Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Zgodze się, że Doda to nie jest trv death metal pokroju Vadera, ale jednak trochę bardziej czuć tu gitarowe granie niż w innych produktach tej klasy w Polskim biznesie muzycznym. Przesluchaj sobie na youtubie parę kawalkow, zdziwisz się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 23:16, mtobi napisał:

Zgodze się, że Doda to nie jest trv death metal pokroju Vadera, ale jednak trochę bardziej
czuć tu gitarowe granie niż w innych produktach tej klasy w Polskim biznesie muzycznym.
Przesluchaj sobie na youtubie parę kawalkow, zdziwisz się:P


Ale dla mnie dalej to jest kicz muzyczny,doda jest fanką metalu ale nie gra bo metal się nie sprzeda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowię, że nie jest to metal, a nawet jeśli, to jego bardziej popowa odmiana. Mimo wszystko, delikatne inspiracje tu widać (jakby nie bylo, nagrywali to jej muzycy z stano i gitary momentami całkiem ostro). Przesłuchaj sobie chociażby kawalek Judasze, naprawdę autentycznie bylę mzdziwiony, że Doda może tak brzmieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu ludzie tępią innych za to, od czego zaczynali? Przecież od czegoś chyba trzeba czy od razu rzut na głęboką wodę? Mówię o długotrwałych związkach, a nie coś w stylu, że zgram muzykę koledze i nieważne czy black czy death, nieważne jakie zespoły, wszystko mu się podoba. Dziwny jest ten świat...

Ja sam zaczynałem od Metalliki, niedługo później Children of Bodom -> Cradle of Filth -> Therion. Dziwne? Koleżanka mi takie doradziła, potem już było z górki, samemu wszystkiego się doszukiwało... Swoją drogą Kredki zostały mi do teraz (płyty do "Bitter Suites"). Nowe Kredki to komercyjny gniot na klasę światową (tzw. światowej klasy gniot ;>), który rżnie głupa z fanów udając zatwardziałych trve satanistów. Tak dalej Dani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 23:08, mtobi napisał:

Kojarzycie może pisemlko Hard Rocker ? Bardzo przyjemne nie powiem, pisze o typowo "niszowych"
gatunkach metalu i o ich malo znanych przedstawicielach :P


Znamy, znamy. Jakiś czas temu dostałem nawet reklamę ''pierwszy numer już wkrótce'' (czy jakoś tak), gdy przysłali mi płyty z black-shop-com ;]. Imo niszowe gatunki to black metal, w porywach death, chociaż to już mniej. Ogólnie z pism o metalu wolę Metal Hammer, 7Gates.

Dnia 09.05.2008 o 23:08, mtobi napisał:

(...) W rzeczonym piśmie,
Nowa plyta Dody dostalą 9.5/10 (!).


A co to do cholery ma być? Może jeszcze wcisną kity, że to pop-rock? Żal się robi, jaki pismo nisko może upaść. Nic osobistego do Dody nie mam, ale pop-rock (naciągane...) w Hard Rocku to ''lekkie'' przegięcie ;/.

Dnia 09.05.2008 o 23:08, mtobi napisał:

Z ciekawości, sam posluchalem paru kawalkow. I nie
powiem, to da się słuchać.
I to nawet z przyjemnością !


Bluźnisz! :D Jak mówiłem nic do Dody nie mam, ale lepiej nie zarażać się tym komercyjnym syfem, bo jeszcze zostanie :P

Dnia 09.05.2008 o 23:08, mtobi napisał:

Niestety płyta jest promowana
mocno przesłodzoną emo-balladką ktora nie oddaje sensu plyty.


To płyty Dody miały jakikolwiek sens? Bo ja myślałem, że jedyny sens płyt Dody to wciskanie ludziom wypromowanego shitu okraszonego drogim (nie wygląda ;)) teledyskiem.

Dnia 09.05.2008 o 23:08, mtobi napisał:

Mamy tam parę naprawdę
fajnych, nagranych z pazurem kawałkow i całkiem niezle gitarowe riffy.


Aż mnie nosi... Doda i gitarowe riffy? Wiem, że słodkie gwiazdeczki chcą być ''gwiazdami rocka'' (ile razy ja to słyszałem...), ale bez przesady...

Dnia 09.05.2008 o 23:08, mtobi napisał:

Niektore kawalki
przypominają trochę Evanescence


Nie orientuję się co gra Evanescence, ale z tego co wiem to taka Doda tylko umalowana na czarno i z mniejszym biustem. Jeden shit :P

Dnia 09.05.2008 o 23:08, mtobi napisał:

ewentualnie lżejsze kawalki Nightwisha.


Łeee... Lżejszy Nightwish jest lżejszy od Kombi ;D Tragedia... Nightwish z pierwszych płyt, kiedy grał jeszcze jako taki mocniejszy metal to było coś. Do tego śpiewał wtedy wokalista. Teraz to jakaś opera mydlana z tego Nightwisha jest, tyle, że tania.

Dnia 09.05.2008 o 23:08, mtobi napisał:

Co wy sądzicie.


Co ja sądzę to już napisałem ;] Ogólnie rzecz biorąc Hard Rocker dostał chyba sporo w łapę, bo Doda w czasopiśmie o rocku to tak jakby ogłosić Deep Purple czy też inną Nirvanę bogami black metalu... Lipa po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 01:52, hammerfall87 napisał:

A dla metal hammer bedzie gazetą sprzedawczyków,bo oni recenzują kapele które są zazwyczaj
na topie i które są pod ich patronem :)


No, ale taka jest już kolej rzeczy ;] To w sumie normalne, bo redaktorzy tej gazety myślą że nikt by nie kupował Metal Hammera, gdyby nie recenzowali popularnych zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 10:32, Leslaw555 napisał:

> A dla metal hammer bedzie gazetą sprzedawczyków,bo oni recenzują kapele które są
zazwyczaj
> na topie i które są pod ich patronem :)

No, ale taka jest już kolej rzeczy ;] To w sumie normalne, bo redaktorzy tej gazety myślą
że nikt by nie kupował Metal Hammera, gdyby nie recenzowali popularnych zespołów.


wywiady czasami są sztywne bo zadający pytania silą na inteligentów co im zabawnie wychodzi.Ale to moje odczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 10:54, squeglee napisał:

La, la, la: http://sklep.smstep.pl/index.php?menu=album&kodKreskowy=7320470088944
Ja tam się wstrzymam. Drogo i niepewnie ;P. Nie no, sklep ma sporo pozytywów na allegro.
Ale cena mnie odrzuca.


heh, nie znam się na sklepach internetowych ale co oznacza "prawdopodobieństwo dostawy : 60%"? Fanów metalu torturować losowymi dostawami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 11:46, Wintesun napisał:

heh, nie znam się na sklepach internetowych ale co oznacza "prawdopodobieństwo dostawy
: 60%"? Fanów metalu torturować losowymi dostawami?

Że na 60 % sprowadzą tę płytę. I tak na allegro będzie za 49.90, na mysticu tez coś koło tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę naciągnę ten temat za co przepraszam ale czy jedzie ktoś z was do Wawy na Billy Talenta? Wiem że to nie metal ale chciałbym po prostu wiedzieć. Może pojedziemy razem? Dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 12:54, BANITA PL napisał:

Może trochę naciągnę ten temat za co przepraszam ale czy jedzie ktoś z was do Wawy na
Billy Talenta? Wiem że to nie metal ale chciałbym po prostu wiedzieć. Może pojedziemy
razem? Dajcie znać


Nie lepiej na iron maiden ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 12:58, hammerfall87 napisał:

> Może trochę naciągnę ten temat za co przepraszam ale czy jedzie ktoś z was do Wawy
na
> Billy Talenta? Wiem że to nie metal ale chciałbym po prostu wiedzieć. Może pojedziemy

> razem? Dajcie znać

Nie lepiej na iron maiden ?

Wiesz nie zrozum mnie źle ale nie przepadam za nimi... ;/ A po ile są bilety na IM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 13:02, hammerfall87 napisał:

130 zł

No widzisz a na BT jeszcze są po 80 no i będzie się można na nim fajnie pobawić... Kiedyś słyszałem jakiś kawałek IM i powiem szczerze fajniej będzie (chyba) na BT... Będzie po prostu weselej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2008 o 11:54, squeglee napisał:

I tak na allegro będzie za 49.90, na mysticu tez coś koło
tego.

Nie no, to nie ma co się napalać i już kupować. Parę dni jeszcze się poczeka i będzie... Tak myślę kupić ''''Dominion VIII'''' razem z ostanim Dismember. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 13:04, BANITA PL napisał:

> 130 zł
No widzisz a na BT jeszcze są po 80 no i będzie się można na nim fajnie pobawić... Kiedyś
słyszałem jakiś kawałek IM i powiem szczerze fajniej będzie (chyba) na BT... Będzie po
prostu weselej ;/


Haha ! ''Będzie po prostu weselej'' Normalnie ubaw po pachy ! Więcej takich postów ! Jedźcie na BT, nie na Maidenów ! Może bojkot koncertu IM, bo on smutny będzie ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 18:32, Leslaw555 napisał:

Haha ! ''Będzie po prostu weselej'' Normalnie ubaw po pachy ! Więcej takich postów !
Jedźcie na BT, nie na Maidenów ! Może bojkot koncertu IM, bo on smutny będzie ? ^^

Czy ktoś powiedział że on będzie smutny? Chodzi mi o to że BT to są jeszcze młodziaki którzy myślą jak młodziaki i przynajmniej moim zdaniem lepiej będą się "komunikować" z publiką, a przynajmniej z tą w moim wieku (16 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 18:32, Leslaw555 napisał:

> > 130 zł
> No widzisz a na BT jeszcze są po 80 no i będzie się można na nim fajnie pobawić...
Kiedyś
> słyszałem jakiś kawałek IM i powiem szczerze fajniej będzie (chyba) na BT... Będzie
po
> prostu weselej ;/

Haha ! ''Będzie po prostu weselej'' Normalnie ubaw po pachy ! Więcej takich postów !
Jedźcie na BT, nie na Maidenów ! Może bojkot koncertu IM, bo on smutny będzie ? ^^


Jak zafunduje mi ktoś bilet i jakąś znieczulice to pojade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować