Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Jak założę kiedyś zespół nazwę go Hatespread, kumpel chce swój epic/power nazwać Decompression albo Power Overwhelming, a inny kumpel The Polacks...
Dead as Fuck to fajna nazwa, ale jest już taki album.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pewną prośbę... chciałbym założyć zespół i tak ogólnie wszystko już jest gotowe ale
> nie możemy wymyślić porządnej nazwy... macie może jakieś propozycje..? powiedzmy, że
> gramy epic, gothic metal... tylko proszę o poważne propozycje... z góry dzięki...
>

Jak dołozycie trochę odpowiednich elementów to: Bathory: The Legend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dzięki myślę że już wiem co zrobić... choć kilka osób nie powstrzymało się przed kretyńskimi żartami to nawet im dziękuję... zresztą wpadłem już na kilka pomysłów... może nie tylko dzięki wam ale liczą się chęci no nie?

PS Szczur22 jeśli jakaś kapela chciałaby się nazywać Anal Assault to by się tak po prostu nazwała i nic by jej przed tym nie powstrzymało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dobra, dzięki myślę że już wiem co zrobić...
Rozwiązać zespół, bo nie macie nazwy? ;]

> choć kilka osób nie powstrzymało się przed
> kretyńskimi żartami to nawet im dziękuję... zresztą wpadłem już na kilka pomysłów...
> może nie tylko dzięki wam ale liczą się chęci no nie?
Nie spodziewałeś się chyba wielce poważnych odpowiedzi na tak zadane pytanie?
A tak z ciekawości - do czego doszedłeś, jeśli można wiedzieć?

Pokój ogólnie i bez urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 18:22, VBone napisał:

Nie spodziewałeś się chyba wielce poważnych odpowiedzi na tak zadane pytanie?
A tak z ciekawości - do czego doszedłeś, jeśli można wiedzieć?

Pokój ogólnie i bez urazy.


Tak konkretnie to do niczego, ale stwierdziłem, że najlepiej będzie sklecić nazwę z takich słów jak: wolf, dark, moon, sorrow, night, black itp. itd.

Tak jak chociażby niestety już zajęte Moonsorrow, Nightwish lub coś w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 17:46, squeglee napisał:

Jak założę kiedyś zespół nazwę go Hatespread, kumpel chce swój epic/power nazwać Decompression
albo Power Overwhelming, a inny kumpel The Polacks...
Dead as Fuck to fajna nazwa, ale jest już taki album.


Power Overwhelimg to kod ze Starcrafta na nieśmeirtelnośc- bedziesz posądzony o tworzenie futurystycznego metalu!

Dnia 08.09.2008 o 17:46, squeglee napisał:

PS Szczur22 jeśli jakaś kapela chciałaby się nazywać Anal Assault to by się tak po prostu nazwała i nic by jej
przed tym nie powstrzymało...


No, są Anal Jesus, Anal Blast, Anal Jesus Penetration więc Anal Assault macie wolny, ale śpieszcie się, bo to chwytliwy towar wiele grindcorowych zespołów ma na to chrapkę.

Może MILF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 20:49, Szczur22 napisał:

Power Overwhelimg to kod ze Starcrafta na nieśmeirtelnośc- bedziesz posądzony o tworzenie
futurystycznego metalu!

No tak. Bo on chce grać power o epickich bitwach kosmicznych i dekompresji ciał pilotów w kosmosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 23:26, Vesania666 napisał:

wybiera się ktoś na Satyricon do Wrocławia ?


Lul, kiedy i za ile kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 09:50, Leslaw555 napisał:

> wybiera się ktoś na Satyricon do Wrocławia ?

Lul, kiedy i za ile kasy ?


8 grudnia, biet coś w granicach 70-80 zł, grają jeszcze w Wawie, ale tam jest za daleko jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest wasz ulubiony zespół i w ogóle jaka muzyka wam najbardziej podchodzi?? Ja to lubię, np. Black Sabbath(właściwie to teraz już raczej Heaven and Hell), ale raczej tylko z R.J. Dio, (bo Ozzy trochę walnięty był, ale też ogólnie spox, całkiem nieźle śpiewał... Tony Martin był troche krótko, ale też był O.K., zwłaszcza z nim lubię Headless Cross)... a co wy o tym sądzicie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 20:08, zbysheck napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=Hxh32PIBmLY

Wiem, to nie jest do końca metal, ale jesli ktoś mi poda nazwę zespołu to będę stokrotnie
wdzięczny.

@edit: chociaż w sumie jak teraz słucham to i podchodzi pod metal tymi gitarkami :D


Nie wiem w ogóle czemu formacja nazywa się Punk Covers po pod punk to mi to nie podchodzi... wiem, że w oryginale gra to Eurythmics(pop rock), ale grał to też Marilyn Manson, ale nic po za tym nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A jaki jest wasz ulubiony zespół i w ogóle jaka muzyka wam najbardziej podchodzi?? Ja
> to lubię, np. Black Sabbath
Hmm, ja uważam że Black Sabbath to taki zespół metalowy jak ze mnie siewca słowa bożego. Hard rock ? Może tak. Nigdy mnie ta muzyka nie kręciła. Ozzy trochę porobił głupich min, poodgryzał parę gołębich łebków i po piszczał - nic poza tym. Nie chcę krytykować twego gustu, ja po prostu wyrażam swoją opinie [z resztą pytałeś, co myślą o tym pozostali].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Czy ktoś z Was był może na koncercie Theriona w Płocku, 6 IX? Jak dla mnie impreza absolutnie świetna (no dobra, sam koncert Bestii, bo Janowski mnie nie interesował)! Aż dziw, że jej odpowiednio nie rozreklamowano... zwłaszcza, że była w pełni darmowa. Był to na dodatek pierwszy i jedyny do 2010 roku koncert w nowym (acz częściowo starym) składzie. Szkoda tylko, że grali "tylko" 1,5h, wliczając bisy. Niemniej, zagrali "największe hity", co mnie akurat bardzo ucieszyło - nawet miejsce na "Khlysti Evangelist" się znalazło! Aha, nie wiem czy wiecie, ale... Krzysio Johansson ściął się na krótko i kica z zarostem. :P

2. Czy mamy w okolicy jakichś fanów Witchkinga? Jeżeli nie, to zapraszam na http://www.witchking.pl. Właśnie wydali nową, drugą już płytę (choć ja mam ją już od dawna, ehm) i mogę śmiało powiedzieć, że to IMO najlepszy polski zespół metalowy.

3. Co do prośby o nazwę zespołu... jak już ktoś napisał - niech to będzie wspólna decyzja członków grupy. Bez urazy, ale co to za zespół "epic-gothic-metalowy", którego skład nie jest nawet w stanie się nazwać? Jak rozumiem, grać zamierzacie tylko covery? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 17:11, MonkOfWar napisał:

2. Czy mamy w okolicy jakichś fanów Witchkinga? Jeżeli nie, to zapraszam na http://www.witchking.pl.
Właśnie wydali nową, drugą już płytę (choć ja mam ją już od dawna, ehm) i mogę śmiało
powiedzieć, że to IMO najlepszy polski zespół metalowy.


pierwsza plytka Witchkinga srednio mi sie podobala, grali cholernie rozne kawalki i czesc mi sie bardzo podobala, a czesci praktycznie wogole nie sluchalem bo mnie draznily, czytalem niedawno ze juz w studiu ze nagrywaja itp Kiedy byla premiera płyty ? Z ciekawosci musze sie zaopatrzyc.

Czy najlepszy ? Wyzej cenie Honor niz Witchkinga, bo ma od cholery dobrych piosenek :] A z Witchkingiem jeszcze nic nie wiadomo bo moze poszli w te strone co mi nie odpowiadala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 16:52, paweusz napisał:

> A jaki jest wasz ulubiony zespół i w ogóle jaka muzyka wam najbardziej podchodzi??
Ja
> to lubię, np. Black Sabbath
Hmm, ja uważam że Black Sabbath to taki zespół metalowy jak ze mnie siewca słowa bożego.
Hard rock ? Może tak. Nigdy mnie ta muzyka nie kręciła. Ozzy trochę porobił głupich min,
poodgryzał parę gołębich łebków i po piszczał - nic poza tym. Nie chcę krytykować twego
gustu, ja po prostu wyrażam swoją opinie [z resztą pytałeś, co myślą o tym pozostali].


Wiesz, spoko ja się nie obrażę, ale jednak trochę przesadzasz... Black Sabbath jest uznawany za jednego z prekursorów, ale jeżeli metal to dla ciebie załóżmy Behemoth albo Cradle of Filth to spoko też nie chcę cię krytykować, każdy ma prawo do swojego zdania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować