Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

SilkRoad Online

1390 postów w tym temacie

Wcale nie, w tej grze nie jest strasznie, każdy sobie poradzi, klikasz po kolei to czego jeszcze nie klikałeś i już :P Zresztą questy są banalnie proste ale ciekawe typu: zbierz 100 sztuk czegoś, zabij 40 sztuk czegoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:37, Ronx napisał:

zbierz 100 sztuk
czegoś, zabij 40 sztuk czegoś...


Super, tylko tych 100 sztuk można szukać albo godzinę albo miesiąc. Najgorszy quest jest z tablicami wypadającymi ze Stone Ghostów - nagrodą jest tylko koń za chyba 1.5k, więc nawet się nie męczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:42, Qbli napisał:

> zbierz 100 sztuk
> czegoś, zabij 40 sztuk czegoś...

Super, tylko tych 100 sztuk można szukać albo godzinę albo miesiąc. Najgorszy quest jest z
tablicami wypadającymi ze Stone Ghostów - nagrodą jest tylko koń za chyba 1.5k, więc nawet
się nie męczcie :)

Wcale nie, mi to zajęło 4 dni, gorszy jest quest z sierścią Black Tigerów, do dziś nie zrobiłem ale dawno nie grałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idz sobie porób Quest na 20 + znaczy się z Hakiji ( czy jakos tak .. trzeba 600 ubić) później z Moongo Ghostami jakoś tak chyba :P ( 300 flag zebrac z nich )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego rzuciłem Silka - questy zaczęły być trochę bezsensowne (na co jednemu człowiekowi 20 identycznych map?). Ale potem i tak wróciłem :) A potem odstawiłem, bo przyszedł Stalker. A teraz znowu sprawdzam coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:42, Qbli napisał:

> zbierz 100 sztuk
> czegoś, zabij 40 sztuk czegoś...

Super, tylko tych 100 sztuk można szukać albo godzinę albo miesiąc. Najgorszy quest jest z
tablicami wypadającymi ze Stone Ghostów - nagrodą jest tylko koń za chyba 1.5k, więc nawet
się nie męczcie :)



Najgorszy ze Stone Ghostami ?? A robiłeś może tego z charmami ? Jest to kilka questów w których trzeba w sumie uzbierać około 800 charmów. Ale to jest nic, albowiem wypadające charmy dzielą sie na te właściwe i na te ... drugie :P Nie muszę chyba mówić co człowiek mruczy pod nosem gdy zły charm wypadnie po raz dwudziesty :P:P Ale to jest tylko quest na bodajże dwudziesty ósmy lvl, dalej jest jeszcze zabawniej , a mimo to tysiące ludzi gra. Wystarczy tylko trochę cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś grałem w takiego MMORPGa darmowego Kalonline. Nie podobało mi się bo było mało questów. Przesiadłem się na Silka i przez jakis czas grałem. I doszedłem do wniosku, że to nuda:) Nie można powiedziec, że te questy są ciekawe, ale są. W każdym razie od dawna juz porzuciłem darmowe MMORPGi i przesiadłem się na Rakion:Chaos Force (cRPG) . Dużo lepsze jak dla mnie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten quest jest frustrujący... Niektórych miałem juz po pieć, a innych w ogóle... :/
Teraz robię questa z Chacki''j Eye''s. (czy jakoś tak...) ;) Rzadko mi wypadają, a muszę zebrać 100... :(
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?? Dla tej gry odstawiam na razie forum! ;)
Po raz drugi się w niej zakochałem! :)
Do zobaczenia w Jangan! :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 21:38, Inthar napisał:

Czy ktoś z szanownej braci forumowej gra może w kSRO ?


Tak, pontifex666 jest m.in modem na fanowskiej stronie i gra w kSRO ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z Szymonsenem mamy "vixy" z tym SilkRoadem!! xD Bo to jest tak:

Obaj mamy internet radiowy z jednego źródła. I niestety gra odczytuje nasze kompy jako jeden IP lub coś takiego, mimo, że mamy oczywiście różne konta! I Tak, właśnie po 4,5 godzinach gry, pozwoliłem pograć Szymonowi:D Ale spamował mi skrzynkę odbiorczą w telefonie, żebym przestał grać!! xD Masakra... Jeśli spróbuję się zalogować, kiedy on gra (bądź na odwrót:)) to jest błąd - C10. I kicha, nie zaloguję się... Czekam za tą Neostradą, bo w mojej metropolii Trzek Duży [całe 300 mieszkańców!!] jak na razie takiej opcji nie mam:) W SRO mam 13 lvl [45% 14 lvl] {wiem, żenada...} i kilka tam umiejętności, a jak wiadomo jest ich od groma i nie chce mi się wypisywać:P Pozdrawiam!! SRO ROXXX!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 18:12, tomoliop napisał:



HAHAHA, tym postem mnie rozbawiłeś. Silkroad nie jest po to żeby robić przenudne questy, tylko po to, żeby na xxx lvlu bawić się w joby albo w pvp ;). Na tym polega większość zabawy, bo expienie nudzi się już na 30 lvlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 21:33, natkasuper1 napisał:

>

HAHAHA, tym postem mnie rozbawiłeś. Silkroad nie jest po to żeby robić przenudne questy, tylko
po to, żeby na xxx lvlu bawić się w joby albo w pvp ;). Na tym polega większość zabawy, bo
expienie nudzi się już na 30 lvlu :)


To też się znudzi:P Dlatego większość darmowych mmorpgów sucks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

hehe, a płatne MMO się nie nudzą? :D Grałam w Guild Wars 2 tyg. i mi się znudził, a w Silka gram 1,5 roku z drobnymi przerwami i jeszcze jakoś mi się nie znudził :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech ja wysiadłem przy tej grze, nie moge sie nigdy zalogować do serer zawalony, to tak zawsze jest czy tylko ja mam jakiegoś pecha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2007 o 15:37, eltofix napisał:

ech ja wysiadłem przy tej grze, nie moge sie nigdy zalogować do serer zawalony, to tak zawsze
jest czy tylko ja mam jakiegoś pecha??


To niestety zmora Silkroad,trzeba poprostu próbowac ja zwykle najwcześniej loguję się po 15 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy serwery silkroada nadal są prawie na maxa przepełnione !? Bo jak kiedyś grałem w Silkroada to z 30min musiałem próbować żeby wbić na jakikolwiek serwer !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować