Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

SilkRoad Online

1390 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2008 o 20:49, Szperacz Robson napisał:

Dobra, wbiłem się na server i mam problem: gdzie znajdę Grassph na które muszę zapolować?


Nie wiem czy grasz europejcem czy chińcem więc zamieszczam narazie to powiedz czy znalazłeś

20080108205308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby wyjaśnić mi fenomen 3 wersji SilkRoada: Koreańskiej, Chińskiej i Europejskiej? Na czym to polega? Że jak mam europejską to chińczyków nie widzę? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki błąd
Cant create file transfer manager!
Maybe pack file corrupted or someone is already accessing it now.. try a few minutes later
Co mam robić i co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 15:34, KBM napisał:

Mam taki błąd
Cant create file transfer manager!
Maybe pack file corrupted or someone is already accessing it now.. try a few minutes later
Co mam robić i co się stało?


A kiedy ci sie to wyświetla ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 16:59, Kizibono napisał:

> Mam taki błąd
> Cant create file transfer manager!
> Maybe pack file corrupted or someone is already accessing it now.. try a few minutes later

> Co mam robić i co się stało?

A kiedy ci sie to wyświetla ??

Kiedy włączam głowne menu w Silkroad. Tam gdzie jest GUIDE MOVIE EXIT OPTION, czekałem jak napisano, lecz nic się nie dzieje (ciągle to samo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 18:29, KBM napisał:

Kiedy włączam głowne menu w Silkroad. Tam gdzie jest GUIDE MOVIE EXIT OPTION, czekałem jak
napisano, lecz nic się nie dzieje (ciągle to samo).


Niestety nie moge ci pomóc ja takiego błędu nie miałem więc nie wiem co z tym zrobić
http://www.silkroadonline.com.pl/news.php
napisz tu na forum na pewno ci pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 15:23, Riverex napisał:

Czy ktoś mógłby wyjaśnić mi fenomen 3 wersji SilkRoada: Koreańskiej, Chińskiej i Europejskiej?
Na czym to polega? Że jak mam europejską to chińczyków nie widzę? ^^


Są 2 wersje. Chińska i Europejska. To sie różni itemami , klasami i posataciami. Ale można się z Europy przemieszczać do Chiń i na odwrut :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 22:38, Budep napisał:

> Skąd moge sciągnąć multiclienta?????????????

www.silkroadonline.net


Nie ma multiclienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 15:23, Riverex napisał:

Czy ktoś mógłby wyjaśnić mi fenomen 3 wersji SilkRoada: Koreańskiej, Chińskiej i Europejskiej?
Na czym to polega? Że jak mam europejską to chińczyków nie widzę? ^^

Jest iSRO, jSRO, cSRO, tSRO oraz kilka innych. Różnią się głównie językiem grze oraz liczbą aktualizacji [na cSRO bodaj jest 10 degrees...]. Taka tylko różnica. No i na wersje inne niż iSRO łatwiej wbić i nie ma lagów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w kSRO, więc mogę Wam powiedzieć na czym to polega. Kiedy w iSRO czyli normalnym Silkroadzie nie było Europy, to na kSRO była już BARDZO DAWNO temu. Ciężko jest zarejestrować się, na koreańskiej wersji, bo wszędzie krzaczki. Tak samo gra jest całkiem po Koreańsku, ale owszem jest chyba "zangielszczenie". Na kSRO jest łatwiej się zalogować i nie ma tak wielkich lagów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 13:42, Piciambeer napisał:

> Skąd moge sciągnąć multiclienta???????????
> >.< Używanie multiklienta jest równoznaczne z piractwem, za to grozi ban zarówno
w grze, jak i na poszczególnych stronach jej poświęconych... Jestem ZA banem dla Ciebie i tutaj...



Bardzo przepraszam nie wiedziałem słyszałem gdzies o tym.Przepraszam najmocniej

20080112211318

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś sposób na wbicie na serwa? Już od 9:30 próbuje... Jeszcze nigdy tak nie miałem żebym nie mógł wbić po więcej niż 10 próbach, a teraz to już chyba ze 100 razy próbowałem i dupa... Kurde, ma człowiek weekend, wstał sobie wcześniej żeby nabić w końcu ten 32 lvl a tu.... aaa zresztą.. szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 10:56, misioo napisał:

Macie jakiś sposób na wbicie na serwa? Już od 9:30 próbuje... Jeszcze nigdy tak nie miałem
żebym nie mógł wbić po więcej niż 10 próbach, a teraz to już chyba ze 100 razy próbowałem i
dupa... Kurde, ma człowiek weekend, wstał sobie wcześniej żeby nabić w końcu ten 32 lvl a tu....
aaa zresztą.. szkoda gadać...


W weekend servery są najbardziej wypełnione i dlatego nie da się wbić jedyny sposób to próbować i próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2008 o 10:56, misioo napisał:

Macie jakiś sposób na wbicie na serwa? Już od 9:30 próbuje... Jeszcze nigdy tak nie miałem
żebym nie mógł wbić po więcej niż 10 próbach, a teraz to już chyba ze 100 razy próbowałem i
dupa... Kurde, ma człowiek weekend, wstał sobie wcześniej żeby nabić w końcu ten 32 lvl a tu....
aaa zresztą.. szkoda gadać...

Rano? Wstań o 7.00, tak jak ja, wtedy wbijesz :) Przynajmniej na Eldorado ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować