Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2007 o 17:36, Azreix napisał:

http://muzyka.onet.pl/10175,1661351,newsy.html
Głupio, że aż sąd musiał rozstrzygać, ale w sumie dobrze, że już wiadomo co i jak.

Dziwne to trochę, bo to przecież Infernus założył Gorgoroth po czym go wyrzucili z zespołu za to, że rzekomo stał się małotwórczy i niewiele wnosił do kapeli - a nie jak pisze onet, iż sam odszedł z Gorgoroth. No, ale tak to już bywa w zespołach - jeden przybywa, drugi odchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 17:08, Vuko Drakkainen napisał:

a co powiedzcie o Zespole Popcorn zwycięscy MTV rockuje ja powiem ze mi sie bardzo podobają

Musze przyznać, że mi też. Choć nie lubię ocieniać zespołu po kilku coverach i dwóch własnych utworach to w tym przypadku mam dobre zdanie o zespole - zobaczymy co będzie dalej. Choć z samego programu najbardziej podobał mi sie Age... :P
PocCorn (czy Pop Core? Bo raz słyszałem tak, a raz tak) grają mocno, czysto i rzadko słychać jakieś błędy. Jak wydadzą singla, lub płytę może się w nią zaopatrzę, ale pod warunkiem, że cena będzie w miarę przyzwoita i odpowiadająca mojemu portfelowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda! głownie podobają mi sie pod względem instrumentalnym bo grają czasem mocną i dosyć agresywną muzyke. Nazywają sie Popcore - kwasa wcześniej napisalem kurde "Popcorn" <lol>. Może wokala to ten gościu powalającego nie ma ale mówie podobają mi sie głównie dzieki temu jak grają na instumentach i myśle, że głównie dzieki temu wygrali bo wokalista Manchasteru (ci co zajeli 2 miejsce) myśle że mial lepszy głos i dzieki niemu lepiej śpiewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 20:45, tkoeman napisał:


Nie muszę "obczajać", bo mam ta płytkę(jak również "Life Is Killing Me" i "World Comming Down"), pytałem o nią tak po prostu, bo ciekaw byłem tak opinii o niej, jak i tego, czy ktoś TON zna na forum. Jak widać i znasz i lubisz...fajnie...:)

Dnia 16.12.2007 o 20:45, tkoeman napisał:

Kurde, ja kojarzę artykuły o tej płycie, więc musi być bardzo stara. Zdeje mi się, że mają
babę na wokalu?


Płyta jest z 1999 roku, wszystkie ślady mówią, że śpiewa tam niejaka Frederica De Boni, ale widziałem ich klipy z koncertu z tego okresu i śpiewał tam facet - Gustavo "Gus" Gabarrň. Najlepsze jest to, że wokal mają prawie identyczny, albo Wikipedia kłamie:) Nie jestem teraz w domu, bo we wkładce pewnie wszystko jest wyjaśnione...nic, następnym razem będę już wszystko wiedział. W każdym razie płyta jest znakomita...I udziela się na niej wokalista z Grave Diggera - Chris Boltendahl !


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle ,że słucham metalu jako szeroko rozumianego gatunku muzyki :)

Od Heavy po goregrind ;p, ale i nie tylko.Również liznę trochę rapu , jazzu , bluesa , elektroniki , klasyki itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 11:05, Vermintide napisał:

Ja powiem tylko tyle ,że słucham metalu jako szeroko rozumianego gatunku muzyki :)

Od Heavy po goregrind ;p, ale i nie tylko.Również liznę trochę rapu , jazzu , bluesa , elektroniki
, klasyki itd:)


To tak jak ja!!! No, może poza tym rapem...:) Btw - posłuchaj sobie takiego zespołu C-187 - super grupa(skład!!!) Patrika Mameli, wykonująca taki jazz-death-rap, kapitalny technicznie, z tekstami opartymi o slang z ulic USA - kapitalna sprawa...wydali dopiero jedną płytę, więc nie będziesz miał problemu co wybrać...od siebie dodam, że np. takiego utworu jak "Murda" świetnie się słucha idąc po ulicy, w dużym tłumie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2007 o 11:27, caramondl napisał:


To tak jak ja!!! No, może poza tym rapem...:) Btw - posłuchaj sobie takiego zespołu C-187 -
super grupa(skład!!!) Patrika Mameli, wykonująca taki jazz-death-rap, kapitalny technicznie,
z tekstami opartymi o slang z ulic USA - kapitalna sprawa...wydali dopiero jedną płytę, więc
nie będziesz miał problemu co wybrać...od siebie dodam, że np. takiego utworu jak "Murda" świetnie > się słucha idąc po ulicy, w dużym tłumie...:)


Cholera ,nigdzie nie mogę znaleźć żadnych fragmentów utworów od tego zespołu .Patricka znam jedynie z grupy Pestilence . Jak będziesz miał jakieś namiary to podeślij , będę wdzięczny :))

P.S Jeżeli chodzi o rap to powiem tylko,że słucham Kaliber.44 (pierwsza i druga płyta=rewelka), Paktofonikę ,Eldo(chyba najlepsza płyta to Eternia) , Karramba i taki bardzo mało znany skład jak 3x Klan.
Z zagranicznych to Beastie Boys ;p , Wu-tang clan( 1 płyta ) i Cypress Hill(stare utwory) , żadne tam 50centy i inne shity :))
Zdarzy mi się też posłuchać pierwszych utworów Liroya czyli zanim, stoczył się na dno i słuch po nim zaginął
Pozdrawiam.

P.S 2 . Panowie nie linczujcie mnie jak by co ,że nie w temacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 10:34, caramondl napisał:

> Obczaj:
> http://www.youtube.com/watch?v=Fy1KVK6dHVE
> http://www.youtube.com/watch?v=82aR56mYOOs
> http://www.youtube.com/watch?v=R11s2EPGIHE

Nie muszę "obczajać", bo mam ta płytkę(jak również "Life Is Killing Me" i "World Comming Down"),
pytałem o nią tak po prostu, bo ciekaw byłem tak opinii o niej, jak i tego, czy ktoś TON zna
na forum. Jak widać i znasz i lubisz...fajnie...:)

Heh-to nie są linki do piosenek T0N, tylko reklam T0N ;)
A ja mam całą dyskografię Brooklinczyków. :) ''World Coming Down'' uważam za ich najlepszą płytę-taka esencja negatywności. No i na tej płycie zaliczyli powrót do, jak ja to nazywam, ''męskiego'' grania, po ''damskim'' okresie czyli ''Bloody kisses'' i ''October rust''.

Dnia 20.12.2007 o 10:34, caramondl napisał:

Płyta jest z 1999 roku, /.../

Wiedziałem, że musi być stara. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 22:21, GraczZ napisał:

Czy ktoś jeszcze słucha Opeth? ;)

Niedawno kupiłem Deliverance. Szkoda, że nie Damnation, bo IMO lepiej wychodzi im progresywny rock, ale płyta mimo to genialna, nawet mojej matce się podoba ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojjj Deliverance ;) Z tej płyty dwa cudeńka: A fair judgement i By the pain i see in others! Co do Damnation to też rewelacyjna płyta ale ja najbardziej lubię Blackwater Park z The funeral portrait na czele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 22:43, squeglee napisał:

Mnie tam prawie każdy kawałek w tym albumie powala. Instrumentale świetnie im wychodzą.

Dla mnie Opeth to jeden z najlepszych zespołów. łykam praktycznie wszystko co wydadzą;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować