Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dzisaij nispodziewanie SlipKnoTwydał nową płte(2cd w ścisłości ;) ). "Outside the 9" jest to składanka the best of więc nie ma się z czego cieszyć tak naprawde w szczególności jeśli ktoś posiada wszystkie albumy.
Na stronie http://www.slipknot1.com/ można się dowiedzieć o tym więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 22:10, kowalov napisał:

Ja mecze namietnie Rotting Christ (Sanctus Diavolos) i nową Vesanie (God The Lux) . No i Burzuma którego przez przypadek
znalazłem na polce (mysalem ze komus pozyczylem i nie oddal a tu niespodzianka).


Nowa płytka Vesanii to jedna z lepszych ostatnio wydanych na poletku black metalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slavland ktoś zna? :P

Wracając do koncertu Huntera, było świetnie ;) Największy młyn był chyba przy "So?", ale ogólnie nie nudziliśmy się ;) Fajnie zachrypłem xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 17:56, bombel1981 napisał:

Nowa płytka Vesanii to jedna z
lepszych ostatnio wydanych na poletku black metalu


Ogolnie to ostatnimi czasy nie wyszla (oprocz Vesanii) zadna specjalnieciekawa plytka black metalowa. Pozostaje miec nadzieje ze moze w koncu ktos splodzi cos ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 22:26, kowalov napisał:

Ogolnie to ostatnimi czasy nie wyszla (oprocz Vesanii) zadna specjalnieciekawa plytka black metalowa. Pozostaje miec nadzieje ze moze w koncu ktos splodzi cos ciekawego.


Ktoś mi ostatnio zachwalał nową płytę Naglfar - ale nie słuchałem jeszcze...

A przy okazji - co możecie powiedzieć o Carpathian Forest? Nie słyszałem ich jeszcze za to czytałem dosyć ciekawe opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 11:34, Wodzasty napisał:

A przy okazji - co możecie powiedzieć o Carpathian Forest? Nie słyszałem ich jeszcze za to czytałem
dosyć ciekawe opinie...


Ja osobiscie bardzo lubie carphatina forest, jak bedzie mial okazjie to posuchaj. Kwala porzadnego, bezkompromisowego Black Metalu wprost z Norwegii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie o plycie "Tyranny of Souls" Bruce''a Dickinsona? imho w navigate the seas of the sun udowodnil on swoja klase...

Przypadkiem uslyszalem Lord of the rings, zespolu blind guardian i spodobalo mi sie, moze mi ktos jakies inne dobre ich piosenki polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 18:18, Piger napisał:

Co myslicie o plycie "Tyranny of Souls" Bruce''a Dickinsona? imho w navigate the seas of the sun udowodnil on swoja klase...

Przypadkiem
uslyszalem Lord of the rings, zespolu blind guardian i spodobalo mi sie, moze mi ktos jakies inne dobre ich piosenki polecic?



Mi się podobało Mirror Mirror. Fajny teledysk był do tego. Pamiętam tez jeszcze jeden kawałek ale nie był on tak dobry jak Mirro Mirror (a przynajmiej moim zdaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja pierwszy raz na tym temacie ;)
CHodzi o to, że potrzebuje jakiegoś dobrego metalu, bo potrzebuje na impreske ( na urodziny ) :) ja słucham reggae więc nieznam się na metalu. chciałbym żeby ta płyta co zakupie była naprawdę mocna - poprostu hardcore, ale możecie też podawać strony z mp3 gdzie są jakieś mocne kawałki. thx za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja pierwszy raz na tym temacie ;)
CHodzi o to, że potrzebuje jakiegoś dobrego metalu, bo potrzebuje na impreske ( na urodziny ) :) ja słucham reggae więc nieznam się na metalu. chciałbym żeby ta płyta co zakupie była naprawdę mocna - poprostu hardcore, ale możecie też podawać strony z mp3 gdzie są jakieś mocne kawałki. thx za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 15:00, lajt napisał:

No, ja pierwszy raz na tym temacie ;)
CHodzi o to, że potrzebuje jakiegoś dobrego metalu, bo potrzebuje na impreske ( na
urodziny ) :) ja słucham reggae więc nieznam się na metalu. chciałbym żeby ta płyta co zakupie była naprawdę mocna - poprostu
hardcore, ale możecie też podawać strony z mp3 gdzie są jakieś mocne kawałki. thx za pomoc:)


Tak szczerze powiedziawszy to nie rozumiem problemu;) Reggae to muzyka wprost idealna na imprezy (coprawda przy metalu można robić młyn, ale wiąże się to z stratami materialnymi;) ) Wracając do pytania, to jeżeli chcesz mocnego brzmienia, które jednak zachowuje jako taki sens to polecam którąkolwiek płytę zespołu System of A Down.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ragga jest super muzą do imprez! ale moi kumple i kumpele nalegali :) więc kupie tą 1 cd (bede miał na przyszłość) a jak chcą to reszte niech sobie przyniosa :] - a która cd systemu jest najnowsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 15:23, lajt napisał:

Wiem, że ragga jest super muzą do imprez! ale moi kumple i kumpele nalegali :) więc kupie tą 1 cd (bede miał na przyszłość)
a jak chcą to reszte niech sobie przyniosa :] - a która cd systemu jest najnowsza?


Najnowsza płyta SoAD to Hypnotize, tu masz do niej link: http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/418435 szczerze mówiąc jeszcze jej nie przesłuchałem- w sprzedaży będzie dostępna dopiero od 21 listopada;) Jednak w założeniach twórców Hypnotize i Mezmerize( poprzednia płyta tego zespołu) mają stanowić logiczną całość, jeżeli wierzyć tym zapowiedziom to Hypnotize można kupować w ciemno bowiem Mezmerize jest swietna. Aha tu masz jeszcze link do Mezmerize, jest dostępna w sprzedaży od kilku ładnych miesięcy http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/418435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 14:59, lajt napisał:

No, ja pierwszy raz na tym temacie ;)
CHodzi o to, że potrzebuje jakiegoś dobrego metalu, bo potrzebuje na impreske ( na
urodziny ) :) ja słucham reggae więc nieznam się na metalu. chciałbym żeby ta płyta co zakupie była naprawdę mocna - poprostu
hardcore, ale możecie też podawać strony z mp3 gdzie są jakieś mocne kawałki. thx za pomoc:)



Ja polecam burzum,vesania,behemoth,dimmu borgir heheheheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

calkiem calkiem ... nieco inny, od poprzednich, ale rownie dobry ... poza malymi wpadkami rytmicznymi. Jedno z przejsc (bodajze dwa razy zagrane) nieco wytraca z rytmu caly kawalek... no i "akustyczna wstawka", nieco malo melodyjna, ale to kwestia gustu raczej... Bede tym razem okrotny ... 6/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki wiecie no , nie każdy kawałek musi być dobry ;] Po prostu jest troche inny ale obiecuje poprawe za kilka dni wrzucam swieżą dostawe czegos mocniejszego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować