Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Heh, ja bardzo chciałbym pojechać na metalmanię. Świetny skład itd., a szczególnie Satyricon, Vader, Megadeth... ;) Tylko jakoś nie wiem... mimo, że mieszkam nieopodal Katowic to jakoś nigdy nie byłem ani na Metalmanii, ani w "spodku" . Zresztą, pewno już i tak bilety wysprzedane, a odkupywanie za zawyżone ceny od innych ludzi to za bardzo mnie się nie podoba :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:03, Kalejdoskop86 napisał:

Heh, ja bardzo chciałbym pojechać na metalmanię. Świetny skład itd., a szczególnie Satyricon,
Vader, Megadeth... ;) Tylko jakoś nie wiem... mimo, że mieszkam nieopodal Katowic to
jakoś nigdy nie byłem ani na Metalmanii, ani w "spodku" . Zresztą, pewno już i tak bilety
wysprzedane, a odkupywanie za zawyżone ceny od innych ludzi to za bardzo mnie się nie
podoba :D .

bilety jeszcze są na allegro poszukaj a znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:05, Net.com napisał:

bilety jeszcze są na allegro poszukaj a znajdziesz :)

Ale mówiłem już, że np. na allegro.pl odpada. Jak już bym szedł to za normalną cenę, a nie 200% ;D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:13, Kalejdoskop86 napisał:

> bilety jeszcze są na allegro poszukaj a znajdziesz :)
Ale mówiłem już, że np. na allegro.pl odpada. Jak już bym szedł to za normalną cenę,
a nie 200% ;D .

na allegro są jeszcze za normalna cene czyli 120zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:14, Net.com napisał:

na allegro są jeszcze za normalna cene czyli 120zł :)

O... to zmienia postać rzeczy ;) . Nie wiem, może pojadę na metalmanię, skoro mam ku temu możliwości :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy byłem niedawno w Spodku kupić wejściówę, babszytl w okienku (swoją drogą dosć wredny)
powiedział, że bilety u nich jeszcze są, ale jak mieszkasz na drugim końcu kraju to raczej nie wchodzi to w rachubę ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie takie zespoły jak Puya i Prong? Dodam, że były gitarzysta Puyi jest obecnym gitarzystą i założycielem zespołu Ankla, o którym kiedyś pisałem zresztą, hehe. Moim ulubionym "metalowym" gitarzystą jest Mark Rizzo, obecny gitarzysta Soulfly. Gra naprawdę doskonale, rewelacyjna jest solówka, którą zagrał w "Living Sacrifice".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:35, Leslaw555 napisał:

PS:Właśnie dostałem info od staruszków, że nie pojade na żadne 25-lecie Vadera :/ ;(;(;(
Normalnie nie wytrzymam. Taki skład (moim zdaniem lepszy od tegorocznej metalmanii) i
nie ma mnie :(

To musiało zajebiście zaboleć. Ja co prawda jeszcze nie pytałem (heh, przed wyjazdem musi zakończyć sie rehabilitacja nogi), ale powinni się zgodzić, z resztą oni mają tu najmniej do gadania, a dla takich zespołów jedzie się ze zgodą lub bez ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:13, Kalejdoskop86 napisał:

> bilety jeszcze są na allegro poszukaj a znajdziesz :)
Ale mówiłem już, że np. na allegro.pl odpada. Jak już bym szedł to za normalną cenę,
a nie 200% ;D .


nie gadaj. lookaj jaka okazja! http://www.allegro.pl/item321921447_metalmania_rock_heavy_metal_spodek_8_marzec_2008 .html 90 zł! grzech nie kupić, jak co to ja i Azreix idziemy to się zgadamy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 22:16, Vesania666 napisał:

nie gadaj. lookaj jaka okazja! http://www.allegro.pl/item321921447_metalmania_rock_heavy_metal_spodek_8_marzec_2008
.html 90 zł! grzech nie kupić, jak co to ja i Azreix idziemy to się zgadamy ;]

Aaa to już sam nie wiem :D . Jak kupię i się zdecyduję (mało czasu: 5 dni) to powiem.
EDIT: I jeszcze coś: czy jest jakiś limit wiekowy? Nie chcę, aby przed wejściem okazało się, że jestem za młody na taką imprezę. Na stronie metalmanii oglądałem i nic tam nie było, ale wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 22:24, Kalejdoskop86 napisał:

> nie gadaj. lookaj jaka okazja! http://www.allegro.pl/item321921447_metalmania_rock_heavy_metal_spodek_8_marzec_2008

> .html 90 zł! grzech nie kupić, jak co to ja i Azreix idziemy to się zgadamy ;]
Aaa to już sam nie wiem :D . Jak kupię i się zdecyduję (mało czasu: 5 dni) to powiem.
EDIT: I jeszcze coś: czy jest jakiś limit wiekowy? Nie chcę, aby przed wejściem
okazało się, że jestem za młody na taką imprezę. Na stronie metalmanii oglądałem i nic
tam nie było, ale wolę się upewnić.


jak co to moja matka nam pomoże wejść ;] ale mystic festival, czy na apostasy tour nie miałem problemu wejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:35, Leslaw555 napisał:

PS:Właśnie dostałem info od staruszków, że nie pojade na żadne 25-lecie Vadera :/ ;(;(;(
Normalnie nie wytrzymam. Taki skład (moim zdaniem lepszy od tegorocznej metalmanii) i
nie ma mnie :(


to ty sie musisz jeszcz starych pytać o pozwolenie :/ działaj chłopie, działaj!! no chyba że jeszcze nie jesteś pełnoletni, wtedy rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 02:12, Drakkainen666 napisał:

możecie mi bardziej sprecyzować jaki gatunek metalu gra In Flames? czytałem, że Melodic
death metal ale Wikipedią to ja wole sie nie kierować.


a czy musi być akurat szufladka dla In Flames, czy innych kapel.. tworzy sie teraz do każdej kapeli jakiś podgatunek, a z tego nic dobrego nie wychodzi.. często mi nawet śmiać sie chce. posłuchaj tej kapeli i wyrób sobie zdanie sam. mnie In Flames za bardzo nie podchodzi za sprawą wokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 02:12, Drakkainen666 napisał:

możecie mi bardziej sprecyzować jaki gatunek metalu gra In Flames? czytałem, że Melodic
death metal ale Wikipedią to ja wole sie nie kierować.

Od melodeathu typowego miejscami odbiega, IMO teraz wplata elementy nu, nawet cząstki hardcoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 11:34, deuser napisał:

to ty sie musisz jeszcz starych pytać o pozwolenie :/ działaj chłopie, działaj!! no chyba
że jeszcze nie jesteś pełnoletni, wtedy rozumiem


No jak ktoś ma 14 lat to wiesz ;] Prosta odpowiedź od starych-->nie ma mowy !! ;(
PS:Dobrze że przynajmniej na Slipknota mnie puszczą...(może :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 12:09, Leslaw555 napisał:

> to ty sie musisz jeszcz starych pytać o pozwolenie :/ działaj chłopie, działaj!!
no chyba
> że jeszcze nie jesteś pełnoletni, wtedy rozumiem

No jak ktoś ma 14 lat to wiesz ;] Prosta odpowiedź od starych-->nie ma mowy !! ;(
PS:Dobrze że przynajmniej na Slipknota mnie puszczą...(może :) )


tak szczerze powiedziawszy to na takie koncerty powinno sie wpuszczać za okazaniem dowodu osobistego, bowiem texty i kultura towarzysząca takim wydarzeniom nie wpływa pozytywnie na umysły tak młodych ludzi.. nie obrażaj sie na mnie, ja tylko mówie że jeszcze nie czas.. nie ma co sie spieszyć, tak więc rodzice mają racje i pogódź sie z tym, oni chcą dla ciebie dobrze.. zapewniam :)

a tak nawiasem mówiąc to zszokowałeś mnie tym że masz 14 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 12:35, deuser napisał:

> > to ty sie musisz jeszcz starych pytać o pozwolenie :/ działaj chłopie, działaj!!

> no chyba
> > że jeszcze nie jesteś pełnoletni, wtedy rozumiem
>
> No jak ktoś ma 14 lat to wiesz ;] Prosta odpowiedź od starych-->nie ma mowy !!
;(
> PS:Dobrze że przynajmniej na Slipknota mnie puszczą...(może :) )

tak szczerze powiedziawszy to na takie koncerty powinno sie wpuszczać za okazaniem dowodu
osobistego, bowiem texty i kultura towarzysząca takim wydarzeniom nie wpływa pozytywnie
na umysły tak młodych ludzi.. nie obrażaj sie na mnie, ja tylko mówie że jeszcze nie
czas.. nie ma co sie spieszyć, tak więc rodzice mają racje i pogódź sie z tym, oni chcą
dla ciebie dobrze.. zapewniam :)

a tak nawiasem mówiąc to zszokowałeś mnie tym że masz 14 lat



Co ty gadasz chyba 14 powinien być już świadomy,po drugie taki koncert moze byc tylko 1 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować