Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2006 o 23:39, Widek napisał:

Droga Bagieto ;) Nie za bardzo zrozumiałem co napisałeś :) Nie naszych tylko moich ;) Tylko
2 kawalki nagrałem z wokalistą ;) Ale i tak bradzo dzieki za wysluchanie , aha co 157276 co
to znaczy ? ;]

eheheheh 157276 to Ignorance, taki mam tytuł po ściągnięciu, chyba tak nazwałeś plik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 23:42, Bagieta napisał:

eheheheh 157276 to Ignorance, taki mam tytuł po ściągnięciu, chyba tak nazwałeś plik


ej z ktorego linka sciagałes ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu ludzie, jak ktoś do tematu o Metalu wpisuje że mu się Lordi podoba to ja mam ochote wy***** na plecy =/
Jak dla mnie to oni sprefanowali i opluli rock/metal. Mi to wygląda jak zmiksowae wczesne kapele Black Metalowe jak Cradle Of Filth albo Gorgoroth z disco polo... dziewica na krzyż i jazda, tylko że w ''lżejszym'' wydaniu żeby sie do TV nadawało, żeby $$$ mogło lecieć. Think about it!
A wracając do tematu to dobrych kapel Metalowych jest całkiem sporo, ba, nawet polskich. Mam na myśli ciężkiego Behemotha czy Vadera i nieco lżejsze Acid Drinkers czy Illusion.
Ja ostatnio słucham Nonpoint''a, Dry Kill Logic, Lostprophets, Tool. Oczywiście nie są to kapele jako tako Metalowe ale każdemu fanowi rocka bardzo polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko to że Slipknot na Eurowizji byłby satanistycznym bandem i by przegrał w eliminacjach. A jest ich 3x tyle, maski mają dużo lepsiejsze, Joyowi na bembnach nikt nie dorówna i wogóle Slipknot ownz0r.
Ok, koniec jeżdzenia po Lordi, już mi lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 09:23, Mac Cry napisał:

Ja tam wolę nul metal. Zwykły metal i heave metal jakąś nie przypadły mi do guustu. Ale nul
jest the Best.


Nu metal ?;x Wrinkled Fred może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 11:46, Kurammi napisał:

Ja z metalu to tylko LORDI inne jakoś nie przypadaja mi do gustu.


Lordi podchodzi nardziej pod hard rock niż metal. Zresztą ja nie mogę z ludzi, którzy wyzywają na Lordi... ich wizerunek jest taki jaki jest i zawsze taki był. Został stworzony po to aby parodiować/śmieszyć, to nie miało być coś super ekstra poważnego.
To co grają może się podobać lub nie, ale nie trzeba od razu bluzgać na kapelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 12:37, Bagieta napisał:

no tak ale po ściągnieciu i kawałki tak miałem nazwane, a mi to nie przeszkadza, przecież nazwa
np. 157276 jest ciekawa co nie


dziwne ja klikam i pisze czy zapisac - widek - ignorance ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 18:57, hans olo napisał:

> nie nawidzę metalu wole pop
A ja nienawidzę popu wolę metal. Co to w ogóle za post?

poprostu mówie to co mysle nie lubie metalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie stereotypowe myślenie, że metal to tylko darcie ryja i napierdzielanie byle jak w gitare :P

Niech szanowny/a sylka30 najpierw dowie się na co bluzga. Jest tyle odmian metalu, że nawet ktoś komu zwykle dostarczany był pop może go gładko posłuchać. Np power metal, paru osobom, które całkowicie odrzucają metal taki DragonForce się podobał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować