Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

SilkRoad Online

1390 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2007 o 21:06, Bezimienny14 napisał:

macie jakies sposoby na takie sprawy ??


Problem w tym, że z SRO tak to już jest. Nie jest to wina twórców IMO, lecz graczy, którzy wchodzą do gry,
rozkładają straganik i 24 godziny na dobę siedzi i siedzi, i siedzi, i ... i tak przez dwa, trzy dni nawet. Może i
nie byłby to aż taki problem, gdyby nie to, iż takich graczy jest naprawdę sporo. Zajmują miejsce na serv. i
tym samym ograniczają dostępność dla innych graczy.

Gdzieś kiedyś czytałem o tym jak zwiększyć swoje szanse przy łączeniu. Może na jednej z polskich stron nadal
jest to opisane? Ja tylko pamiętam, że sposób był skomplikowany, ciężki do wdrożenia i ... niedziałający ;). Ale
powodzenia tak czy siak - jeśli tylko kiedyś na niego trafisz.
Pozdrawiam.
~Slyboots.

PS. Mnie zraziły do tej gry potworne lagi i quest''y w stylu : przynieś 500 kwiatków w ciał zabitych wrogów :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale wczoraj się zarejestrowałem i zainstalowałem clienta (v.1.0.94) update zrobiony...
I jak chce pograć to pisze ,że nie można połączyć się z serverm . Może wiecie dlaczego tak jest ??? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 09:05, You Bad napisał:

A wiesz może o krórej będzie dostęp ??

N nie bardzo... Oni tam siedzą nawet tydzień bez wwychodzenia, do tego robijaja se budki i czekaj aż coś zarobią na lepszy ekwipunek... Sam czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce już pisać co o nich myśle...

Pewnie o jakiejś 16 czy coś będzie , ponieważ u nich bedzie ok. 10 i do pracy/szkoły ...
I może wtedy się uda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować