Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2007 o 15:09, minimysz napisał:

Też udało mi się to znaleźć na zachodnim forum Bioniclowym. Nie znam panny <_<


Szczerze powiedziawszy też pierwszy raz zetknąłem się z tym nazwiskiem. Może to jakaś nowa gwiazdeczka, która promuje się chociażby przez Bionicle. Z zachodnich forów wnioskuję, że cieszy się sporym zainteresowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosc zabawne - zaczynac kariere w tym srodowisku na stronie klockow LEGO. :D Mimo, ze uwielbiam klocki LEGO, to i tak nie odwazylbym sie na taki krok. ;P I nie daje mi spokoju skad ja znam ten glos... Albo jzu go slyszalem, albo mi cos przypomina... Argh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 21:37, Wiadroman napisał:

I nie daje mi spokoju skad ja znam ten glos...

Właśnie też mi się wydaje, że kiedyś już tę pannę słyszałam...
A co do robienia kariery na stronie klocków LEGO: to się może udać - mój syn wczoraj przesłuchał ten kawałek ok. 30 razy... Jeżeli inni też tak mają, to teraz wystarczy, że panna nagra płytę, a w teledyskach będą filmiki Bionicle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 15:50, 3wkA napisał:

co macie do powiedzenia na temat zespołu System of a Down? Słucha ich ktoś? pozdrawiam. ;-)

Słucham, ale muszę dodać, że tylko najnowszej płyty, poprzednie nie bardzo mi pasowały. Hmm... może dlatego, że nie były za bardzo... dziwne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 13:06, Be-Yacz napisał:

tak metal teraz jest w modzie... a wlasciwie byl ze 2 lata temu :)


A kto słucha tego co akurat modne w danym czasie? o.O Chyba bezguście jakieś co najwyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 14:49, Sth`Devilish napisał:

> tak metal teraz jest w modzie... a wlasciwie byl ze 2 lata temu :)
A kto słucha tego co akurat modne w danym czasie? o.O Chyba bezguście jakieś co najwyżej...


czyli że za trzy lata bez obaw przed wyśmianiem będzie można słuchać Mandaryny czy Bloga-ileśtam ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 14:49, Sth`Devilish napisał:

> tak metal teraz jest w modzie... a wlasciwie byl ze 2 lata temu :)
A kto słucha tego co akurat modne w danym czasie? o.O Chyba bezguście jakieś co najwyżej...

To "bezguście" charakteryzuje przecież mniej więcej 2/3 polskiej młodzieży, jeśli nie światowej (a u mnie w szkole tak z 90%). Poza tym uważam, że metal tak naprawdę nigdy nie był w modzie (mam na myśli jakieś ostatnie 10 lat, bo nie znam się na dawnych czasach). Bo jakoś nie pamiętam, żeby taki Vader (przykład wzięty z powietrza) czy Sepultura byli na szczycie list przebojów? A czy Behemoth bił rekordy popularności?
Pewnie teraz mi ktoś przypomni System Of A Down, czy Linkin Park, ale dla mnie (i zapewne nie tylko dla mnie) nie są one metalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 15:06, Azrathel napisał:

(...)Bloga-ileśtam?

A może by założyć girlsband o nazwie Stroblon 666 albo Gramsajt 28? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 15:19, Graszczur napisał:

> (...)Bloga-ileśtam?
A może by założyć girlsband o nazwie Stroblon 666 albo Gramsajt 28? :P


nie ma sprawy. ty będziesz wokalistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 13:00, minimysz napisał:

A co do robienia kariery na stronie klocków LEGO: to się może udać - mój syn wczoraj przesłuchał
ten kawałek ok. 30 razy... Jeżeli inni też tak mają, to teraz wystarczy, że panna nagra płytę,
a w teledyskach będą filmiki Bionicle...


No niby tak,a le czy np. Ty chcialabys byc do konca kariery kojarzona z klockami LEGO? :P Poza tym nei wiem,c zy w tym konkretnym by to tak wyszlo latwo, bo przeciez nie wiemy kim ejst ta koboieta/zespol, wiec nawet, gdybysmy zobaczyli ta plyte w sklepie i tak bysmy nie wiedzieli, ze to wlasnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 15:20, Azrathel napisał:

> > (...)Bloga-ileśtam?
> A może by założyć girlsband o nazwie Stroblon 666 albo Gramsajt 28? :P
nie ma sprawy. ty będziesz wokalistką.

W porządku, bo ja mam piękny głos (pamiętasz naszą rozmowę na Skype, nie? MUAHAHA!). Tylko musiałbym wyglądać jak dziewczyna, co nie jest proste (zwłaszcza z moim głosikiem :P). Długie włosy już mam xP, ale za cholerę nie dam ich sobie zafarbować. Ty będziesz gitarzystką. Nie zapomnij zdjąć tych swoich różowych tipsów - źle się z nimi gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal Uuu.. Nie wiem jak na to powiedzieć ale nie będę nic lepiej mówił.Ale ja za Metalem nie przepadałem ale teraz to tylko Techno, Hip hop każdy słucha nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 15:36, dambialko napisał:

ale teraz to tylko Techno, Hip hop każdy słucha nie ??


Nie. Zdecydowanie nie.
W ostatnim roku (latach) nic z hip-hopu imho dobre nie było. Dlatego przerzuciłem się na metal (najpierw Godsmack [dobra, bardziej hard-rock, no ale od czegoś trzeba zacząć :P], teraz In Flames [właśnie Clayman w tle]. Czasem zdarzy sie coś innego [Lamb of God, Avantasia]). A co do techno... ja tu może o tym pisał nie będę... Tak lepiej dla mnie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 15:36, dambialko napisał:

Metal Uuu.. Nie wiem jak na to powiedzieć ale nie będę nic lepiej mówił.Ale ja za Metalem nie
przepadałem ale teraz to tylko Techno, Hip hop każdy słucha nie ??

Skoro więc nie masz nic konkretnego do powiedzenia, to nie pisz niepotrzebnych postów. A ja nie będę pisał o techno, bo dostałbym degrada za obrazę i wulgarność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 15:36, dambialko napisał:

Metal Uuu.. Nie wiem jak na to powiedzieć ale nie będę nic lepiej mówił.Ale ja za Metalem nie
przepadałem ale teraz to tylko Techno, Hip hop każdy słucha nie ??

Ten temat raczej wskazuje na to, że sympatyków ciężkiego grania też nie brakuje. W końcu nie rozmawiamy tutaj o techno (niektórym wydaje się, że jak posłuchają dance''u to to właśnie techno :/) i hip hop''ie. Oczywiście różne rodzaje metalu nie są tak popularne jak wymienione przez ciebie rodzaje muzyki - ale nie jest to muzyka niszowa. Na małe rozpowszechnienie słuchania metalu odpowiadają m.in. media - jakoś nie miałem okazji posłuchać Cradle of Filth w programie 30 ton czy Nargaroth w "jaka to melodia" :D Każdy ma własną wrażliwość muzyczną i prawo do słuchanie tego, co mu odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 15:48, paweusz napisał:

jakoś nie miałem okazji posłuchać Cradle of Filth w programie 30 ton czy Nargaroth w "jaka to melodia" :D

Dobry pomysł. Ja od lat czekam na Behemotha w "Szansie na Sukces" i Dimmu Borgir w "Od przedszkola do opola" (ciekawe, jak kilkuletnim dzieciom wychodzi growling?) xP. I jakoś się doczekać, kurna, nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 15:55, Graszczur napisał:

Dobry pomysł. Ja od lat czekam na Behemotha w "Szansie na Sukces" i Dimmu Borgir w "Od przedszkola
do opola" (ciekawe, jak kilkuletnim dzieciom wychodzi growling?) xP. I jakoś się doczekać, kurna, nie mogę!

Ojciec dyrektor pewnie zesłałby klątwę na telewizję ;)) Co do tych programów, to taki żart - choć fakt, że mało muzyki metalowej w TV - a jak już są to te ''lżejsze'' gatunki. Jedynie można posłuchać na typowo muzycznych kanałach. Z resztą prawdziwego techno też trudno się doszukać, jedynie jego namiastki - za to hip hop jest wszechobecny (a niby w czym ta muzyka jest lepsza ?!) - ale to już rozmowa w innym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 16:00, paweusz napisał:

Ojciec dyrektor pewnie zesłałby klątwę na telewizję ;))

Ojciec Dyktator. I nie tylko on. TVN zacierałby ręce. "Uwaga!" i "Interwencja" miałyby świeżutki materiał

Dnia 28.03.2007 o 16:00, paweusz napisał:

Co do tych programów, to taki żart

Żart?? Serioo? Myślałem, że mówisz poważnie :P

A odwołując do twej poprzedniej wypowiedzi, powiem ci, że mała popularność metalu mnie wręcz cieszy. Dzięki temu muzyka ta nie pogrąża się w komercji, a metalowcy mają swego rodzaju poczucie "elitarności" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować