Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2008 o 16:46, EmperorKaligula napisał:

Mayhemowi bardzo dobrze wyszedł albumik Ordo Ad Chao, nagroda sie nalezy :D, Dimmu
tez najnowsze niezle (mi sie podoba, ale znam tyle samo fanow co anty-fanow), ale jednak
slabsze :)

Ja też wolę Mayhema od DB, ale to Dimmu jest jakby bardziej... Medialny? W każdym razie przy takiej nagrodzie myślałem, że jest bardziej komercyjne podejście, a tu proszę jak miło :)

Dnia 05.02.2008 o 16:46, EmperorKaligula napisał:

F.O.A.D. lipa straszna, mam nadzieje ze wroca w starym stylu na tym nowym krazku :) a
w miedzyczasie sobie slucham Isengard (solowy projek Fenriz''a) - GENIALNE! szkoda
ze porzucil projek :/

Ja, co to by było jakby wrócili do blacku... W końcu Nocturno Culto mówi, że nowy album będzie ''''metalowy do bólu''''. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 20:26, Azreix napisał:

Ja też wolę Mayhema od DB, ale to Dimmu jest jakby bardziej... Medialny? W każdym razie
przy takiej nagrodzie myślałem, że jest bardziej komercyjne podejście, a tu proszę jak
miło :)


zwisa mi medialnosc, bo naprawde pare utworow na In Sorte Diaboli ma swietne rozbudowane i bardzo urozmaicone kompozyce, niestety nie wszystkie :) a stare Dimmu (sprzed 10 lat +) jest genialne, w tym pierwsze EP''ka "Inn I Evighetens Mřrke", mistrzostwo swiata, szkoda ze obecnie nie graja jak na tej EPce, wtedy ta nagroda nalezala by sie im :D Jakby kazdy "medialny" zespol gral tak jak Dimmu swiat bylby piekny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się zapytać jaka płyta Vesanii jest Waszym zdaniem najlepsza ? Jaka jest Wasza ulubiona ? ;] Chodzi mi o LP (Firefrost Arcanum, God the Lux czy może najnowsza Distractive Killusions) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja matalu nie lubię nie wiem dlaczego ale mi się ni podoba...
Dużo osób słucha metalu np. moja siostra ze swoi chłopakiem to uwielbiają słuchać metalu :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pojechał po bandzie z tym postem ><

Co do Veski, faktycznie nowa płyta urywa głowę. A wokal Oriona podoba mi się bardziej od wokalu Nergala. Możecie mnie spalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 14:40, M1k3 napisał:

Co do Veski, faktycznie nowa płyta urywa głowę. A wokal Oriona podoba mi się bardziej
od wokalu Nergala. Możecie mnie spalić :P

Coś te palenie ostatnio w modzie ;) Mnie tam się wokal Nergala w ogóle nie podoba, pewnie dlatego nie słucham Behemoth - ale Vesania też mi się nie podoba. Krytykować za gust ? To byłoby bez sensu - przecież nikt nie mówi, że to kiepskie kapele, po prostu "jeden woli piwo, drugi woli gin" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 lutego bieżącego roku - nowa płyta zacnej kapeli grającej pogan /folk ! Muszę przyznać, iż zapowiada się naprawdę genialnie! Poprzedniapłytka, która jest zatytułowana "Spirit" słucha mi się nadzwyczajnie przyjemnie. Szczerze mówiąc to praktycznie od miesiąca nie słucham niczego innego :) Z resztą sami oceńcie:

http://pl.youtube.com/watch?v=Hb5CSvg7Y_M

Mowa oczywiście o ELUVEITIE i ich nowym dziele "Slania" ... już zacieram ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 14:06, Leslaw555 napisał:

Chciałbym się zapytać jaka płyta Vesanii jest Waszym zdaniem najlepsza ? Jaka jest Wasza
ulubiona ? ;] Chodzi mi o LP (Firefrost Arcanum, God the Lux czy może najnowsza Distractive
Killusions) ;]

Zdecydowanie ''''Distractive Killusions''''. Najlepsza, najpełniejsza. Po prostu naturalny rozwój zespołu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No symfoniczny black...mmm ;] A Vesania jest po prostu genialna, nie ma słów by opisać ich muzykę ;] No i w zasadzie to taka "supergrupa", no bo Orion z Behemotha, a Daray z Vadera ;] Słuchanie Vesanii to niesamowite uczucie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 20:00, hammerfall87 napisał:

A ja słyszalem ze taki dream team to panzerfist (kurcze dobra kapela ot co)

pomyłka panzer x pomieszało mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 19:55, Leslaw555 napisał:

No i w zasadzie to taka "supergrupa", no bo Orion z Behemotha, a
Daray z Vadera ;]

Nie. Bo założyli Vesanię zanim Daray został perkusistą Vadera, a Orion basistą Behemotha.
hammerfall87 - No, to jest dream team ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 22:24, Azreix napisał:

Nie. Bo założyli Vesanię zanim Daray został perkusistą Vadera, a Orion basistą Behemotha.
hammerfall87 - No, to jest dream team ;)


No chyba że ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 16:46, EmperorKaligula napisał:

Mayhemowi bardzo dobrze wyszedł albumik Ordo Ad Chao, nagroda sie nalezy :D


Nein, bo Mayhem skończył się na płycie De Mysteriis Dom Sathanas. Ordo ad Chao przypomina Sunn O))) z płyty Oracle ( track Heliosophist ).

A Dimmu Borgir jest głupie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 12:43, Miedniczka69 napisał:

Nein, bo Mayhem skończył się na płycie De Mysteriis Dom Sathanas.


gowno prawda, De Mysteriis... to klasyk, ale dalej z Maniac''iem nie jest tak zle (dobry black). A sam Attilla na Ordo... sporo wnosi do płyty, az chce sie go sluchac.

Dnia 07.02.2008 o 12:43, Miedniczka69 napisał:

A Dimmu Borgir jest głupie. ;p


ja pie... jak masz pisac takie marne prowokacje to lepiej sie zamknij... skad sie biora tacy ograniczeni ludzie - tylko takim ręce połamac i zabrac klawiature - tylko tak mozna tepic debilne wypowiedzi... moze to ja napisze: "jestes głupim debilem", a dlaczego ? a niby po co uzuasadniac jestes glupi i juz (Twoj sposob rozumowania, ktorym sie popisałes wyzej), wez sie zastanow zanim cos napiszesz bo napewno nie tylko mi gul skacze jak czytam taki szajs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 12:57, EmperorKaligula napisał:

gowno prawda, De Mysteriis... to klasyk, ale dalej z Maniac''iem nie jest tak zle (dobry
black). A sam Attilla na Ordo... sporo wnosi do płyty, az chce sie go sluchac.

Ja właśnie się wziąłem na słuchanie "Grand Declaration Of War", potem może jeszcze przesłucham "Chimerę". Zauważyłem, że "Ordo ab Chao" zbiera pochlebne recenzje - więc trochę sobie na powrót przybliżam Mayhem - bo może się skuszę na ich ostatnio album. Osobiście nie zgadzam się, że Mayhem skończył się na "De Mysteriis..." - ale może się nie znam, albo ktoś ma inne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ja pie... jak masz pisac takie marne prowokacje to lepiej sie zamknij... skad sie biora
> tacy ograniczeni ludzie - tylko takim ręce połamac i zabrac klawiature - tylko tak mozna
> tepic debilne wypowiedzi... moze to ja napisze: "jestes głupim debilem", a dlaczego ?
> a niby po co uzuasadniac jestes glupi i juz (Twoj sposob rozumowania, ktorym sie popisałes
> wyzej), wez sie zastanow zanim cos napiszesz bo napewno nie tylko mi gul skacze jak czytam
> taki szajs...

BEEEEEEEEEE. Jest takie coś na końcu zdania, jak emotka. Take niewinne o ";p". Może będe informował, pisał w nawiasach, ostrzegał WIELKIMI LITERAMI, co jest żartem a co nie, bo widać, że 90% tego forum to bezdennie głupie cioty komputerowe. :>

''z Maniac''iem nie jest tak zle"

Wokal miał słaby, piał jak dziewicza panna, co zresztą dobrze słychać na albumach koncertowych. Poza tym to on stoczył zespół na dno i jedyne co nieźle mu wychodziło to okaleczanie się.

"Ja właśnie się wziąłem na słuchanie "Grand Declaration Of War"

IueoOjeheh. Zapomnij, przypomina electro funky, raczej prowokacja. Jedynie nadal perkusja daje rade.

Co do Chimera miała być punktem zwrotnym, po słabej płycie wyżej. Technicznie niezła, ale wokal - lura.

Prawdziwy black skończył się na De Mysteriis Dom Sathanas - rzekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 14:07, Miedniczka69 napisał:

BEEEEEEEEEE. Jest takie coś na końcu zdania, jak emotka. Take niewinne o ";p".


jakos mnie w szkole o takim czyms jak emotki nie uczyli na jezyku polskim, w wypracowaniach tez ich nie uzywalem, w ksiazkach, gazetach tez ich nie znajduje - az tak sie czasy chyba nie zmieniaja, co ? No i co ludzi obchodza takie "niewinne o ";p"" jak nie potrafisz uargumentowac wypowiedzi to sie zamknij - proste, nie ? moze Ty lubisz czytac bełkot okraszony masa emotek, ale wiekszosc ludzi nie, a jak ktos jeszcze bezpodstawnie wyraza negatywne opinie to powinien sie zastanowic kilka razy przed wyslaniem wiadomosci.

Dnia 07.02.2008 o 14:07, Miedniczka69 napisał:

Może będe
informował, pisał w nawiasach, ostrzegał WIELKIMI LITERAMI, co jest żartem a co nie,
bo widać, że 90% tego forum to bezdennie głupie cioty komputerowe. :>


no tak jak ktos zwroci uwage to jest ciota... gratuluje, no i te Twoje zalosne "emotki", jak ktos Ci zwraca uwage na to co piszesz to zasłaniasz sie emotkami - ze zarcik czy inny szajs - bardzo dojrzałe, ciekawe czy w realnych rozmowach ze znajomymi (na ulicy, w pracy) tez uzywasz emotek... dorosnij. No i jak nie potrafisz napisac zartu to sobie odpusc pomaganie emotkami... i hamuj jezor, to nie chlew, a my to nie Twoja rodzina ze mozesz sobie do nas mowic jak Ci sie zywnie podoba. Za ciote mozesz dostac lanie swojego zycia - sprobuj tak do kogos powiedziec na ulicy to sie przekonasz, wiec waz na słowa - forum to nie zabawka dla dzieci ktore sobie chca poobrazac innych.

Dnia 07.02.2008 o 14:07, Miedniczka69 napisał:

Wokal miał słaby, piał jak dziewicza panna, co zresztą dobrze słychać na albumach koncertowych.
Poza tym to on stoczył zespół na dno i jedyne co nieźle mu wychodziło to okaleczanie
się.


ja wiem czy stoczył ? nie sledze dokladnie historii zespolu ale 2 plyty z Maniaciem sa dobrymi nagraniami, nie sa specjalnie wybitne, ale kawał dobrego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować