Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Ja słucham muzyki klubowej, a dokładniej trance''u ale metalem nie pogardzę. Nie wiem, czy Rammstein to właściwie metal, ale tak mi się wydaje. Słucham ich od dawna, mam nawet album Live aus Berlin i Mutter. Linkin Park to pewnie już coś innego, ale też często słucham, szczególnie Meteorę. Próbowałem się zbratać z System of a Down, ale to nie dla mnie kapela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 21:17, squeglee napisał:

A mnie wcale Slayer nie powala. No dobra, jest bardzo dobry, ale na pewno nie jest to thrashest
band ever. Wg. mnie oczywiście.


A jaki jest wg. Ciebie thrashest band ever? Shitollica? Hatesphere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 21:27, Szczur22 napisał:

A jaki jest wg. Ciebie thrashest band ever? Shitollica? Hatesphere?

Trafnie to określiłeś, Shitollica. Ale nie,nie ona. Hatesphere... Cóż, na pewno mnie powalił i do dziś nie mogę wstać, nawet teraz przygrywa mi ich Marked by Darkness. Wolę się nie wypowiadać, za mało thrashu słyszałem. Powiem tylko, że HS mogę słuchać na okrągło i cały czas mi się podoba, a Slayer mi się powoli nudzi. Hatesphere kopie jakąś taką energią przez cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziś usłyszałem 2 cucudowne wiadomości, nie wiem która lepsza- ta że Slayer nagrywa nową płytę, czy ta że...

IRON MAIDEN zagra w Warszawie na stadionie Gwardii 7 sierpnia 2008 w ramach trasy Somewhere Back In Time!!! Bilety tylko po 130 zł

Marzenia się spełniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 21:24, Agntx napisał:

Ja słucham muzyki klubowej, a dokładniej trance''u ale metalem nie pogardzę. Nie wiem, czy
Rammstein to właściwie metal, ale tak mi się wydaje. Słucham ich od dawna, mam nawet album
Live aus Berlin i Mutter. Linkin Park to pewnie już coś innego, ale też często słucham, szczególnie
Meteorę. Próbowałem się zbratać z System of a Down, ale to nie dla mnie kapela.

Ramstein to Hard rock-metal industralny podobnie zresztą jak lp, mówią że lp to nu metal ale to g*wno prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 22:58, Szczur22 napisał:

Panowie, dziś usłyszałem 2 cucudowne wiadomości, nie wiem która lepsza- ta że Slayer nagrywa
nową płytę, czy ta że...


Zdecydowanie ta ^^ coś więcej, czy tylko taka mała notka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 23:08, Vesania666 napisał:

świetnie, że Slayer nagrywa tą nową płytę, bo słyszałem plotki, że kończą karierę O.o!

BTW Idzie ktoś na Metalmanie?


te no własnie miałem o tym pisać.. ja jeszcze nie wiem słucham teraz dużo Megadeth aby sie lepiej z tym zespołem zapoznać a na koncert nie wiem czy pojade pewnie nie bo nie bede mial z kim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno natknąłem się na zespół o nazwie Stryper, grają oni metal, ale nie byle jaki, bo... chrześcijański. W moim odczuciu wypadają lepiej niż wiele innych (nie) chrześcijańskich kapel metalowych lat 80-tych (słuchałem ich "To Hell with the Devl" z 1986 roku). Teksty bardzo ładne, a muzyka naprawdę wpada w ucho. Podoba mi się także wokal Michaela Sweeta. Naprawdę Stryper to jedna z tych kapel, które spodobały mi się od pierwszego przesłuchania. Polecam, choć w naprawdę trudno zdobyć ich płytki w Polsce.
http://www.myspace.com/stryper - tu ich MySpace. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 19:16, Azreix napisał:

Taką sprawę mam: wie ktoś mianowicie, jak się śpiewa growlem? Że przeponą, to ja wiem, ale
jak ćwiczyć, w ogóle jak to się robi że tak powiem.


W praktyce nie wiem nigdy nie robiłem ale musisz ryczeć przeponą i wytwarzać flegme. Tak prawde nikt ci tego na pismie nie wytłuamczy powinieneś raczej zapytac kogos aby ci to pokazał na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 21:55, Tochers napisał:

Hehe umieć growlować to jest dopiero sztuka. Sam bym się chętnie nauczył, ale nie sądzę, żeby
od tego były jakieś szkoły xD.


W Nowym Jorku jest taka nauczycielka śpiewu (profesjonalna), która uczyła growlować wielu wokalistów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 19:16, Azreix napisał:

Taką sprawę mam: wie ktoś mianowicie, jak się śpiewa growlem? Że przeponą, to ja wiem, ale
jak ćwiczyć, w ogóle jak to się robi że tak powiem.

kiedys na jakims forum anglojezycznym byla o tym dyskusja i ktos podal linki do filmikow instruktazowych jak sie growluje. Najskuteczniejsza metoda jest na pewno pojsc na probe jakiegos zaznajomionego zespolu ale wiem ze czesto nie ma takiej mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować