stowarzyszenia Metali Polskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 22:55, Piger napisał:

A słucha ktos tu SOADu ? :P


ja na przyklad, a chcialbys pogadac o tym? :P
jak tak to nawet Ci powiem, ze jestem adminem czata o rocku na polchacie jakbys chcial kjiedys wpasc :P
bo na forum to tak troche glupio nawijac o jednym zespole przez n postow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 22:50, buras napisał:

Rozwalajace to malo powiedziane ... psychodelka na max ... nie daj boze zalapac przy tym humor. Matko ale by sie dzialo...
Zuzia wielka jak Sosna biegala by pomiedzy zielonymi jak Ogorek Ufoludkami ...

Niestety moja sliczna krzywi sie okrotnie

Dnia 19.10.2005 o 22:50, buras napisał:

jak cos w dzien puszczam ... bo podobno na dzieci moja muzyka negatywnie wplywa ( ?? ) ... leca czasem jakies delikaty (aczkolwiek
milutkie dla ucha) typu muzyczki z Battle Magic, albo wyjatki z Theli ...
Za to w nocy jak mala spi schodze do podziemia
i leci miodna muza leczac poraniona dusze metala ...

Heh ciesz się że Ona nie słucha Mandaryny. Broń boże nie puszczajJej tego bo się jej spodoba i to Cie zabije :P.
No na małe dziecko ostre brzmienia raczej nie działają pozytywnie bo dziecko ma jeszcze słabą główke ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 22:04, upiordliwy napisał:

Zmieniłem zdanie co do Predictable z pierwszej płyty KoRna - ta piosenka jakoś nie pasowała mi początkowo do tej płyty
ale teraz - przypomina mi trochę inne gatunki metalu, terz doceniam ją bardziej.


A ja jakos do etj pory nie moge sie pzrekonac. ;)

Dnia 19.10.2005 o 22:04, upiordliwy napisał:

Jeszcze raz pytam - co sądzicie o Guano
Apes?


Jak dla mnei slabe. Jakies 5 lat temu moglem posluchac. teraz przychodzi mi to z duza trudnoscia. Jakies to mocno lajcikowe... Ale przyznam, ze to jeden z lepszych zespolow z kobieta na wokalu, ktory gra ciezka muzyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero od niedawna zacząłem słuchać metalu :) Jakie kawałki powinienem przesłuchać, aby całkowicie pochłonąć się tą muzą? :D
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy co wolisz Gothic czy możę cośmocnego jak Marduk, Behemoth. Bo jeśli słucjasz teraz np. KoRna, SlipKnota to może posłuchaj Cradle lub Dimmu. Jesli zaś wolisz gotyckie to posłuchaj sobie Thoriona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam grubej :P. Przecierz to nie odrazu Canibalsi lub Deicide :P. Choć Behemoth do softu nie należy ;).
To może SoAD? :P to spokojne jest lub ostatni album MM(szkoda żę już nie będzie więcej ;()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować