Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

SilkRoad Online

1390 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2007 o 18:37, demrenfaris napisał:

U mnie disconnect wyskakuje ;/ Nie wiem czym to jest spowodowane... Ktos wie, jest na to sposób?
;//


Bo servery są przeciążone. Próbuj do skutku, wkrótce wejdziesz na jakiś server. jeżeli chcesz grać w Silka- musisz się z tym pogodzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 20:58, mroczny mrok napisał:

> U mnie disconnect wyskakuje ;/ Nie wiem czym to jest spowodowane... Ktos wie, jest na
to sposób?
> ;//

Bo servery są przeciążone. Próbuj do skutku, wkrótce wejdziesz na jakiś server. jeżeli chcesz
grać w Silka- musisz się z tym pogodzić....

Tja, od wczoraj lacznie 5h probowalem :/ Co oni tam rrobia ze NON-stop jest zajete :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz przypadkiem za dużej rozdzielczości ustawionej ? Mi się takie rzeczy robiły jak się rozdzielczościami bawiłem, więc może spróbuj zmienić, może to coś pomoże. Jak to nie pomoże to może przeinstaluj sterowniki do karty graficznej albo reinstalnij Silka. Innych koncepcji nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 18:24, Inthar napisał:

Nie masz przypadkiem za dużej rozdzielczości ustawionej ? Mi się takie rzeczy robiły jak się
rozdzielczościami bawiłem, więc może spróbuj zmienić, może to coś pomoże. Jak to nie pomoże
to może przeinstaluj sterowniki do karty graficznej albo reinstalnij Silka. Innych koncepcji
nie mam :P

Dzieki :) Doszedlem do tego troche wczesniej ale miales racje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją SilkRoad''a. Po ściągnięciu instalatora pokazuje mi się błąd (obrazek) :/. Ściągałem instalator już 5 razy i za każdym razem wyskakiwał ten sam błąd :(. Możecie mi powiedzieć co się do @!#% z tym dzieje??

20070517175710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pare pytanek o ta gre...
1. Czy to jest darmowe?
2. Duzo gra tam Polakow?
3. Ile zajmuje instalka?
4. Fajne to wogole?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:00, NuGGet napisał:

Ja mam pare pytanek o ta gre...
1. Czy to jest darmowe?

Tak gra jest całkowicie darmowa :D

Dnia 17.05.2007 o 18:00, NuGGet napisał:

2. Duzo gra tam Polakow?

Hmmm....tego nie wiem :P

Dnia 17.05.2007 o 18:00, NuGGet napisał:

3. Ile zajmuje instalka?

Instalka zajmuje około 500 MB :/

Dnia 17.05.2007 o 18:00, NuGGet napisał:

4. Fajne to wogole?:P

Gra jest fajna - według mnie najlepsze darmowe MMORPG :D Tylko mi trochę te japońskie klimaty nie pasują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:00, NuGGet napisał:

Ja mam pare pytanek o ta gre...
1. Czy to jest darmowe?
2. Duzo gra tam Polakow?
3. Ile zajmuje instalka?
4. Fajne to wogole?:P


1.Tak
2. Tak
3. 503 MB
4. Fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2007 o 18:04, Bifur napisał:

Gra jest fajna - według mnie najlepsze darmowe MMORPG :D Tylko mi trochę te japońskie klimaty
nie pasują :P

O Japonskie klimaty:D Lubie takie gierki:) Patrzac na screeny przypomina mi sie LineAge2, podobny styl grafiki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Całkowicie darmowe!
2. Wystarczająco, o ile serwery mieszczą, bo strasznie ciężko się tam zalogować:/
3. O ile dobrze pamiętam ok. 600 Mb
4. Raz udało mi się załadować, ale za słaby komp się okazał :''(. Kolega mówi, iż daleko jej do JE lub GW, ale całkiem fajna:)

A poza tym wystarczy spojrzeć ilu się w tym temacie wypowiedziało osób - tyle gra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A duze to ma wymagania?
I przy okazji jesli moglbys mi powiedziec w skrocie, jak sie tam zarejestrowac i jak zaczac grac bylbym wdzieczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:07, NuGGet napisał:

A duze to ma wymagania?
I przy okazji jesli moglbys mi powiedziec w skrocie, jak sie tam zarejestrowac i jak zaczac
grac bylbym wdzieczny:)

Sam miałem problem z logowaniem:/ Niestety powiedzieć ci nie mogę, bo kompletnie zapomnialem. Wymagania kompletnie odrzuciły mnie od tej gry... zresztą, w gooooooglach wpisz SilkRoad, to na pewno oficjalną stronę znajdziesz^^ Tam się zarejestrujesz:) Tak samo tam zapoznasz się z wymaganiami^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) Ogólnie gra jest fajna, i co ważne ciekawa, jest faktycznie jedną z lepszych gier prócz WoW-a i GW mmo. I to za free. Nie jest byle naparzanką a wciągającą grą, są questy, bossy potworów, bossy bossów i arcybossi :P Gra też ma niezłą grafikę, można przewozić towary razem z gildią po gościńcach ale trzeba uwarzać na sterowanych przez system złodziejach. Niestety (zwłaszcza) ostatnio nasiliła się poważna wada gry: przepełnienia serwerów. O ktorej godzinie sie nie zalogujesz zawsze pisze crowded-czyli max. Jeśli nawet już wejdziesz to są takie laggi, że szkoda gadać :/ To chyba wina tego, że gra jest za free :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2007 o 18:10, Piciambeer napisał:

Sam miałem problem z logowaniem:/ Niestety powiedzieć ci nie mogę, bo kompletnie zapomnialem.
Wymagania kompletnie odrzuciły mnie od tej gry... zresztą, w gooooooglach wpisz SilkRoad, to
na pewno oficjalną stronę znajdziesz^^ Tam się zarejestrujesz:) Tak samo tam zapoznasz się
z wymaganiami^^


http://www.silkroad-online.pl/KOPIA_SILKA/silkroad-online/www.silkroad-online.pl/wymagania.php.htm
^^ Wymagania tej gry, jak na gre za "free" wymagania nie sa wcale takie malutkie, w porownaniu np. do MU Online sa nawet spore, ale sproboje zassac wieczorem i wtedy zobaczyc czy dobrze bedzie sie w to gralo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:14, Obi-wan Kenobii napisał:

Czy poziom j.angielskiego w grze jest wysoki?

Lol, kompletnie tylko podstawy trzeba umieć, klikasz wszystko na pałe (jeśli nie potrafisz ani trochę) i tak wyjdziesz na to samo :P NPC raczej mało gadają, a z innym graczem nie trzeba się porozumiewać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:17, Ronx napisał:

> Czy poziom j.angielskiego w grze jest wysoki?
Lol, kompletnie tylko podstawy trzeba umieć, klikasz wszystko na pałe (jeśli nie potrafisz
ani trochę) i tak wyjdziesz na to samo :P NPC raczej mało gadają, a z innym graczem nie trzeba
się porozumiewać :p


podstawy to ja znam tylko wiesz...questy w takich grach są pisane bardziej wyrafinowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować