Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

SilkRoad Online

1390 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2008 o 13:26, Aikuh napisał:

u kogo moge kupic te male zwierzaki??? np. kot


Jest to pet. Można go kupić za silk pointy (je sie kupuje za realną kasę) bądź u kupca (u tego co sprzedaje konie). Drogie są te pety , więc trochę bedziesz zbierał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy warrior ma jakies czary??czesto tez widze kolo glow graczy takie jakby gwiazdeczki czy cos w tym stylu... co to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 13:42, Aikuh napisał:

jestem warriorem i do skilla master warrior dodalem 2 pkt. i czy dzieki temu mam wieksze obrazenia>???

nie, mastery tylko odblokowują możliwość ''zakupienia'' (za skill pointy) różnych skillów. U chyba wszystkich europejskich postaci pierwszego skilla można kupić na czwartym poziomie mastery. Dzięki wyższym poziomom mastery można też zakładać lepsze ciuszki.

PS. i dalej będę się upierał przy tym że kleryk ma być full int. Od dbania by kleryk przeżył są tankerzy którzy krzyczą i odciągają moby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 14:16, Aikuh napisał:

a czy warrior ma jakies czary??czesto tez widze kolo glow graczy takie jakby gwiazdeczki czy
cos w tym stylu... co to jest??


Tak. Warrior może mieć np: drugą klasę jako Bard. I w tedy używa czarów z barda , aby się przyspieszyć albo cuś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 14:28, misioo napisał:

> jestem warriorem i do skilla master warrior dodalem 2 pkt. i czy dzieki temu mam wieksze
obrazenia>???
nie, mastery tylko odblokowują możliwość ''zakupienia'' (za skill pointy) różnych skillów.
U chyba wszystkich europejskich postaci pierwszego skilla można kupić na czwartym poziomie
mastery. Dzięki wyższym poziomom mastery można też zakładać lepsze ciuszki.

PS. i dalej będę się upierał przy tym że kleryk ma być full int. Od dbania by kleryk przeżył
są tankerzy którzy krzyczą i odciągają moby.

[

u kogo moge wymienic SP na skille??
i gdzi znajde NPC bajela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z jednm questem o nazwie forming party;/
nie wiem jak sie party zaklada;/ jakie to party ma byc zeby mi questa zaliczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 13:13, PAPISHON napisał:

Raczej do Archlorda, ale według mnie SRO przy Archlordzie po prstu ssie.

Mały offtop: To pochlebstwo (wciąga) czy zniewaga (robi lod... ekhm ;)) bo spotykam się 2-gi raz z tym określeniem i nie wiem co oznacza xD

@Budep

Dnia 21.01.2008 o 13:13, PAPISHON napisał:

Jest to pet. Można go kupić za silk pointy (je sie kupuje za realną kasę) bądź u kupca (u tego co sprzedaje
konie).
Drogie są te pety , więc trochę bedziesz zbierał :D


Silk pointy lól =D To są po prostu silki ;P A kupić (za złoto) można jedynie konie oraz szarego wilka za 1kk (a i to nie jest dużo - jak sie potrafi obracać kasą...). Inne zwierzątka tylko za prawdziwą kasę :(

@Aikuh

Dnia 21.01.2008 o 13:13, PAPISHON napisał:

a czy warrior ma jakies czary??czesto tez widze kolo glow graczy takie jakby gwiazdeczki czy cos w tym stylu... > co to jest??

To są "shouldersy" ubrań typu robe oraz garment. A z magicznych ataków to tylko do rozdzielania obrażeń na członków party, lurowanie (przyciąganie do siebie) mobków oraz wzmacniające dla siebie (skill na attack rating, mana skin, iron skin).

@misioo oraz Aikuh
Każdy poziom mastery wyżej to 1% większe zadawane obrażenia (zależy od klasy - fizyczne lub magiczne).

Dnia 21.01.2008 o 13:13, PAPISHON napisał:

Dzięki wyższym poziomom mastery można też zakładać lepsze ciuszki.

Tylko w EURO charach ;)

Dnia 21.01.2008 o 13:13, PAPISHON napisał:

PS. i dalej będę się upierał przy tym że kleryk ma być full int. Od dbania by kleryk przeżył są tankerzy którzy
krzyczą i odciągają moby.

Trochę racji masz - ale na guild warach/walce o fortece na drugiego gracza raczej nie krzykniesz ;) A jak już to z mizernym skutkiem (np. "hahaha lol" na globalu ;))

@Aikuh ponownie

Dnia 21.01.2008 o 13:13, PAPISHON napisał:

u kogo moge wymienic SP na skille??

U nikogo. W każdym momencie, klikając "S".

Dnia 21.01.2008 o 13:13, PAPISHON napisał:

i gdzi znajde NPC bajela

Po nazwach nie kojarzę ;)

Dnia 21.01.2008 o 13:13, PAPISHON napisał:

mam problem z jednm questem o nazwie forming party;/
nie wiem jak sie party zaklada;/ jakie to party ma byc zeby mi questa zaliczylo

Musisz jakiegoś gracza zaprosić do party item oraz xp auto share (ustawisz to klikając "P" i na "set"). Jak już będziesz w party to zagadaj do laski ;) Możesz także kliknąć "E" i spróbować się wprosić na jakieś pt hlvli ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam do was pytanie chce ściągnąć ale boję się że mi nie pójdzie , mój komp to:
-1.6 Ghz
-512RamDDR1
-karta graficzna 128 Mb
-neostrada tp 1.3 Mb
Jak pójdzie to czy będzie się zacinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 18:38, Szespir napisał:

a ja mam do was pytanie chce ściągnąć ale boję się że mi nie pójdzie , mój komp to:
-1.6 Ghz
-512RamDDR1
-karta graficzna 128 Mb
-neostrada tp 1.3 Mb
Jak pójdzie to czy będzie się zacinać.


Na minimalnych wymaganiach będzię łazić gładko na średnich troche będzię ciąć a na maksa no to troche mocniej będzie ciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 19:10, Kizibono napisał:

Na minimalnych wymaganiach będzię łazić gładko

Słabo będzie chodzić... Wierz mi.

Dnia 21.01.2008 o 19:10, Kizibono napisał:

na średnich troche będzię ciąć a na maksa no
to troche mocniej będzie ciąć

Na średnich to sie ten komp spali:P A na maxach rozwali całe województwo odłamkami xP Wiem bo mam podobną konfigurację, tylko 2Ghz procka i 64 na karcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2008 o 19:14, Piciambeer napisał:

Słabo będzie chodzić... Wierz mi.
> na średnich troche będzię ciąć a na maksa no
> to troche mocniej będzie ciąć
Na średnich to sie ten komp spali:P A na maxach rozwali całe województwo odłamkami xP Wiem
bo mam podobną konfigurację, tylko 2Ghz procka i 64 na karcie...


Co ty gadasz jak ja miałem jeszce słabego kompa (jeszcze słabszy od tego) ale już nie mam :D to mi na minimalnych chodziło gładko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dwa wyjścia: Albo miałeś już wtedy dobrego neta albo ja mam złom ;) To drugie jest oczywiste. Gothic [ten pierwszy!] nawet przytnie, a w silka przestałem grać właśnie ze względu, iż logowanie trwa 4~5 minut, po czym DC i kolejne 4 minuty.. Szlag mnie po prostu trafił^^ Czekam na upgrade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 20:30, Piciambeer napisał:

Są dwa wyjścia: Albo miałeś już wtedy dobrego neta albo ja mam złom ;) To drugie jest oczywiste.
Gothic [ten pierwszy!] nawet przytnie, a w silka przestałem grać właśnie ze względu, iż logowanie
trwa 4~5 minut, po czym DC i kolejne 4 minuty.. Szlag mnie po prostu trafił^^ Czekam na upgrade
:)


To nie wina twojego kompa czy neta to wina serwerów które są pełne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 18:38, Szespir napisał:

a ja mam do was pytanie chce ściągnąć ale boję się że mi nie pójdzie , mój komp to:
-1.6 Ghz
-512RamDDR1
-karta graficzna 128 Mb
-neostrada tp 1.3 Mb
Jak pójdzie to czy będzie się zacinać.


Będzie jakos chodziło na minimalnych. Próbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 20:40, hammerfall87 napisał:

To nie wina twojego kompa czy neta to wina serwerów które są pełne

No pewno^^ Po Legend II chodził troszkę żwawiej (~2500 graczy...) więc coś w tym pewnie jest ;) Zastanawiam się nad cSRO ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować