Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

26455 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2010 o 20:25, Lesiu napisał:

Ah, to gówno.


wypowiedz na poziomie trve gimnazjalisty - pogratulowac

Nawet jak sie nie podoba to mozna jakos inaczej to powiedziec...

hmmm, a moze ja zaczne komentowac kazdy deathmetalowy link ciagiem kurew, hujow i innych malo wymyslnych bluzgow ? fajnie bedzie poczytac takie komentarze, co ?

@Nephren-Ka

nowe diablo jest mniej metalowe niz poprzednie, ale jest jedyne w swoim rodzaju i bardzo mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 21:47, maciekstaar napisał:

O kurka, nie dobrze. Miejmy nadzieję, że nie odpadną.


Prawdę mówiąc tragedia, bo generalnie Slayer jest głównym powodem dla którego się wybieram.

Wracaj do zdrowia Tom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 16:38, EmperorKaligula napisał:

wypowiedz na poziomie trve gimnazjalisty - pogratulowac


Taka miała być.

Dnia 08.01.2010 o 16:38, EmperorKaligula napisał:

Nawet jak sie nie podoba to mozna jakos inaczej to powiedziec...


Można, nie trzeba.

Dnia 08.01.2010 o 16:38, EmperorKaligula napisał:

hmmm, a moze ja zaczne komentowac kazdy deathmetalowy link ciagiem kurew, hujow i innych
malo wymyslnych bluzgow ? fajnie bedzie poczytac takie komentarze, co ?


Spoko, tylko chujów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2010 o 16:02, EmperorKaligula napisał:

gdzie tu sprzecznosc ? ja sie zadnej nie dopatruje... robi co chce. Wg Ciebie jak przykladny
satanista powinien podpalic scene jakiegos koncertu, zaszlachtowac paru ludzi i drzec
jape satan,satan,satan ? Jesli tak to jestes w bledzie :]. Albo inaczej - co wg Ciebie
powinien robic satanista, chetnie poslucham jak Ci postawa romka nie pasuje :)

Jak wyżej sprzeczał się nie będę bo nie bardzo się orientuję w temacie. Powiem jednak, że czasem mam wrażenie, że oni sami nie bardzo wiedzą co robić ze sobą. Ten z Burzuma palił kościoły kogoś zabił. Po czym prawdziwi sataniści a nie sekta wyskakują ze składaniem ofiar nawet z ludźmi. Mam wrażenie, że i chrześcijaństwo i te wszystkie religie łącznie z satanizmem są na jedną modłę i tyle tam błędów, możliwości interpretacyjnych, że wszyscy już dawno się w tym pogubili więc lepiej tego nie drążyć.
Idziesz typku na Virgin snatch bo z tego co pamiętam z pod czewy jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 22:59, Witcher1990 napisał:

Jak wyżej sprzeczał się nie będę bo nie bardzo się orientuję w temacie. Powiem jednak,
że czasem mam wrażenie, że oni sami nie bardzo wiedzą co robić ze sobą. Ten z Burzuma
palił kościoły kogoś zabił.


No rzeczywiście się niezbyt orientujesz w tematyce bo "Ten z Burzuma" co "kogoś" zabił szmatanistą raczej nigdy nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 22:28, Lesiu napisał:

Taka miała być.

Dnia 08.01.2010 o 22:28, Lesiu napisał:

Można, nie trzeba.

Dnia 08.01.2010 o 22:28, Lesiu napisał:

Spoko, tylko chujów.


komu chcesz zainponowac ? zdecydowanie jestem przeciwnikiem anonimowosci w internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 22:59, Witcher1990 napisał:

Idziesz typku na Virgin snatch bo z tego co pamiętam z pod czewy jesteś?


ze niby ja ? nie wybieram sie, nawet jakby grali za darmo - kompletnie nie moje klimaty

Dnia 08.01.2010 o 22:59, Witcher1990 napisał:

Ten z Burzuma palił kościoły kogoś zabił


a malo to jest ludzi innych wyznan popelniajacych przestepstwa ?

Dnia 08.01.2010 o 22:59, Witcher1990 napisał:

Po czym prawdziwi sataniści a nie sekta wyskakują ze składaniem ofiar nawet z ludźmi


eeeeee? co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 23:13, EmperorKaligula napisał:

komu chcesz zainponowac ? zdecydowanie jestem przeciwnikiem anonimowosci w internecie...


Hm, zaimponować. Kurde, koleś, jesteś już dorosły, a ortografia to problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 22:59, Witcher1990 napisał:

Jak wyżej sprzeczał się nie będę bo nie bardzo się orientuję w temacie. Powiem jednak,
że czasem mam wrażenie, że oni sami nie bardzo wiedzą co robić ze sobą. Ten z Burzuma
palił kościoły kogoś zabił.


Vikernes nie jest (ani nie był) satanistą, a i palenie kościołów z satanizmem nie miało kompletnie nic wspólnego. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 16:02, Markush napisał:

Problemu nie ma, ale, żeby głośniki byly na prawdę dobre trzeba wybulić sporo kasy, a
poza tym.. ten szum wentylatorków jednak przeszkadza.


Moje stareńkie Creative 5.1 inspire T6100 spisują się jak najbardziej dobrze, a raptem nieco ponad 200zł kosztowały...:> Pewnie, że można tez zainwestować więcej - qmpel w okolicy ma dwie kolumny Harman Kardon + ichni wzmacniacz sprzężone z kompem. Efekt jest taki, że siedząc 2-3 metry od kolumny przy 5% mocy czułem mocny wiatr bijący w moją stronę. Może i kosztowny(dopisz jedno zero do ceny moich), ale na pewno warty poświęcenia. I da się to zrobić wcale nie zarabiając jakiejś super kasy.
Co do wentylatorów, to jakoś nie zauważam ich szumu wcale, pomimo tego że trzymam kompa na burku, nie pod nim. Muzyka skutecznie zagłusz mi lekki szum, który powstaje, a w nocy żeby dać pospać innym ludziom w domu przesiadam się na słuchawki.:>

Dnia 08.01.2010 o 16:02, Markush napisał:

Tyle, że cała magia z wkładania płyty, czy kasety (taak, kiedyś z kaset się muzyki słuchało)
pryska, poza tym co to za przyjemność mieć oryginalne płyty na kompie... Pff


Żaden problem, wkładasz płytkę do napędu i słuchasz jako zwyczajne audio cd, jak w wieży. Kaset mam jakieś 250-300, wszystkie dawno zapakowane w dwa dość spore pudełka...:> Niekiedy tylko wyciągam coś, czego nie było nigdy na CD, a mam ochotę posłuchać - i to też trafia na kompa, nieco wyszkoliłem się już w zgrywaniu muzyki z różnych nośników...:>
Posiadanie samych płyt to jeszcze nic. Mam skany wszystkich okładek w wysokiej rozdzielczości, i wszystko co się da włożone do tagu danego utworu, łącznie z tekstem(jak w szansie na sukces:P). Nie muszę się grzebać nie wiem ile w stosie płyt, żeby dostać się do zawartości pudełka, co znacznie zaoszczędza mi czas...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej wszyscy się w tym pogubili. U Kuby był też Tytus z AD i Wojewódzki pytał go czy jest satanistą czy coś w stylu: "W metalu to sami sataniści są?" na co ten mu odpowiedział, że nie zna żadnego i pewnie nigdy takiego nie było no może kilka lat temu był jeden taki co spalił jakiś kościół i kogoś zabił.
Niby jest rozróżnienie na subkulturę satanistów czyli jedzenie kotów itpe i tych "tru" ale w tej chwili wszystko tak śmierdzi, że szkoda się w tym doszukiwać sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2010 o 00:39, Nephren-Ka napisał:

w okolicy ma dwie kolumny Harman Kardon + ichni wzmacniacz sprzężone z kompem. Efekt
jest taki, że siedząc 2-3 metry od kolumny przy 5% mocy czułem mocny wiatr bijący w moją
stronę. Może i kosztowny(dopisz jedno zero do ceny moich), ale na pewno warty poświęcenia.


Mam do wieży ogromniaste kolumny starsze ode mnie o ładnych parę lat, z jednym głośnikiem średnicy 30 cm, i paroma mniejszymi. Teraz to juz takich się nie robi... :)

Tak się teraz zacząłem zastanawiać co ja w ogóle robię w tym temacie...Na ślepo w jakiś temat kliknąłem i zacząłem gadać o wkładaniu płyt do napędu, dopiero teraz przeczytałem, że to temat o metalu, wiec sorry za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 00:24, Lesiu napisał:

Hm, zaimponować. Kurde, koleś, jesteś już dorosły, a ortografia to problem.


koncze to, bo nigdzie to nie prowadzi... "Nie warto kłócić się z idiotą, najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem" prawie dalem sie wciagac w ta gre, jeszcze nie jestem jednak taki stary - co z jednej storny cieszy a z drugiej martwi. Innym zycze wiecej cierpliowsci.

zeby nie bylo znowu offtupu z mojej strony:

Temnozor - Урочища Снов

http://www.metal-archives.com/release.php?id=260623

poprzednie 3 plyty uwielbiam ze swietny klimat, sporo fajnego folku i zajebiste wokale. Niesty nowa plyta jest nieco inna... O ile na poprzednej plycie black z folkiem polaczono w bardzo zgrabnac calosc to tutaj od poczatku mam wrazenie ze to wszystko ze sobia jakos nie pasuje... Killerow na miare Arkony czy Tell Me, Ye Scarlet Dewscented Sunrises nie ma ;( jest za to duzo smecenia (w zlym tego slowa znaczeniu), prawie 3 kawalki w calosci... Plytka jest slaba/srednia, wokale sa ciagle te same i brzmia doskonale. Najlepszy i wyrozniajacy sie na plycie kawalek: Солнцеврат-коляда reszta mocno srednia w porownaniu do ich poprzednich osiagniec. Ocena 3/6, naprawde im nie wyszlo... kiepski poczatek nowego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 11:44, EmperorKaligula napisał:

Temnozor - Урочища Снов

http://www.metal-archives.com/release.php?id=260623

poprzednie 3 plyty uwielbiam ze swietny klimat, sporo fajnego folku i zajebiste wokale.
Niesty nowa plyta jest nieco inna... O ile na poprzednej plycie black z folkiem polaczono
w bardzo zgrabnac calosc to tutaj od poczatku mam wrazenie ze to wszystko ze sobia jakos
nie pasuje... Killerow na miare Arkony czy Tell Me, Ye Scarlet Dewscented Sunrises nie
ma ;( jest za to duzo smecenia (w zlym tego slowa znaczeniu), prawie 3 kawalki w calosci...
Plytka jest slaba/srednia, wokale sa ciagle te same i brzmia doskonale. Najlepszy i wyrozniajacy
sie na plycie kawalek: Солнцеврат-коляда
reszta mocno srednia w porownaniu do ich poprzednich osiagniec. Ocena 3/6, naprawde im
nie wyszlo... kiepski poczatek nowego roku.

Nie pocieszyłeś mnie, bo właśnie byłem w poszukiwaniu tej płytki. Poprzednie albumy są świetne, a tu zapowiada sięi crap. Zobaczymy... jak wyciągnie 6/10 to będzie nieźle, ale wątpię. że tak się stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 11:58, hammerfall87 napisał:

Zapodałem sobie faith no more - the real thing płyta jest świetna ,podoba mi się to
w tej kapeli,że basik jest wysunięty na 1 plan :)


Polecam sprawić sobie album koncertowy "Live at Brixton Academy". Masz na nim najlepsze kawałki z dwóch pierwszych płyt. Wykonanie idealne, do tego z jajem i genialnymi popisami wokalnymi Pattona...:> Jest nawet na YT co nieco nagrane wizualnie, popatrz i oceń sam co Mike wyprawia:
http://www.youtube.com/watch?v=DhIMf61NeB8
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować