Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Ja ostatnio jestem pod wpływem gatunku DSBM (Depressive or Suicidal Black Metal) - a wcześniej nie wiedziałem, że coś takiego istnieje, choć słuchałem już czegoś takiego nieświadomie. Chatakterystyczne gitary, zawodzący skrzek i klimaty depresyjno-samobójcze o dziwo dają mi niezłego kopa :) Takie brzmienia celnie we mnie trafiają i ciągle szukam kolejnych kapel będących częścią DSBM - a raczej nie są one zbyt popularne. Na razie spodobały mi się takie kapele jak: Be Persecuted, Beatrik, Abyssic Hate, Brocken Moon, Forgotten Tomb, Sterbend, I Shalt Become a cały czas znajduję kolejne ciekawe kapele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie Arcturus ?właśnie inny forumowicz zapoznał mnie przed chwilą z zespołem. (wokal-Vortex, drumy-Hellhammer z Dimmu Brogir)Przesłuchałem kilka utworów i baardzo mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko nie znać. Trawię jedynie pierwszy LP, reszta jakaś taka... Nie moje gusta :P. Legenda-nie-legenda black metalu jednak. A Vortex też udziela się w Demon Burgerze, chyba, że składnia zdania mnie zmyliła.

--

Dismember - Dismember. Druga solówka z "To End It All" miażdży wszystko, co dotąd słyszałem. Mogę słuchać jej w kółko ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 20:54, Vesania666 napisał:

Znacie Arcturus ?właśnie inny forumowicz zapoznał mnie przed chwilą z zespołem. (wokal-Vortex,
drumy-Hellhammer z Dimmu Brogir)Przesłuchałem kilka utworów i baardzo mi się podobają.


jak Arcturus to tylko z Garm''em na vokalu, arcydzielo. Vortex tez nie jest zly, ale to juz nie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 22:11, Wayzin napisał:

Dismember - Dismember. Druga solówka z "To End It All" miażdży wszystko, co dotąd słyszałem.
Mogę słuchać jej w kółko ^^.


Z LP Dismember najlepszą solówką jest najlepsza solówka na świecie z ''Under the Bloodred Sky''. Nawet ''Where No Ghost Is Holy'' i ''Dreaming In Red'' nie dają jej rady. Dismember to najgenialniejsze solówki pod ''krwisto czerwonym niebem'' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Under The Bloodred Sky" to chyba najlepszy kawałek na tej płycie, choć wiesz - właśnie przez to mistrzostwo świata nie potrafię wyróżnić tej jednej, jedynej. Wszystkie są genialne ;]. Swoją drogą ostatnio ćwiczę kombo "Left Hand Path", "Into The Grave", "Dismember" i "De Profundis"... Zabija! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 08:37, tomoliop napisał:

> Ja może w dzisiejszych piłkarskich, polsko niemieckich nastrojach polecam jeden
z kawałków
> Sabatonu "40 to 1"
> http://pl.youtube.com/watch?v=KBwwFsKTJGs

Kawałek świetny:).


Tak się zastanawiam czy wszystkie te komenty to nie objaw naiwności i arogancji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 09:40, hammerfall87 napisał:

Tak się zastanawiam czy wszystkie te komenty to nie objaw naiwności i arogancji ?


a ja sie zasatanawiam czy te Twoje komenty to nie nadmierne czepialstwo... i sobie mozemy tak myslec i snuc domysly bez konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 09:55, EmperorKaligula napisał:

> Tak się zastanawiam czy wszystkie te komenty to nie objaw naiwności i arogancji
?

a ja sie zasatanawiam czy te Twoje komenty to nie nadmierne czepialstwo... i sobie mozemy
tak myslec i snuc domysly bez konca.


I kto tu się czepia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 22:58, Wayzin napisał:

"Under The Bloodred Sky" to chyba najlepszy kawałek na tej płycie, choć wiesz - właśnie
przez to mistrzostwo świata nie potrafię wyróżnić tej jednej, jedynej. Wszystkie są genialne
;]. Swoją drogą ostatnio ćwiczę kombo "Left Hand Path", "Into The Grave", "Dismember"
i "De Profundis"... Zabija! :]


Niee, to nie jest najlepszy kawałek z tej płyty ;P U mnie leci kombo-''Watershed'', ''Communion'', ''Wolverine Blues'', ''Indecent and Obscene''.

Squeglee

Może i jednostajna, ale tak genialna że bije o ciupinke ''Dreaming In Red'' i ''Where No Ghost Is Holy''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 09:40, hammerfall87 napisał:

> > Ja może w dzisiejszych piłkarskich, polsko niemieckich nastrojach polecam jeden

> z kawałków
> > Sabatonu "40 to 1"
> > http://pl.youtube.com/watch?v=KBwwFsKTJGs
>
> Kawałek świetny:).

Tak się zastanawiam czy wszystkie te komenty to nie objaw naiwności i arogancji ?


?? eee... do czego ty pijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 16:42, EmperorKaligula napisał:

> wy tak sobie o tych koszulkach rozmawiacie, chętnie bym sobie z tego sklepu sprawił
jakąś,

no ja mam wlasnie na sobie taka jedna za 30 pln, kupilem ja ponad rok temu na kropie,


zaryzykowałem, zamówiłem na próbe trzy sztuki.. Burzum, Type O''Negative i Opeth.. zobacze, jak będą dobrej jakości to z pewnością zostane klientem Kropy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 16:17, tomoliop napisał:

> > > Ja może w dzisiejszych piłkarskich, polsko niemieckich nastrojach polecam
jeden
>
> > z kawałków
> > > Sabatonu "40 to 1"
> > > http://pl.youtube.com/watch?v=KBwwFsKTJGs
> >
> > Kawałek świetny:).
>
> Tak się zastanawiam czy wszystkie te komenty to nie objaw naiwności i arogancji
?

?? eee... do czego ty pijesz?


Czytałem komenty do tego ale nie chce zwalić na siebie fali Patriotów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować