Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Już od dawna słucham Megadeth ale dopiero teraz zwróciłem uwagę, że na kawałku When dave gra na kaczce! Niestety nie ma tego w wersji live na youtube więc nie mogę tego zobaczyć:/ Ale naprawdę to jest kaka, a nie pamiętam żeby Megadeth kiedykolwiek grało na wah wahu...l Ale naprawdę efekt jest super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ajj, sorry. W bluzy patrzyłem ;P. Co nie zmienia faktu, że bluz jest jak na lekarstwo, koszulek już trochę więcej ;P Już myślałem, że jakieś wtyki tam masz, ale teraz już Ci wierzę, muszę zacząć częściej szperać, chociaż wątpię, że będą koszulki Lifelovera, Silencera, Xasthura... UG, wiadomo. Ale cii, może się trafi jakaś fajna okazja ;]. Swego czasu w reklamie Nuclear Blast dołączonej do jakiejś tam płyty, wiem, że mam sporo płyt CD od Nuclear Blasta, więc sporo i tych ulotek było... Otóż była tam reklama koszulki Samaela, ale jakie cudo... Cała farbowana, taka bordowo-czarna, ale bym sobie taką sprawił z chęcią, ale nie ma co marzyć :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy tak sobie o tych koszulkach rozmawiacie, chętnie bym sobie z tego sklepu sprawił jakąś, ale boje sie o jakość materiału.. no bo co można dostać za jakieś 18- 30 zeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 16:21, deuser napisał:

wy tak sobie o tych koszulkach rozmawiacie, chętnie bym sobie z tego sklepu sprawił jakąś,
ale boje sie o jakość materiału.. no bo co można dostać za jakieś 18- 30 zeta?


no ja mam wlasnie na sobie taka jedna za 30 pln, kupilem ja ponad rok temu na kropie, nadruczek jak nowka, lekko wyblakla czern (piore w pralce), ale spokojnie mozna na ulice z tym wyjsc - wyglada bardzo dobrze, nic nie porozciagane czy przetarte.

Zreszta ja nie kupuje tych koszulek na jakis dluzszy czas (srednio 2 lata zycia), teraz juz mi sie w szafce nie mieszcza i bede musial pewno czesc wywalic (przerobic na scierki), na rzecz nowych ;)

co do bluz to sie nie wypowiem bo takowych nie nosze, drazni mnie dlugi rekaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stop, stop, stop. Zależy jaki nadruk ;). Zależy też jak dbasz o produkt i czy jest to koszulka, czy bluza. Przykład? Mam bluzę z nadrukiem "MayheM" (kvltowe logo jak c*vj ;)) i trochę się "pocięło". Nie jest to zły stan, z przodu chyba po lewej stronie jest trochę bardziej "pocięte", z tyłu praktycznie zero. Zawsze dbałem o tą bluzę, nawet w półce złożona była tylko na jedną część, kładłem ją na wierzch, żeby nic tam się nie stało... Ale taki urok tego loga. Chcesz to sprawdź sobie gdzieś w internecie jeżeli nie kojarzysz, logo jest dość duże i ma miejscami bardzo cienkie paski, więc co tu się dziwić...

Za to koszulka Burzum "Det Som Engang Var" (jedna z najlepszych płyt jaką w życiu słyszałem...), nadruk z przodu jest praktycznie na całą koszulkę, logo Burzum, na dole Det Som Engang Var, a po środku powiększona okładka płyty (wymiata ^^). Bardzo przyzwoicie to wszystko zrobione, więc póki co idealny stan, a już z 2 czy trzy miesiące ją już mam. Z tyłu są tytuły tracków, też nie widać śladów użytkowania. To samo ma się z koszulką "Satyricona", po prostu logo z tyłu i przodu, mało nadruku, ale póki co stan idealny. Takich przykładów mogę wymienić więcej ;].

Swoją drogą teraz czaję się na coś z całościowym nadrukiem... Samaela nie zdobędę, ale nie zawsze można coś innego znaleźć ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 16:52, Wayzin napisał:

Stop, stop, stop. Zależy jaki nadruk ;).


prosta, najlepiej mały nadruk, upatrzyłem sobie na przykład taką za 18 zeta, Burzum - same logo, takie mnie interesują

Dnia 06.06.2008 o 16:52, Wayzin napisał:

Zależy też jak dbasz o produkt


dbam i to bardzo, koszulki jak i spodnie czy bluzy piore na lewej stronie, tak samo je susze, nie płowieją.. TO WAżNE, róbcie właśnie w ten sposób, to zdecydowanie przedłuża żywotność materiału i koloru!!

Dnia 06.06.2008 o 16:52, Wayzin napisał:

i czy jest to koszulka, czy bluza.


koszulki, tylko koszulki mnie interesują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej chłopaki słuchajcie właśnie sobie przypomniałem, że na koncercie metalliki znalazłem kostkę do gry Machine Head jak myślicie ile to jest warte na Allegro? kostki metki nawet po 200zł chodzą ale MH nie widziałem:/ Jak na moje oko to koło 100zł ale nie jestem pewien:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 17:43, THE WITCHER1990 napisał:

Ej chłopaki słuchajcie właśnie sobie przypomniałem, że na koncercie metalliki znalazłem
kostkę do gry Machine Head jak myślicie ile to jest warte na Allegro? kostki metki nawet
po 200zł chodzą ale MH nie widziałem:/ Jak na moje oko to koło 100zł ale nie jestem pewien:/

Ja kiedyś dostałem od właściciela metal shopu w Krakowie kostkę Machine Heada za darmo w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 17:43, THE WITCHER1990 napisał:

Ej chłopaki słuchajcie właśnie sobie przypomniałem, że na koncercie metalliki znalazłem
kostkę do gry Machine Head jak myślicie ile to jest warte na Allegro? kostki metki nawet
po 200zł chodzą ale MH nie widziałem:/ Jak na moje oko to koło 100zł ale nie jestem pewien:/


wystaw na licytacje, a sie przekonasz ile to warte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci, że mnie tym nie pocieszyłeś:/ MH nie lubie, nie podoba mi się więc chce to sprzedać ale jak skoro mówisz, że w muzycznym można dostać będzie ciężko:/ Oczywiście Metalliki bym nie sprzedał tylko zrobił do niej łańcuszek i nosił jak amulet odstraszający technołomy:D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 17:55, deuser napisał:

> Ej chłopaki słuchajcie właśnie sobie przypomniałem, że na koncercie metalliki znalazłem

> kostkę do gry Machine Head jak myślicie ile to jest warte na Allegro? kostki metki
nawet
> po 200zł chodzą ale MH nie widziałem:/ Jak na moje oko to koło 100zł ale nie jestem
pewien:/

wystaw na licytacje, a sie przekonasz ile to warte ;)

Tylko, że jak pójdzie za czteropak żubra to nie będę zadowolony:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 17:57, THE WITCHER1990 napisał:

Powiem ci, że mnie tym nie pocieszyłeś:/ MH nie lubie, nie podoba mi się więc chce to
sprzedać ale jak skoro mówisz, że w muzycznym można dostać będzie ciężko:/ Oczywiście
Metalliki bym nie sprzedał tylko zrobił do niej łańcuszek i nosił jak amulet odstraszający
technołomy:D :p


a ja ci powiem że kostki od Satrianiego, komplet ( 10szt.) kosztuje około 20 zeta, ale to są kostki przeznaczone na sprzedaż a nie żywcem zdobyte na koncercie.. ja bym wystawił na Allegro z konkretnym opisem, a nóz, widelec, zarobisz na niej z pare dyszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę zrobić tylko chciałem wiedzieć jaką minimalną cenę dać:/ Hehe o ile to jest w ogóle kostka MH bo niby ma inicjały MH i jakiś podpis ale pewien nie jestem:D No i jest taka jakby cyrklem podrapana ale to po to by podczas tego napierdal@%^& się nie wyśliznęła z ręki (chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 18:08, THE WITCHER1990 napisał:

Tak myślę zrobić tylko chciałem wiedzieć jaką minimalną cenę dać:/ Hehe o ile to jest
w ogóle kostka MH bo niby ma inicjały MH i jakiś podpis ale pewien nie jestem:D


wystaw za 10.. już zarobiłeś.. + koszty wysyłki, myśle że sie ktoś skusi.. tylko konktert opis i nazwa aukcji, a gwarantuje że sprzedasz!! :)

Dnia 06.06.2008 o 18:08, THE WITCHER1990 napisał:

No i jest taka jakby cyrklem podrapana ale to po to by podczas tego napierdal@%^& się nie
wyśliznęła z ręki (chyba)


raczej napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 18:41, mtobi napisał:

Za ile by popchnal ? Chcialbym miec jaks pamiatke z tego koncertu (bylem hell fuckin
yeah!!!). Daj jakis foto :P

Nie mam jak zrobić fotki, bynajmniej na razie. Jeśli pójdę do kolegi to może u niego uda mi się zrobić jakieś foto. Co do ceny to tak jak widzisz ciągle nie wiem nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 18:46, THE WITCHER1990 napisał:

> Za ile by popchnal ? Chcialbym miec jaks pamiatke z tego koncertu (bylem hell fuckin

> yeah!!!). Daj jakis foto :P
Nie mam jak zrobić fotki, bynajmniej na razie. Jeśli pójdę do kolegi to może u niego
uda mi się zrobić jakieś foto. Co do ceny to tak jak widzisz ciągle nie wiem nic:/


od 10 aukcja, a jak sie sprzeda? wynik będzie około 30-50 zeta, nad taką kwotą bym sie zastanawiał!! ..sam bym wziął ale kostki mam i to dobre :)

EDIT: na gg puściłem sygnał ale widze że już wiesz, miło.. działaj facet!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 18:03, squeglee napisał:

Mój montaż (...)

Hłehłe. Nigdy mi się takie filmiki nie znudzą. :D Bardzo dobrze dobrane kawałki, jak się zaczęło od At the Gates to już mnie miałeś. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować