Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2008 o 12:57, hammerfall87 napisał:

dokładnie trzeba się wsłuchać i gadanie że black nie ma melodii czy death to też nie
prawda :)


Nie powiedziałem że nie mają melodii ale macie rację przegiąłem mówiąc ogólni że death metalu nie da się zrozumieć ale nie zaprzeczycie że są zespoły gdzie oprócz bełkotu i ostrych rifów nie ma nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 13:01, BANITA PL napisał:

> dokładnie trzeba się wsłuchać i gadanie że black nie ma melodii czy death to też
nie
> prawda :)

Nie powiedziałem że nie mają melodii ale macie rację przegiąłem mówiąc ogólni że death
metalu nie da się zrozumieć ale nie zaprzeczycie że są zespoły gdzie oprócz bełkotu i
ostrych rifów nie ma nic?


Też prawda ale death metal ogólnie metal cały się rozwinął kapele death metalowe i blackowe grają z większym rozmachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 13:03, hammerfall87 napisał:

Też prawda ale death metal ogólnie metal cały się rozwinął kapele death metalowe i blackowe
grają z większym rozmachem

Co prawda to prawda... W tym przypadku zaprzeczyć było by po prostu głupio...
Zmieńmy temat. Zna z was ktoś taką fińską kapelę Tarot? Jej głównym wokalistą jest Marco Hientala, tak tak to ten sam typek co basista Nightwisha no i wokalista też. A jak wy uważacie czy gra na dwa fronty (dobrze mu to wychodzi) jest opłacalna? Dla przykładu Marco grający w NW i w Tarocie oraz np. Tarja która przed odejściem z NW już miała własną kapelę pod jakże oryginalną nazwą Tarja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 13:08, BANITA PL napisał:

Co prawda to prawda... W tym przypadku zaprzeczyć było by po prostu głupio...
Zmieńmy temat. Zna z was ktoś taką fińską kapelę Tarot? Jej głównym wokalistą jest Marco
Hientala, tak tak to ten sam typek co basista Nightwisha no i wokalista też. A jak wy
uważacie czy gra na dwa fronty (dobrze mu to wychodzi) jest opłacalna? Dla przykładu
Marco grający w NW i w Tarocie oraz np. Tarja która przed odejściem z NW już miała własną
kapelę pod jakże oryginalną nazwą Tarja ;P

Och, Tarot super gra, jestem jego fanem! :)
W ogóle Marco dobrze gra i śpiewa, a to, że gra w dwóch zespołach to nie jest nic złego wg. mnie.

Co do Tarji to miała ten swój zespół i dobrze, że ma go nadal, bo po wywaleniu z NW musiałaby od nowa zacząć, a tak to już ma zaczętą nową karierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 13:21, Kalejdoskop86 napisał:

Co do Tarji to miała ten swój zespół i dobrze, że ma go nadal, bo po wywaleniu z NW musiałaby
od nowa zacząć, a tak to już ma zaczętą nową karierę.

Moim zdaniem ta zmiana nie wyszła jej na dobre. Oglądałem kilka kawałków z koncertów i... moim zdaniem Nightwish składający się tylko z Tuomasa i Emppu grałby lepiej ale to tylko moje zdanie. Co do Tarota mój ulubione kawałki to Wings Of Darkness i Pyre of Gods

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 13:30, BANITA PL napisał:

Moim zdaniem ta zmiana nie wyszła jej na dobre. Oglądałem kilka kawałków z koncertów
i... moim zdaniem Nightwish składający się tylko z Tuomasa i Emppu grałby lepiej ale
to tylko moje zdanie. Co do Tarota mój ulubione kawałki to Wings Of Darkness i Pyre of
Gods

Prawda, ale może to złudzenie? Razem fajniej wyglądali, a tak Tarja osobno z innym zespołem dziwna się wydaje :) . Już bardziej Anette pasuje, mimo że zespół zmienił rodzaj muzyki (to już nie jest Gothic :P ) .

Wracając do Tarota to Pyre of Gods wymiata :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2008 o 13:38, Kalejdoskop86 napisał:

Prawda, ale może to złudzenie? Razem fajniej wyglądali, a tak Tarja osobno z innym zespołem
dziwna się wydaje :) . Już bardziej Anette pasuje,

Moim zdaniem Anette pomaga się odrodzić NW i dobrze jej to wychodzi!

Dnia 06.05.2008 o 13:38, Kalejdoskop86 napisał:

Wracając do Tarota to Pyre of Gods wymiata :) .

THE BEST OF THE BEST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 13:42, BANITA PL napisał:

Moim zdaniem Anette pomaga się odrodzić NW i dobrze jej to wychodzi!

No wiesz, moim zdaniem taki był zamiar :) . Spokojnie Marco mógłby wokal dawać. W prawdzie dużo daje wokalu na najnowszym albumie, ale Anette nawet bardzo dobrze swoją robotę robi. NW zmienił trochę styl, ale na dobry :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 13:46, Kalejdoskop86 napisał:

> Moim zdaniem Anette pomaga się odrodzić NW i dobrze jej to wychodzi!
No wiesz, moim zdaniem taki był zamiar :) . Spokojnie Marco mógłby wokal dawać. W prawdzie
dużo daje wokalu na najnowszym albumie, ale Anette nawet bardzo dobrze swoją robotę robi.
NW zmienił trochę styl, ale na dobry :) .

Zgadzam się ale jeżeli powiesz że jest to pop-rock to obiecuje wsiadam w autobus znajdę twój dom i zabiję twojego kota... a jak nie masz kota to Ci go kupię i go zabiję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 13:51, BANITA PL napisał:

Zgadzam się ale jeżeli powiesz że jest to pop-rock to obiecuje wsiadam w autobus znajdę
twój dom i zabiję twojego kota... a jak nie masz kota to Ci go kupię i go zabiję!

NIEEEE!!! :D
Lubię koty, ale nie mam go :) .

Wtedy źle mnie zrozumiałeś. Momentami to można mieć wrażenie, że to pop-rock, ale ogólnie to metal :D .

Ty się wściekasz, a wiesz jak ja jestem zły, jak ktoś mówi o Satyriconie "black''n''roll"??? >:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 13:53, Kalejdoskop86 napisał:

Ty się wściekasz, a wiesz jak ja jestem zły, jak ktoś mówi o Satyriconie "black''n''roll"???
>:(

Ja go tak nie nazwę bo go nie znam więc się nie wypowiadam... Proste i Logiczne... Co sądzisz o zespole Children Of Bodom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 13:54, BANITA PL napisał:

Ja go tak nie nazwę bo go nie znam więc się nie wypowiadam... Proste i Logiczne... Co
sądzisz o zespole Children Of Bodom?

A fajny zespół, fajne słowa i fajnie grają... no i tytuł zespołu. Chyba nie muszę mówić, o jakim zdarzeniu on opowiada, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 13:53, Kalejdoskop86 napisał:

Ty się wściekasz, a wiesz jak ja jestem zły, jak ktoś mówi o Satyriconie "black''n''roll"???


Bo ostatnia płyta to jest black''n''roll (jeśli już się bawić na całego w szufladkowanie muzyki). I bynajmniej nie ma w tym stwierdzeniu nic obraźliwego. "Now, Diabolical" jest naprawdę świetnym kawałkiem muzyki, a partie Frosta są niesamowite - niby proste, ale hm... hipnotyzujące?

Lepszy "black''n''roll" niż kolejna "Nemesis Divina". Przynajmniej ja tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 14:04, VBone napisał:

Bo ostatnia płyta to jest black''n''roll (jeśli już się bawić na całego w szufladkowanie
muzyki). I bynajmniej nie ma w tym stwierdzeniu nic obraźliwego. "Now, Diabolical" jest
naprawdę świetnym kawałkiem muzyki, a partie Frosta są niesamowite - niby proste, ale
hm... hipnotyzujące?

No wieeem, ale nazywanie tak całego zespołu?

Dnia 06.05.2008 o 14:04, VBone napisał:

Lepszy "black''n''roll" niż kolejna "Nemesis Divina". Przynajmniej ja tak sądzę.

Nemesis Divina była najlepszą płytą Satyricona i jest według mnie jedną z najlepszych metalowych płyt. Kawałek Mother North jest po prostu genialny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Children Of Bodom, to świetny zespół, ale nie można przesadzić. Ja przez ostatni miesiąc słuchałem ich cały czas i teraz mam już dość :P. Co do nowego Nightwisha, to jak dla mnie razem z wokalem Tarji zespół dla mnie odszedł. NIe potępiam tu nikogo, kto nadal ten zespół lubi, jednak ja uważam, że wokal jest niezwykle istotny, a Anttte zrobiła z Nightwisha zespół pokroju Within Temptation. Co do reszty zespołu, to grają nawet lepiej niż poprzednio. Z Dark Passion Play podobał mi się jedynie "Bye, bye beautiful".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 14:01, Kalejdoskop86 napisał:

> Ja go tak nie nazwę bo go nie znam więc się nie wypowiadam... Proste i Logiczne...
Co
> sądzisz o zespole Children Of Bodom?
A fajny zespół, fajne słowa i fajnie grają... no i tytuł zespołu. Chyba nie muszę mówić,
o jakim zdarzeniu on opowiada, nie? :D

LOL z kim ty mówisz! Moim zdaniem kawałek Trashed Lost AND STR cośtam wymiata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 14:06, BANITA PL napisał:

LOL z kim ty mówisz! Moim zdaniem kawałek Trashed Lost AND STR cośtam wymiata!

A co to ma wspólnego z moim postem? Wiem, że mówię z tobą. Pisz bardziej składniej proszę ;D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 14:10, Kalejdoskop86 napisał:

> LOL z kim ty mówisz! Moim zdaniem kawałek Trashed Lost AND STR cośtam wymiata!
A co to ma wspólnego z moim postem? Wiem, że mówię z tobą. Pisz bardziej składniej proszę
;D .

offtop
Chodziło mi o to że pytasz się czy wiem o jakie wydażenie chodzi a ja mówię że "czy ty wiesz z kim rozmawiasz" w sensie że oczywiście że wiem
/offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 14:11, BANITA PL napisał:

offtop
Chodziło mi o to że pytasz się czy wiem o jakie wydażenie chodzi a ja mówię że "czy ty
wiesz z kim rozmawiasz" w sensie że oczywiście że wiem
/offtop

Ach, ok. :)
A co sądzisz o zespole Bathory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 14:12, Kalejdoskop86 napisał:

> offtop
> Chodziło mi o to że pytasz się czy wiem o jakie wydażenie chodzi a ja mówię że "czy
ty
> wiesz z kim rozmawiasz" w sensie że oczywiście że wiem
> /offtop
Ach, ok. :)
A co sądzisz o zespole Bathory?

Nie znam a co opłaca się poświęcić dla nich czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować