Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2007 o 15:45, Adham napisał:

Lamb of God,

Mógłbyś przybliżyć mi zespół?

Dnia 28.03.2007 o 15:45, Adham napisał:

Avantasia

Ooo fajnie, że nie jestem osamotnionym fanem tego projektu, bo to zespół nie jest.
Przekażę Ci dobrą wiadomość, żę Sammet planuje trzeci album Avantasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 20:13, Vaxinar napisał:

Mógłbyś przybliżyć mi zespół?

Zespół grający metalcore, powstał w USA w 1990r (początkowo pod nazwą Burn the Priest). Jeśli nie masz nic przeciwko, to dam link do wiki: http://pl.wikipedia.org/wiki/Lamb_of_God - bo ja sam słabo znam zespół.

Dnia 29.03.2007 o 20:13, Vaxinar napisał:

Przekażę Ci dobrą wiadomość, żę Sammet planuje trzeci album Avantasi.

Wiem, znalazłem już gdzieś tą informację. Mam nadzieję, że będzie trzymało poziom poprzednich albumów. I chyba kilka osób, które brały udział w projekcie wystąpią w nim ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 20:30, Adham napisał:

Wiem, znalazłem już gdzieś tą informację. Mam nadzieję, że będzie trzymało poziom poprzednich
albumów. I chyba kilka osób, które brały udział w projekcie wystąpią w nim ponownie.


Sammet zawsze stara się zebrać dużo ludzi, ze 20 muzyków jest w projekcie dość znanych kapel zazwyczaj. Myślę, że teraz będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Ale jestem zacofany. Nie wiem co się dzieje w świecie metalu.
Parę dni temu karmiłem się przynajmniej informacjami z MetalHammer''a i MysticArt''u, a teraz ?
Muszę się kuć i nie mam na nic czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 21:24, Sith66 napisał:

Kurde. Ale jestem zacofany. Nie wiem co się dzieje w świecie metalu.
Parę dni temu karmiłem się przynajmniej informacjami z MetalHammer''a i MysticArt''u, a teraz
Muszę się kuć i nie mam na nic czasu.


No nie tylko Ty masz taki wałek, ale muzyka wszędzie towarzyszy, wszak od 3 tygodni nie mam nic nowego więc pozostaje to co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 15:45, Modest-Vermin napisał:

http://muzyka.onet.pl/10174,1514047,plotki.html
Trudno to w ogóle sklasyfikować, głupota niektórych muzyków nie zna granic.


To raczej nie głupota, tylko chęć zrobienia małego zamieszania wokół swojej osoby lub w zespołu. Tak mi się przynajmniej wydaje (nie sądzę, żeby był to powód do chwalenia się mediom).
Druga sprawa, że jeśli sobie tak od jakichś powiedzmy 40 lat "wciąga" nie ma się co dziwić, że mu się w głowie poprzestawiało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 15:45, Modest-Vermin napisał:

http://muzyka.onet.pl/10174,1514047,plotki.html
Trudno to w ogóle sklasyfikować, głupota niektórych muzyków nie zna granic.

co narkotyki robia z czlowieka.najlepsze ze wlasnie dzieki takim historiom rolling stones sa caly czas popularni.cala ich slawa to medialny szum o kobiety i uzywki.muzycznie juz znacznie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 17:21, Sith66 napisał:

Ostatnio zainteresowałem się twórczością grupy Stone Temple Pilots.

Jedyny utwór tej grupy, jaki znam, to "Unglued", z filmiku flashowego o tym samym tytule. Piosenka naprawdę fajna, a i filmik też polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie przełamałem się co do polskich zespołów metalowych. Teraz słucham Frontside i Huntera, i muszę powiedzieć, że się myliłem co do ich "stanu". Naprawdę nieźle grają. Nnnno, to już podzieliłem się tym, co miałem się podzielić, to teraz pytanie: wiadomo już, kiedy dokładnie wyjdzie nowa płyta Bullet For My Valentine? WIem, że coś koło wakacji, a dokładna data jest znana? Chociaż miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ostatnio na powaznie wziąłem się za death metal. Cannibal Corpse, Dismember czy Bloodbath słucham w kółko. Zna ktoś może te zespoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 21:21, kuba121 napisał:

Ja tam ostatnio na powaznie wziąłem się za death metal. Cannibal Corpse, Dismember czy Bloodbath
słucham w kółko. Zna ktoś może te zespoły?


Ja znam tylko Cannibal Corpse, ale przyznam się, że jeszcze nie słuchałem kawałków :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 21:25, kuba121 napisał:

To polecam, polecam. Zacznij od I Will Kill You który jest po Hammer smashed face chyba najlepszym
kawałkiem Cannibali.


Ok, dzięki, najpierw sprawdzę, czy mam te kawałki w swojej bibliotece :D. A jeśli chodzi o Frontside to polecam kawałek Wspomnienia Jak Relikwie. Gdyby ktoś kiedyś wszedł do mojego pokoju, na pewno usłyszałby tą piosenkę jako pierwszą, nie mogę się nią nasycić, tak mi się spodobała :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 21:21, kuba121 napisał:

Ja tam ostatnio na powaznie wziąłem się za death metal. Cannibal Corpse, Dismember czy Bloodbath
słucham w kółko. Zna ktoś może te zespoły?


Cannibal Corpse nie lubię, sam nie wiem dlaczego. O Bloodbath nie słyszałem, a Dismember wgniata w ziemie. I tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie nie lubię deathu. No, może poza Cradle Of Filth, ale i tak na co dzień słucham trochę słabszej muzy. Metallica, Frontside, Bullet For My Valentine, Trivium itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 21:42, Mroczny Rev napisał:

Sam death metalu też nie słucham, no oprócz Dismember. Nie wiem dlaczego akurat ta kapela tak
mi się spodobała, ma chyba w sobie to coś. Będę miły i nawet zarzucę linkiem. Łapaj :D

http://www.youtube.com/watch?v=GDCEFWEzMRA


Ok, dzięki, właśnie odsłuchuję. No w sumie to niewiele się to różni od tego, co ja słucham. W tekst się nie wsłuchuję, chodzi o samą muzykę. Nieźle, nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować