Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

SilkRoad Online

1390 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2008 o 12:48, Piciambeer napisał:

> E tam healer, kapłan i tyle ::P
Grunt, że nie lekarz, a o to przede wszystkim poszło :D

heh masz racje.Ogólnie ta kłótnia była niepotrzebna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 14:11, xJohnCenax napisał:

> > E tam healer, kapłan i tyle ::P
> Grunt, że nie lekarz, a o to przede wszystkim poszło :D
heh masz racje.Ogólnie ta kłótnia była niepotrzebna ;)

Nie chcę pokazywać palcem, kto chamskimi odpowiedziami ją wszczął, więc... Załóżmy, że tego posta tu nie ma... I naprawdę nauka>gra, serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 13:00, Artas15 napisał:

Mam zamiar wrocic do Silka ale nie wiem czy stan serwerow sie poprawil, to znaczy czy
caly dzien sa Crowded jak kiedys? Czy moze jest teraz lepiej?


Bez premik nie da rady ... przez jakiś czas jak zaczęli banować można było pograć, ale od miesiąca wszystko wróciło do normy znaczy się Crowded jest prawie cały czas na wszystkich serverach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 13:00, Artas15 napisał:

Mam zamiar wrocic do Silka ale nie wiem czy stan serwerow sie poprawil, to znaczy czy
caly dzien sa Crowded jak kiedys? Czy moze jest teraz lepiej?

u mnie na Uranusie jak próbuję się zalogować ok. godz. 15 lub 16 to już jest full... Ale 2 godz. później jest już lajtowo. Ale tak to tylko rano da się wejść bez kolejek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 14:57, Batek88 napisał:

Zrobiłem Warlocka, ale obecnie mam Wizard Mastery 25, a Warlock Mastery 19. Czy w tym
momencie dostaję mniej expa?

To zależy jaki masz poziom postaci. i taka, jaka jest różnica pomiędzy nim a najwyższym mastery, o tyle -dziesiąt procent dostajesz więcej SP i mniej XP :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Dopiero zacząłem swoją przygodę z silkroad, więc nie wiem za bardzo, jak rozwijac postac.
Znacie jakieś dobre buildy na spear dla początkującego? Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do speara nuker, ale początkującym nie polecam, a jak już nuker to s/s (sword/shield) w krytycznym momencie może block wejść:) Polecam Bow str albo int też nieźle wymiata:P

@Batek88
Tak, będą mogli cię atakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kumpel mi proponował, żebym zagrał z nim w ową grę, ale nie wiem czy mi sie spodoba... Jestem przekonany, że darmowe MMO są tyle warte uwagi ile kosztują.
Myślicie, że jako fan World of Warcraft i Guild Wars spodobałby mi się Silkraod?

edit. Chodzi mi dokładniej czy warto tracić czas na ściąganie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj kumpla, poczytaj na forach, obejrzyj jakieś filmiki na youtubie:P Każdy ma swój gust i nikt inny nie może powiedzieć mu czy dana rzecz się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:57, Koxman napisał:

Zapytaj kumpla, poczytaj na forach, obejrzyj jakieś filmiki na youtubie:P Każdy ma swój
gust i nikt inny nie może powiedzieć mu czy dana rzecz się spodoba.


Oglądałem mase filmików i gra wygląda na poziomie, lecz czy grywalność jest duża? Bo słyszałem, że 3/4 graczy to postawione boty ;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:50, Koxman napisał:

Do speara nuker, ale początkującym nie polecam, a jak już nuker to s/s (sword/shield)
w krytycznym momencie może block wejść:) Polecam Bow str albo int też nieźle wymiata:P


http://gamecenter.pl/forum/index.php?showtopic=173074
Co myślisz o tym na sword + tarczę?
PS- jakie skille ulepszac najpierw? Co to farming? Jak farmowac?
Z góry dzięki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo żeby rozwijać skille potrzebne są, tzw. SP czyli skill pointy farmienie polega na wbiciu jak największej liczby SP aby starczyło do lvl 90. Jak się to odbywa? Szukasz taxi, najlepiej na Ongach po stronie europejskiej (34lvl) czyli w pobliżu miasta Samarkand. Ceny taxi wahają się między 100-200k warto zwrócić uwagę na taxera czyli osobę, która będzie cię farmić (najlepsi są nukerz +70 lvl, oraz wizardzi +60lvl).
Przejdźmy już do samego farmienia:) A więc zaczynasz mając 1 lvl teleportujesz się do Samarkand, szukasz taxi w party match i klikasz join, czy coś w tym stylu:P Patrzysz na mapce gdzie twoje party i do nich idziesz, do 10 lvl możesz wstać jeśli zabije cię mobek (po śmierci pojawia się okno, w którym należy kliknąć prawy przycisk) czyli do drużyny dojdziesz bez problemów. Załóżmy, że doszedłeś już do swojego party, dajesz kolesiowi kasę i siadasz w wyznaczonym przez niego miejscu.

TU WAŻNE!
Do 10 lvl rozwijasz poziom mastery skilli na równo z poziomem postaci, czyli 5lvl postaci - 5lvl mastery itp. Potem od 10lvla do ok 27lvl lecisz na farmie -9 (-9 to różnica między poziomem twojej postaci, a poziomem mastery, -9 zdaniem expertów:) jest najbardziej opłacalne. Ok, gdy już wbijesz ten 27 lvl i mastery masz na 18 lvl czas na dlvl ( polega na tym, że dajesz się zabić mobkowi tracąc przy tym 2% z doświadczenia i nie tracąc SP [to właśnie farmienie]). Do dlvla będzie potrzebny ci jakiś kumpel który ma skill ożywiania, najlepiej cleric. Obniżasz swój lvl do 20-21 i potem znowu podbijasz go do 27, aż uzyskasz zadowalającą cię liczbę SP.

No i to wszystko:) Trochę się rozpisałem :P
a tu masz poradnik do nukera s/s - http://www.silkroad-online.pl/forum/index.php?topic=27298.0

Mam nadzieję, że pomogłem:)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2008 o 21:52, Koxman napisał:

Mam nadzieję, że pomogłem:)
Pozdrawiam


Niewątpliwie:) Teraz rozumiem to farmienie. Szczerze mówiąc trochę czasu zajmie mi opanowanie tego, ale dam radę. Jeszcze raz dzięki za wszystko, miszczu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować