Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2007 o 16:37, Azreix napisał:

> Wow, musze wam powiedziec , że spodobały mi się te piosenki zespołu Nile ^^ Świetny growl
..
No growl jest po prostu F-E-N-O-M-E-N-A-L-N-Y. Nikt tak nie ryczy :P


bardzo fajnie graja i te ballady ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 18:02, hammerfall87 napisał:

> > Wow, musze wam powiedziec , że spodobały mi się te piosenki zespołu Nile ^^ Świetny
growl
> ..
> No growl jest po prostu F-E-N-O-M-E-N-A-L-N-Y. Nikt tak nie ryczy :P

bardzo fajnie graja i te ballady ::)


A tam ballady odrazu ... Każdy utwór death-metalowy, w którym przynajmniej 666 razy nie pojawi się słowo „death”, „war”, „blood”, lub „satan” jest uznawany za balladę. (taki mały żarcik , bez obrazy dla fanów death metalu ^^ )

A słucha ktos Polskiej dumy death(czy tam black ... cholera wie) metalu Behemoth''a i Vader''a ?? :D
Obydwa zespoły świetnie grają i growlują . Poprostu mogę ich słuchac dniami i nocami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 16:45, Grający na PC napisał:

ja słucham metalu, ja! Polecam "Tool"


Jestem NAJWIEKSZYM fanem TooLa na tym Forum! także Polecam! szczególnie płyty Aenima i przede wszystkim 10.000 days a jak ci sie podoba Tool to posłuchaj sobie zespołu A Perfect Circle gdzie także spiewał w pewnym okresie Keenan(wokal tool) szczególnie według mojejgo gustu płyte Emotive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz uświadomiłem sobie kiedyś że Behemoth to w sumie darcie gęby(sry za wyrażenie) nie ma żadnego smaku ani melodi w tej ich muzyce, jest co prawda moc, agresja ale nic pozatym i jeszcze cały czas ten wątek satanizmu i anty-chrystu - nudne to już a muzyka z tego żadna - ogólnie nie lubie Behemotha ale szanuje jak najbardziej ten zespoł i ludzi którzy go słuchają. Co do Vadera na pewno jest to mój ulubiony Black Metalowy zespół i ulubiona ogólnie polska grupa. Peter ma wspaniały głos, świetne brzmienie instrumentalne - perkusja, gitara poprostu perfekcja w muzyce Metalowej.

PS
Nie wiem w końcu?? Vader to Death czy Black Metal - niby głupie pytanie ale na prawde nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 21:34, Vuko Drakkainen napisał:

PS
Nie wiem w końcu?? Vader to Death czy Black Metal - niby głupie pytanie ale na prawde nie wiem?


Teraz to bardziej death, ewoluował z blackowatości jak behemoth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 21:34, Vuko Drakkainen napisał:

Wiesz uświadomiłem sobie kiedyś że Behemoth to w sumie darcie gęby(sry za wyrażenie) nie ma
żadnego smaku ani melodi w tej ich muzyce, jest co prawda moc, agresja ale nic pozatym i jeszcze
cały czas ten wątek satanizmu i anty-chrystu - nudne to już a muzyka z tego żadna - ogólnie
nie lubie Behemotha ale szanuje jak najbardziej ten zespoł i ludzi którzy go słuchają. Co do
Vadera na pewno jest to mój ulubiony Black Metalowy zespół i ulubiona ogólnie polska grupa.
Peter ma wspaniały głos, świetne brzmienie instrumentalne - perkusja, gitara poprostu perfekcja
w muzyce Metalowej.

PS
Nie wiem w końcu?? Vader to Death czy Black Metal - niby głupie pytanie ale na prawde nie wiem?


Vader ---> Death Metal black to np. Behemoth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czytałem Teraz Rocka(czasopismo muzyczne) i była stona poświecona Vaderowi tam zobaczyłem zdanie (..).."nasza deathmetalowa duma.." a do tego czasu byłem przekonany że Vader to Black potem spojrzałem jeszcze w wikipedi aby sie upewnić też jest napisane Death? powiem szczerze że troche mnie to zaskoczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 21:48, DreaN napisał:

> Wiesz uświadomiłem sobie kiedyś że Behemoth to w sumie darcie gęby(sry za wyrażenie) nie
ma
> żadnego smaku ani melodi w tej ich muzyce, jest co prawda moc, agresja ale nic pozatym
i jeszcze
> cały czas ten wątek satanizmu i anty-chrystu - nudne to już a muzyka z tego żadna - ogólnie

> nie lubie Behemotha ale szanuje jak najbardziej ten zespoł i ludzi którzy go słuchają.
Co do
> Vadera na pewno jest to mój ulubiony Black Metalowy zespół i ulubiona ogólnie polska grupa.

> Peter ma wspaniały głos, świetne brzmienie instrumentalne - perkusja, gitara poprostu
perfekcja
> w muzyce Metalowej.
>
> PS
> Nie wiem w końcu?? Vader to Death czy Black Metal - niby głupie pytanie ale na prawde
nie wiem?

Vader ---> Death Metal black to np. Behemoth


Właśnie nie!? Behemoth to Death bardziej Death niż Black..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 21:53, Vuko Drakkainen napisał:

> > Wiesz uświadomiłem sobie kiedyś że Behemoth to w sumie darcie gęby(sry za wyrażenie)
nie
> ma
> > żadnego smaku ani melodi w tej ich muzyce, jest co prawda moc, agresja ale nic pozatym

> i jeszcze
> > cały czas ten wątek satanizmu i anty-chrystu - nudne to już a muzyka z tego żadna
- ogólnie
>
> > nie lubie Behemotha ale szanuje jak najbardziej ten zespoł i ludzi którzy go słuchają.

> Co do
> > Vadera na pewno jest to mój ulubiony Black Metalowy zespół i ulubiona ogólnie polska
grupa.
>
> > Peter ma wspaniały głos, świetne brzmienie instrumentalne - perkusja, gitara poprostu

> perfekcja
> > w muzyce Metalowej.
> >
> > PS
> > Nie wiem w końcu?? Vader to Death czy Black Metal - niby głupie pytanie ale na prawde

> nie wiem?
>
> Vader ---> Death Metal black to np. Behemoth
>

Właśnie nie!? Behemoth to Death bardziej Death niż Black..

No nie wiem :/ Słuchałem 1 pisoenki ( nie podobało mi sie specjalnie) ale like Vader ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2007 o 21:55, DreaN napisał:

No nie wiem :/ Słuchałem 1 pisoenki ( nie podobało mi sie specjalnie) ale like Vader ;/


No wiec właśnie nie kieruj sie zapewne wyłącznie wikipedią :P i jednym utworem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 21:58, Vuko Drakkainen napisał:


> No nie wiem :/ Słuchałem 1 pisoenki ( nie podobało mi sie specjalnie) ale like Vader ;/

>

No wiec właśnie nie kieruj sie zapewne wyłącznie wikipedią :P i jednym utworem..

na wikipedia nie wchodzilem ^.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 21:57, hate mastah napisał:

Witam. Mam takie pytanko dla miłośników wszystkich odmian Metalu - za co lubicie(kochacie)
i cenicie "swoją" muzykę?


a jak myslisz - agresja, moc, brzmienie, teksty, instrumenty, zapał i miłość muzyków do tej muzyki, to wszystko przekłada sie na wspaniałe piosenki w których mozesz wyżyć sie na swoich myslach czy zapomnieć sie troche x), wyszaleć i poczuć jaka wspaniała energia i satysfakcja z tego płynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 22:01, Vuko Drakkainen napisał:

> Witam. Mam takie pytanko dla miłośników wszystkich odmian Metalu - za co lubicie(kochacie)

> i cenicie "swoją" muzykę?

a jak myslisz - agresja, moc, brzmienie, teksty, instrumenty, zapał i miłość muzyków do tej
muzyki, to wszystko przekłada sie na wspaniałe piosenki w których mozesz wyżyć sie na swoich
myslach czy zapomnieć sie troche x), wyszaleć i poczuć jaka wspaniała energia i satysfakcja
z tego płynie.


Dokładnie chciałem to samo napisac ^^
Ta szaleństwo i agresja w tej muzyce ... poprostu lubię ten chaos w muzyce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 21:57, hate mastah napisał:

Witam. Mam takie pytanko dla miłośników wszystkich odmian Metalu - za co lubicie(kochacie)
i cenicie "swoją" muzykę?


Metal? Że nap****lająąąąąą! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 22:13, roforulez666 napisał:

Dokładnie chciałem to samo napisac ^^
Ta szaleństwo i agresja w tej muzyce ... poprostu lubię ten chaos w muzyce .



heh ja tez czasem lubie posłuchać czegoś chaotycznego ale metal jest dla mnie chyba za ostry :P

A skąd wziął się styl Waszego ubioru? W powszechnym twierdzeniu są to długie włosy glany itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 22:01, Vuko Drakkainen napisał:

> Witam. Mam takie pytanko dla miłośników wszystkich odmian Metalu - za co lubicie(kochacie)

> i cenicie "swoją" muzykę?

a jak myslisz - agresja, moc, brzmienie, teksty, instrumenty, zapał i miłość muzyków do tej
muzyki, to wszystko przekłada sie na wspaniałe piosenki w których mozesz wyżyć sie na swoich
myslach czy zapomnieć sie troche x), wyszaleć i poczuć jaka wspaniała energia i satysfakcja
z tego płynie.

Nic dodać nic ująć ;) no i to że w sumie nigdy Zespoły Metalowe nie grają na koncertach z playbacku jak to maja niektórzy z innych rodzajów muzyki :P
BTW: Może mi ktoś podać jakąś/jakieś strony z grafikami koncertów na 2008r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 22:18, hate mastah napisał:

> Dokładnie chciałem to samo napisac ^^
> Ta szaleństwo i agresja w tej muzyce ... poprostu lubię ten chaos w muzyce .


heh ja tez czasem lubie posłuchać czegoś chaotycznego ale metal jest dla mnie chyba za ostry
:P

Każdy lubi to co lubi ^^ Np. wiem że ty lubisz hip hop ^^ Szymon :P

Dnia 21.12.2007 o 22:18, hate mastah napisał:

A skąd wziął się styl Waszego ubioru? W powszechnym twierdzeniu są to długie włosy glany itp
itd.


Co do stylu ubioru to sam niewiem, bo słuchac metalu to słucham, ale nie ubieram się ''na metala'' . noo może czasem zaszpanuje koszulą lub bluza jakiegoś zespołu . Co do długich włosów to są one po to pewnie dlatego aby móc czym ''trzepac'' na koncertach :P A glany ? Tego to ja już ci nie powiem bo nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 22:25, roforulez666 napisał:

A glany ? Tego to ja już
ci nie powiem bo nie wiem .


No bo glany są trve cult \m/ szatan 666 black death still heavy and thrashing till death!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować