Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Pojawiło się troszeczkę informacji na www.vader.pl/xxv. W tym cena biletów-130zł w przedsprzedaży i (mlah!)150zł w dniu koncertu. No i czekamy na ten jeszcze jeden zespół ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja coś widzę że tu poookaźna grupka się na Vadera zbiera ;P Zaczynało się od 4 osób, a teraz chyba ok. 10 będzie ;] Ładnie, ładnie panowie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 20:19, Drakkainen666 napisał:

> > Trza będzie może zebrać się na jakimś złocistym napoju przed gigiem ;) Wydarzenie

> miodne.
> A squeglee wisi mi już 5 piw!
> Tylko część (większość?) z nas będzie niepełnoletnia :P

ja w lipcu kończe 18-mnache wiec spokojnie, gdzieś piwko bede mógł zakupić.


raczej i bez tego spokojnie możesz kupić... :)
a na Vadera również się wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co do piwka to mam (dla mnie oczywiście) złe informacje. Mój staruszek chce się zabrać ! Rockmen po 40 słuchający Led Zeppelin, Black Sabbath, Pink Floyd, Genesis, klasyki ma zamiar jechać ze mną na koncert metalowy ;] Tymbardziej że "na to co słucham" mówi kloaka...Z jednej strony muzyczny autorytet, z drugiej nie potrafi pojąć piękna metalu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 20:47, Leslaw555 napisał:

No co do piwka to mam (dla mnie oczywiście) złe informacje. Mój staruszek chce się zabrać
! Rockmen po 40 słuchający Led Zeppelin, Black Sabbath, Pink Floyd, Genesis, klasyki
ma zamiar jechać ze mną na koncert metalowy ;] Tymbardziej że "na to co słucham" mówi
kloaka...Z jednej strony muzyczny autorytet, z drugiej nie potrafi pojąć piękna metalu
;P


pewnie chce zadbać o twoja psychike np zasłoni ci oczy ręką jak beda palić biblie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 20:52, hammerfall87 napisał:

pewnie chce zadbać o twoja psychike np zasłoni ci oczy ręką jak beda palić biblie :)


Nie no bez przesady ;P Chce jechać dla "opieki nade mną, bo za młody jestem na takie wyjazdy". Dobrze w sumie ;] Może się przekona do metalu, jak mu przed koncertem coś zapuszczę, a potem jeszcze live usłyszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 20:47, Leslaw555 napisał:

No co do piwka to mam (dla mnie oczywiście) złe informacje. Mój staruszek chce się zabrać
! Rockmen po 40 słuchający Led Zeppelin, Black Sabbath, Pink Floyd, Genesis, klasyki
ma zamiar jechać ze mną na koncert metalowy ;] Tymbardziej że "na to co słucham" mówi
kloaka...Z jednej strony muzyczny autorytet, z drugiej nie potrafi pojąć piękna metalu
;P


mój ojciec też się chyba wybiera ale nie zemną naszczęście:P mimo wszystko z piwem problemu nie będzie bo wkońcu jestem pełnoletni... a ty Leslaw555 ile masz lat że przy ojcu nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 20:55, kultmaciek napisał:

mój ojciec też się chyba wybiera ale nie zemną naszczęście:P mimo wszystko z piwem problemu
nie będzie bo wkońcu jestem pełnoletni... a ty Leslaw555 ile masz lat że przy ojcu nie
możesz?


Wystarczająco ;P Pełnoletni nie jestem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 20:58, Leslaw555 napisał:

> mój ojciec też się chyba wybiera ale nie zemną naszczęście:P mimo wszystko z piwem
problemu
> nie będzie bo wkońcu jestem pełnoletni... a ty Leslaw555 ile masz lat że przy ojcu
nie
> możesz?

Wystarczająco ;P Pełnoletni nie jestem ;]


no to już jasne dla czego piwko będzie dla Ciebie problemem :P chociaż to żaden problem można się obyć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 21:08, hammerfall87 napisał:

Najlepsze koncerty są bez opieki rodzicielskiej ,poczujesz tą wolnosc bo 18 roku życia,i
koncerty najlepsze sa z dobra ekipa i browarem :)


Proste ;] Szkoda mi właśnie tych rzeczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 21:09, Leslaw555 napisał:

> Najlepsze koncerty są bez opieki rodzicielskiej ,poczujesz tą wolnosc bo 18 roku
życia,i
> koncerty najlepsze sa z dobra ekipa i browarem :)

Proste ;] Szkoda mi właśnie tych rzeczy ;]


Ja wrescie pojade na ironów spokojnie z kumpalmi i pociągiem.A tak z ciekawości wybiera się ktoś na nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 20:14, Graszczur napisał:

> Trza będzie może zebrać się na jakimś złocistym napoju przed gigiem ;) Wydarzenie
miodne.
A squeglee wisi mi już 5 piw!
Tylko część (większość?) z nas będzie niepełnoletnia :P

I tak nie pijesz! Ja bardzo chętnie wypiję złocisty trunek przed koncertem.
Tu macie kolejne logo: hard one!
http://static.metal-archives.com/images/2/9/7/5/2975_logo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2008 o 20:44, kultmaciek napisał:

raczej i bez tego spokojnie możesz kupić... :)

to prawda, lecz nie w każdym miejscu.

Dnia 18.04.2008 o 20:44, kultmaciek napisał:

a na Vadera również się wybieram


powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dowiedziałem się, że nie pojadę na koncert mojej ulubionej grupy - Metallica - ogarnął mnie szał. Lecz dzisiaj, czytając irlandzkiego Weekender''a dowiedziałem się, że Metallica wraz z Tenacious D wystąpi w Dublińskim Marley Park 20 sierpnia :D. Nie pozostaje mi nic innego niż tylko czekać z niecierpliwością =).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 21:24, Bifur napisał:

Kiedy dowiedziałem się, że nie pojadę na koncert mojej ulubionej grupy - Metallica -
ogarnął mnie szał. Lecz dzisiaj, czytając irlandzkiego Weekender''a dowiedziałem się,
że Metallica wraz z Tenacious D wystąpi w Dublińskim Marley Park 20 sierpnia :D. Nie
pozostaje mi nic innego niż tylko czekać z niecierpliwością =).


koncert Metallici z Tenacious D powiem tylko jedno - lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować