Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

SilkRoad Online

1390 postów w tym temacie

Ja też przerwałem gre z powodu lagów i tych 3 serwerów która były wiecznie zapchane. Jeżeli pełna wersja będzie darmowa to na pewno będę grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mógłby odstąpić mi konto?? bo już nie da się założyć nowego i nie wiadomo na ile czasu, a ja bardzo chciałbym pograć w tą grę. jak coś to mój mail mr_slaw@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to tworzeie kont jest zablokowane do 9 stycznia, więc w przyszłym tygodniu będzie możliwe juz granie. Tak mi się wydaje sądząc po informacjach na stronie głównej. Radzę poczekać do przyszłego tygodnia - powinno się to wyjaśnić wraz z końcem zamkniętych testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 10:33, suaW napisał:

już można zakładać konta :):):):):):):) wreszcie się doczekałem


A dodali jakieś nowe serwery? Nie udało mi się w to zagrać, bo ciągle serwery były zapełnione :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe niby rejestracja jest on ale nie pogracie sobie gdyz dizisja skonczyla sie druga faza beta i teraz troche poczekamy na otwarcie juz niby finalnej wersji, nietstety nikt nie wie ile to mzoe potrwac ja sadze ze kolo 2-4 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że warto poczekać do nowego tygodnia. :-)
A kiedy będzie można zagrać to się okaże. Muszą poprawić wszystkie błędy i niedoróbki. Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wIEC NIE BEDZIE TRZEBA CZEKAC TYGODNIA

PODOBNO DZISAJ 3;00PM CZASU KOERANSKIEGO MAJA RYSZYC SERVY CZYLI OKOLO 19:00 U NAS

ALE NIE MA PEWNOSCI TO BYLO MOZNA PRZECZYTAC NA FORUM www.silkonline.net

I NIE WIADOMO DO KONCA CZY WYJDZIE FUL BO MAGA TYLKO DODAC JAKIES PRZEDMIOTY I TO WSZYSTKO

ALE MIEJMY NADZIEJE ZE JEDNAK FULL TO BEDZIE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno sobię ściągnąłem clienta i muszę powiedzieć że gra full wypas (pomijając lagi ;/).

Jest może jakaś forumowa gildia na serwie Xian? Bo chętnie się bym przyłączył, mam 12 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowt server balel już jest [8 dni] ^^

zapraszam do polskich gild [ ale nie wszystkich, bo niektore są n00bowskie w 100 %]

gilde ktore znam i nie sa noobowskie:

Immortals

Detiny [ i jego pod gilda DetinySub, ma sie pojawic dryga podkilda]

[Bylem w TNT ale tam niektorzy odzeszli do Detiny.]

sam teraz nabijam do 25 lvl zeby wstapic.

ahca jakie macie buildy

polecam blade/fire 2:1 Str, Int

sam roywijam glaive/thunder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andrij, przeciez to po prostu rzezby w skale w Donwhang :)

--

Jak ktos gra na Troy, to zapraszam do gildii NOT4U
Rekrutacja 16+, wpisowe 50k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, właśnie ściągnełam sobie pełną wersję Silkroad (oczywiście oryginał) ze strony najpopularniejszego czasopisma komputeroego w Polsce (nie wiem czy moge podać link) , zainstalowałam bez problemu grę, zarejestrowałam się na stronie głównej, wchodzę w gre i ... nie moge się połączyć. Internet oczywiście mam włączony. Wybieram sobie krainę (czy jak to tam się nazywa), potem wpisuję login i hasło i wyświetla mi się taki napis jak na załączonym obrazku. Potem gra wychodzi w Windows po naciśnieciu OK. Co mam robić? Ściągałam tą grę chyba z 6 godz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż ja też mam tak często, ale to zależy próbuje po kilka razy i za którymś razem się mi udaje, a apropo twojego przypadku to niemogłeś sie połączyć bo bodajże serwer był zapchany (przynajmnej tak pisze w lewym dolnym rogu twojego screena, ja przynajmniej sobie tak to tłumacze) niezapchane serwery zazwyczaj sa rano i póżno wieczorem, przynajmniej tak zauważyłem i tak gram, bo w innych przypadkach też mam to samo, a czasami wystarczy drugi raz spróbować.
PS ja też to tyle sciągałem, ale warto wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 21:53, natkasuper1 napisał:

Mam problem, właśnie ściągnełam sobie pełną wersję Silkroad (oczywiście oryginał) ze strony
najpopularniejszego czasopisma komputeroego w Polsce (nie wiem czy moge podać link) , zainstalowałam
bez problemu grę, zarejestrowałam się na stronie głównej, wchodzę w gre i ... nie moge się
połączyć. Internet oczywiście mam włączony. Wybieram sobie krainę (czy jak to tam się nazywa),
potem wpisuję login i hasło i wyświetla mi się taki napis jak na załączonym obrazku. Potem
gra wychodzi w Windows po naciśnieciu OK. Co mam robić? Ściągałam tą grę chyba z 6 godz. :(

jaki server wybrałes?

niue polecam nowootwartego ATHENS - najbardziej zapchany i dużo lagów.

gram na babelu. polecam też server troy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2006 o 14:24, Dante Xardas napisał:

udaje, a apropo twojego przypadku to niemogłeś sie połączyć bo bodajże serwer był zapchany


tam w środku zamiast słowa "niemogłeś" ma byc oczywiście "niemogłaś", sorki za małą pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować