Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Widzisz, mnie zaczyna boleć głowa od hardstyle''u/techno i tego ciągłego łup-łup-łup-bum-łup-bum. Wolę już zarzucić coś dięższego, posłuchać jakiś soczystych riffów krzesanych na porządnej gitarce, niż słuchać maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 17:56, Harvenar napisał:

Widzisz, mnie zaczyna boleć głowa od hardstyle''u/techno i tego ciągłego łup-łup-łup-bum-łup-bum.
Wolę już zarzucić coś dięższego, posłuchać jakiś soczystych riffów krzesanych na porządnej
gitarce, niż słuchać maszyny.

To jest twoje zdanie ja lubię inny typ muzyki i ty inny każdy lubi co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 18:00, przemas15 napisał:

> Widzisz, mnie zaczyna boleć głowa od hardstyle''u/techno i tego ciągłego łup-łup-łup-bum-łup-bum.

> Wolę już zarzucić coś dięższego, posłuchać jakiś soczystych riffów krzesanych na
porządnej
> gitarce, niż słuchać maszyny.
To jest twoje zdanie ja lubię inny typ muzyki i ty inny każdy lubi co innego


W takim razie po (sami wiecie co) pisałeś pierwszego posta?
Zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 16:59, Szczur22 napisał:

> Najlepsze polskie zespoły metalowe to Behemoth, Vader
> i Vesania.

I Virgin Snatch. I tyle. Nikt więcej.

Ośmielę się sprzeciwić. Zapomniałeś o najlepszym zespole thrash metalowym w Polsce, jakim jest Acid Drinkers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 18:07, Szczur22 napisał:

> > Widzisz, mnie zaczyna boleć głowa od hardstyle''u/techno i tego ciągłego łup-łup-łup-bum-łup-bum.

>
> > Wolę już zarzucić coś dięższego, posłuchać jakiś soczystych riffów krzesanych
na
> porządnej
> > gitarce, niż słuchać maszyny.
> To jest twoje zdanie ja lubię inny typ muzyki i ty inny każdy lubi co innego

W takim razie po (sami wiecie co) pisałeś pierwszego posta?
Zal.

Po prostu chciałem się wypowiedzieć jakie jest moje zdanie na temat metalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2008 o 16:08, wacek225 napisał:

po 1.Zgodzę sie z Tobą ,że piosenki Nightwish''a to nie są nie wiadomo jakie perełki
rynku muzycznego.

Cieszę się, że myślimy podobnie :) IMO pierwsza lepsza piosenka WT jest o niebo lepsza od Nightwish''a ;) Przykładowo coś co mi się bardzo podoba, szczególnie refren :) http://pl.youtube.com/watch?v=P7CSr82D0Do najlepiej słychać z basami ;)

Dnia 22.02.2008 o 16:08, wacek225 napisał:

po 2.Fakt,Nothing Else Matters to dobry kawałek,fajnie zagrany bez zbędnych bajerów ;]

Myślę podobnie, szczególnie końcówka wpadła mi w ucho :) Swoją drogą moja koleżanka potrafi to zagrać na gitarze :D

Dnia 22.02.2008 o 16:08, wacek225 napisał:

no i po 3. LP jest dla mnie zeswpołem neutralnym - nie mam w domu jakiejś kapliczki gdzie
onanizuje sie przed ich plakatami, ale i nie potępiam go ;)

To podobnie jak ja, z tym, że IMO muzyka grana przez LP jest metalem ;)

Harvenar
No no... muszę przyznać, że też są dobre jak na Nightwish''a :) Z tych co podałeś najbardziej do gustu przypadło mi : Wish I had an Angel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 17:24, hammerfall87 napisał:

kurde same cioty hejwimetalowe tu są :P


sam zes ciota jest powiedzenie, ze z powermetalu sie wyrasta. Heavy metal to klasyka. Moim zdaniem powermetal to juz nie to, chociaz niektore utwory fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 18:39, squeglee napisał:

No, z powermetalu też. IMO i hejwi, i power są słabe. Pierwszy za lekki (sama nazwa mówi
^^), drugi zbyt pozytywny w wydźwięku i fantastyczny w treści.


Ja tam bardzo sobie cenię Heavy metal, od tego zaczynałem. Czasem odpalę też sobie jakieś utwory Iron Maiden, żeby odpocząć od ciągłej nawalanki we łbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również nic nie ma do tych dwóch gatunków metalu. Czasem lubię odpalić jakieś płyty power albo heavy. Taki mały, jedno lub kilkudniowy odpoczynek od trashu i death''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię w Heavy metalu jego melodyczność, uwielbiam to.

Polecam jeszcze raz kapele Monstrum, jest świetna, teksty po polsku

http://mirek254.wrzuta.pl/audio/9zSPkxYJy5/monstrum_-_kaplani_metalu - cos dla fannow metalu, hold kapeli dla tego rodzaju muzyki


http://www.wrzuta.pl/audio/wlKEIqvGdR/monstrum-slowa - swietna piosenka, przebojowa Słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co drugi raz dajesz praktycznie takiego samego posta? Już raz pisałeś o tej kapeli, ludzie zobaczyli, skomentowali, a dyskusja o heavy metalu toczy się do tej chwili. Nie musisz codziennie przypominać o Mostrum. Jesteś jakimś fanatycznym fanem tego zespołu, zapłacili Ci za reklame? A ja jeszcze przy okazji wspomnę, że heavy i power, to chyba jedyne dwa gatunki metalu, których nie potrafię słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 19:13, Mroczny Rev napisał:

Po co drugi raz dajesz praktycznie takiego samego posta? Już raz pisałeś o tej kapeli,
ludzie zobaczyli, skomentowali, a dyskusja o heavy metalu toczy się do tej chwili. Nie
musisz codziennie przypominać o Mostrum. Jesteś jakimś fanatycznym fanem tego zespołu,
zapłacili Ci za reklame? A ja jeszcze przy okazji wspomnę, że heavy i power, to chyba
jedyne dwa gatunki metalu, których nie potrafię słuchać.


Po prostu chce pokazać nieznaną, swietną kapelę. daje linki, tak jak wielu w tym temacie i nie baw sie w moderatora bo to nie twoja robota. Pozdrawiam. Nie rób OT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 18:35, szoszosz napisał:

> kurde same cioty hejwimetalowe tu są :P

sam zes ciota jest powiedzenie, ze z powermetalu sie wyrasta. Heavy metal to klasyka.
Moim zdaniem powermetal to juz nie to, chociaz niektore utwory fajne

Widać ,że poważny bo ironi nie załpałeś manowar to klasyka chłopczyku


A monstrum jest znany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 19:20, szoszosz napisał:

Po prostu chce pokazać nieznaną, swietną kapelę. daje linki, tak jak wielu w tym temacie
i nie baw sie w moderatora bo to nie twoja robota. Pozdrawiam. Nie rób OT


Ale wielu w tym temacie nie daje tych samych linków w odstępie jednego dnia. Tym bardziej, jeżeli już zostały skomentowane i dyskusja na temat, który wyniknął niejako z tych linków toczy się nadal. W moderatora się nie bawie, skomentowałem IMHO głupie zachowanie. A OT nie bylo, chocby dlatego, ze wyrazilem moje zdanie o pewnych gatunkach metalu ;) Wybaczcie brak polskich znakow w dalszej czesci posta, ale cos sie spsulo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 16:59, Szczur22 napisał:

> Najlepsze polskie zespoły metalowe to Behemoth, Vader
> i Vesania.

I Virgin Snatch. I tyle. Nikt więcej.

A jest jeszcze taki gitarzysta Waldemar Sorychta. Występował min w Grip.inc z Davem Lombardo. I w ogóle dużo go na świecie, jeno teraz wszystkiego nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 19:02, szoszosz napisał:

Ludzie, jesli słuchacie metalu to polecam Polską kapele Monstrum, grają na 3 gitary,
śpiewają po Polsku, grają fenomenalny, melodyczny metal, kilka przykładów, komentujcie


mocno srednie, Miecz Wikinga jest duzo lepszy, a tez graja Heavy i spiewaja po polsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 15:49, Astmatyk napisał:

Trochę autoreklamy nigdy nie zaszkodzi - pierwszy występ mojej nowej kapelki - Stone
Hell:

http://pl.youtube.com/watch?v=0PDYjqNQ14M


tragedia, wokalista bez włosow rzuca niewiadomo czym (jakby miał atak jakis O.o) muzyka... eeee ? a a wokal ? za cholere nic nie slychac poza perkusja... daj lepsze nagranie to sie bedzie mozna szerzej wypowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 17:16, Graszczur napisał:

> I Virgin Snatch. I tyle. Nikt więcej.
I Virgin Snatch. I Thy Disease. I Abused Majesty. I Crionics. A nie jakieś hejwimetalowe
cioty


eeee a Graveland, a Besatt, a Kriegsmarine, a Thunderbolt, Młga, Nów, Blakagir ? z innych gatunkow: Cold Fusion i Krępulec. Jest od cholery dobrych polskich zespolow, akurat te co wymieniles (Crionics, Abused Majesty, Thy Disease) graja ciotowaty death, albo ciotowaty black/death, wiec albo parodie blacku, albo kompletny szajs, i co latwo jezdzic po muzyce ? łatwo, a po co ? a czy to wazne, przeciez najwazniejsze jest powyzywac od ciot...

wiec sobie nie folguj zabardzo z tym "ciotowatym"... jak Ci sie cos nie podoba nie znaczy ze cos jest złe... ja lubie czasami posluchac polskiego heavy i jest mi z tym dobrze. Jak masz zamiar bezpodstawnie obrazac czyjasc muzyke to lepiej nie pisz nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować