Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Hej, ludzie nie kłócić się ! :D Przeciez tu sie gada o muzie, wiadomo ze kazdy ma swoje zdanie na temat muzyki, wiec wiadomo ze o gutach sie nie rozmawia, wiec dajcie troche na luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 19:44, Bagieta napisał:

Tak, ale czy tak naprawde cie to interesuje?


Skoro otwarcie mówisz, ze ci się nie podobam (moje posty), to interesuje mnie czy wobec tego ja też mam prawo powiedzieć (na swój własny sposób), że ty mi się nie podobasz. Ty wcześniej mnie nie uraziłeś, ale skoro moja odpowiedź uraziła ciebie, to przykro mi, ale nie mogę powiedzieć, że czuję się za to w jakiś sposób winny, bo niby jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 23:32, Bagieta napisał:

Ale jeszcze powiem, że ten Bathory, wcale nie podnosi morale, wole już Black Sabath i nawet
Manowar może być


A o których albumach mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo takich albo zbliżonych, ale też zupełnie całkiem innych :)
In Flames miałem niedawno okazję sobie pożyczyć i posłuchać, całkiem, całkiem, miło spędzony czas.
Tymczasem zdarzyło mi się wrócić do czegoś zgoła innego - odświeżam znajomość z Dream Theater, co o nich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 08:40, DemonCleaner napisał:

Tymczasem zdarzyło mi się wrócić do czegoś zgoła innego - odświeżam znajomość z Dream Theater,
co o nich sądzicie?


IMO kawałek As I Am po prostu dla mnie do dziś wymiata :) Genialny klimacik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 00:47, Widek napisał:

Są tu jacyś fani takich klimatów jak In Flames, Killswitch, Unearth itp ?:)


Widek, jak podobają Ci się takie klimaty to posłuchaj sobie np.: As I Lay Dying, Cataract, The Black Dalhia Murder, Caliban, Mnemic czy nasze rodzime Frontside i No Heaven Await Us. Przynajmniej część z tych kapel powinna przypaść Ci do gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 11:21, bombel1981 napisał:

> Są tu jacyś fani takich klimatów jak In Flames, Killswitch, Unearth itp ?:)

Widek, jak podobają Ci się takie klimaty to posłuchaj sobie np.: As I Lay Dying, Cataract,
The Black Dalhia Murder, Caliban, Mnemic czy nasze rodzime Frontside i No Heaven Await Us.
Przynajmniej część z tych kapel powinna przypaść Ci do gustu :)


Calibana słucham od dawna, As I Lay Dying sredniio mi podszedł :) A Frontside to bardziej taka napierniczanka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zdementować plotkę którą niechcący wyprodukowałem. Chodzi o rozpad Nightwisha, który tak naprawdę nie nastąpił. Po prostu zmienili wokalistkę...

Wybaczam i proszę o wybaczenie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 13:29, SzarQ napisał:

Chciałbym zdementować plotkę którą niechcący wyprodukowałem. Chodzi o rozpad Nightwisha, który
tak naprawdę nie nastąpił. Po prostu zmienili wokalistkę...

Wybaczam i proszę o wybaczenie : )

Wybaczam:). Ja i tak o tym wiem, bo ona zawsze mówiła, że po studiach koniec z Nightwishem a reszta zespołu mówiła, że bez Tarji będą grać dalej, więc bez obaw. A wokalistek tego pokroju jest mnóstwo, napewno znajdą cos konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 21:57, Bagieta napisał:

Nie wiem, ale jeśli reszta jest tego pokroju to to miernu zespół.


Wszystkie albumy nie są rewelacyjne, to fakt (chociaż to miernoty im bardzo daleko), ale osobiście nie mam pojęcia, jak można nie wiedzieć, czego się słucha. Skoro wyraziłeś opinię o pewnym albumie Bathorego, to wydawało mi się logiczne, że wiesz, o którym mówisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 22:38, Thorongil napisał:

Wszystkie albumy nie są rewelacyjne, to fakt (chociaż to miernoty im bardzo daleko), ale osobiście
nie mam pojęcia, jak można nie wiedzieć, czego się słucha. Skoro wyraziłeś opinię o pewnym
albumie Bathorego, to wydawało mi się logiczne, że wiesz, o którym mówisz...

To znaczy, że twoja logika troche kuleje, na jedną noge, to było pare losowych kawałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

slyszeliscie ze ironi wydaja nowa plyte?juz nie moge sie doczekac. Ja slucham metallici,ironow,soulfly,megadeth,slayerea i acid drinkers. okazyjnie TSA.ostatnio kupilem plytke polskiego zespolu monstrum pt."za choryzontem ciszy". podobne do hellowen za wczesnych lat. w naszej szkole jest moze 10 ludzi slujchajacych prawdziwego,ostrego metalu i to mnie to dobija.reszta slucha dody,hip hopu i techno(bum,bum,klap).mysla ze jak zobacza pare teledyskow linkin parka i rammsteina w telewizji to sa metalowcy i chodza napuszeni.to tyle na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować